...lož má kŕče..
ľubica

VIDEO: Donald Trump zmizel a projev z Bílého domu o předání moci je podvrh a Deep Fake počítačová …

VIDEO: Donald Trump zmizel a projev z Bílého domu o předání moci je podvrh a Deep Fake počítačová animace, důkazy jsou zdrcující! Američané se …
Samson1
Coburg
Nevidím tu žiadne video...
ľubica
Mladý Rothschild vyšiluje na Twitteru jako magor, tlačí na Nancy Pelosi a představitele Deep State, aby okamžitě provedli impeachment Trumpa, jako kdyby se ho báli, co právě chystá..
Donald Trump je tak v této chvíli nezvěstný a zůstane nezvěstný do 20. ledna, anebo do chvíle, pokud část americké armády nepřevezme iniciativu a neprovede operaci proti Deep State v hlavním městě. V této chvíli jsou…More
Mladý Rothschild vyšiluje na Twitteru jako magor, tlačí na Nancy Pelosi a představitele Deep State, aby okamžitě provedli impeachment Trumpa, jako kdyby se ho báli, co právě chystá..
Donald Trump je tak v této chvíli nezvěstný a zůstane nezvěstný do 20. ledna, anebo do chvíle, pokud část americké armády nepřevezme iniciativu a neprovede operaci proti Deep State v hlavním městě. V této chvíli jsou na talíři všechny možnosti, jak už jsem psal včera. Donald Trump může být držen, zatčen, internován na nějaké základně, může ale být mezi svými loajálními vojáky a chystat vojenskou operaci na obranu Ústavy. Deep State nemá čas. Představte si, že David Rothschild na Twitteru udeřil na Nancy Pelosi, že není čas na hry, že je třeba okamžitě Donalda Trumpa odvolat impeachmentem, že to hoří.
Proč by to hořelo, když Donald Trump právě oznámil v Bílém domě pokojné předání moci? Chápete? Je to podvrh, oni mají strach, že Donald Trump na Deep State pošle armádu, protože jako prezident stále disponuje obrovskou mocí.
Reakce mladého Rothschilda mi udělala radost, protože to znamená, že nemají zřejmě Donalda Trumpa ve své moci, to by znamenalo, že Donald Trump je u svých loajálních vojáků. A proto se Deep State ve Washingtonu opevňuje. To by potom do sebe zapadalo naprosto dokonale.
Nejen o těchto událostech budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny noviny z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
Záznam pořadu
-VK-
Šéfredaktor AE News