Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.2K
pl.news
7

"Biskup Sánchez nigdy nie prowadzi mszy i nigdy nie zmawia brewiarza"

Pochodzący z Argentyny Bishop Marcelo Sánchez Sorondo, kontrowersyjny przewodniczący Papieskiej Akademii Nauk, żyje "jak biznesmen" – twierdzi Gabriel Ariza w tekście dla infovaticana.com. Sánchez jest jednym z najbliższych współpracowników papieża Franciszka w Kurii Rzymskiej.

Według osób, które były wcześniej jego współpracowaniami, Sánchez "nigdy nie odprawia mszy i, oczywiście, nigdy nie zmawia brewiarza". Są oni nawet przekonani, że żadnego nie posiada.

Jeden ze świadków powiedział infovaticana.com: "pewnego dnia miał uczestniczyć we Mszy Świętej i było to nawet dość komiczne widzieć, że nie zna nawet najbardziej podstawowych części zwyczajnej Eucharystii".

W dodatku biskupowi przypisuje się fatalny charakter, tendencję do traktowania współpracowników "w sposób despotyczny i pozbawiony szacunku, szczególnie w stosunku do kobiet".

Grafika: Marcelo Sánchez Sorondo, © Gcmarino, wikicommons, CC BY-SA, #newsBgojkovcvg
wacula25wp.pl
A czasem nie wiadomo do końca co w takim siedzi ukryte a tu okazuje się czysty HEDONIZM i to jest bardzo smutne .
gra-stokrotka
🤨 .
Quas Primas
Za czyjego pontyfikatu został biskupem?
Weronika.S
Jego i jemu podobnych ,,po imieniu,, winien wskazać Kardynał Sarah jako szkodników, gdy mówił o sekularyzacji w Kościele. Ponadto biskup Sanchez jest nie tylko przykładem sekularyzacji, ale i ateizacji Kościoła Katolickiego. Skoro zajmuje tak wysoką pozycję, ma ,,jako taki,, poparcie Watykanu
ludzik1000
No i kolejny cygan u wladzy Piotrowej!
pielgrzym55
Wygląda na to, że wielu biskupów z Argentyny to dziwne persony - niewierzący, heretycy itp.
wacula25wp.pl
O podobny styl życia jak o. rydzyk a co się będzie przejmował ŚLUBOWANIEM WIECZYSTYM to już staroświeckie i dla biednych i naiwnych