Clicks215
Edward7
1

KE - miliony szczepionek na Covid, od twórcy epidemii Polio, depopulatora

www.pch24.pl
"KE chce kupić miliony szczepionek na Covid - choć nie wiadomo, czy działają" ... Szczepionki oczywiście działają , tak jak w Afryce , czyli okaleczają i zabiją, dodatkowo są wykonane z zamordowanych dzieci ;

humansarefree.com
WHO Przyznaje: Szczepionka Przeciwko Polio Wywołująca Epidemie Polio W Afryce
W tym tygodniu - nagłówki gazet ... WHO; że doustna szczepionka przeciwko polio jest odpowiedzialna za alarmującą epidemię polio w Sudanie - „związaną z trwającą epidemią wywołaną szczepionką w Czadzie” - z równoległymi wybuchami epidemii polio w Sudanie kilkanaście innych krajów afrykańskich.

W rzeczywistości między sierpniem 2019 a sierpniem 2020 roku odnotowano 400 przypadków polio wywołanego szczepionką w ponad 20 krajach na całym świecie. Jak na ironię, WHO ujawniła tę „ porażkę ” zaledwie tydzień po tym, jak ogłosiła, że kontynent afrykański jest wolny od dzikiego wirusa polio - czego nie obserwowano w Afryce od 2016 roku.
Podczas gdy afrykańscy epidemiolodzy z radością twierdzą, że epidemie te można „opanować poprzez dalsze szczepienia”, a Sudan przygotowuje się do rozpoczęcia kampanii masowych szczepień przeciwko polio , WHO ostrzega, że „ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się wirusa polio pochodzącego ze szczepionek w Afryce Środkowej i Róg Afryki ”jest wysoko.
Fundacja Gates jest wiodącym fundatorem doustnych szczepień przeciwko polio w Afryce i na całym świecie, przeznaczając na takie działania prawie 4 miliardy dolarów do końca 2018 roku.
Jak wspomniano w Forbes w maju 2019 r. , Gates „osobiście [napędzał] rozwój” nowych doustnych szczepionek przeciwko polio i odgrywa „strategiczną rolę wykraczającą poza finansowanie”. Autor Forbes (współpracujący z Gatesem w inicjatywach dotyczących polio) stwierdza:
„Praca nad szczepionką [polio] zmienia kierunek światła na Gatesa i Fundację, zmieniając punkt widzenia z filantropa na przedsiębiorcę społecznego. Fundacja . . . to nie tylko organizacja udzielająca dotacji, ale także motor innowacji ”.
Najwyraźniej wynik tych „innowacji” - setki nowych przypadków polio rocznie - wymaga dokładniejszego przyjrzenia się.

Powiązane artykuły z Children's Health Defense:
Szczepienie przeciwko polio - nadal powoduje polio po tylu latach (24 września 2019)
Jak wygląda uraz wywołany szczepionką przeciwko polio dziesiątki lat później (5 września 2019)
Choroba niezwiązana z polio, która „wygląda jak polio” (16 października 2018 r.)
Przeczytaj drobnym drukiem, część druga - prawie 400 działań niepożądanych wymienionych na ulotkach informacyjnych szczepionek (14 sierpnia 2020 r.)
WHO eksperymentuje na afrykańskich dzieciach bez świadomej zgody (3 marca 2020)
Większość z was myśli, że wiemy, co robią nasze szczepionki - nie wiemy (7 maja 2019)
Artykuły o aktualnych epidemiach:
ONZ mówi, że nowa epidemia polio w Sudanie spowodowana doustną szczepionką (2 września 2020 r.)
ŁAMANIE! ONZ i WHO w końcu przyznają, że nowa epidemia polio w Sudanie i gdzie indziej w Afryce jest spowodowana nieudaną doustną szczepionką przeciwko polio (2 września 2020 r.)
Szczepionkowe polio rozprzestrzenia się w Afryce po pokonaniu dzikiego wirusa (2 września 2020 r.)
Polio rozprzestrzenia się w Sudanie (26 sierpnia 2020)
Polio zgłoszone w Port Sudan (20 sierpnia 2020)
Indyjscy lekarze obwiniają Gatesa o wyniszczającą epidemię polio wywołaną szczepem szczepionkowym, która sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000-2017 [ pobierz pdf ]. W 2017 roku rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa. Wskaźniki paraliżu polio gwałtownie spadły. Możesz przeczytać więcej tutaj .
humansarefree.com
Bill Gates O Swojej Nadchodzącej Szczepionce Covid-19: `` Nie Masz Wyboru ''
Bill Gates mówi „nie masz wyboru” o swojej nadchodzącej szczepionce Covid-19. Według niego każdy na świecie musi dostać ukłucie, na które on naciska.
Kiedy to mówi, wydaje się, że ledwo powstrzymuje się od śmiechu. Ciągle się uśmiecha i uśmiecha się, tak jak robił to podczas wywiadu, w którym przechwalał się „wstrzykiwaniem organizmów zmodyfikowanych genetycznie w ramiona małego dziecka”.


Bill Gates kupuje media, by kontrolować wiadomości

Robert F. Kennedy, Jr., Przewodniczący Rady ds. Ochrony Zdrowia Dziecka
W raporcie Columbia Journalism Review ujawniono, że aby kontrolować globalne dziennikarstwo, Bill Gates skierował ponad 250 milionów dolarów do BBC, NPR, NBC, Al Jazeera, ProPublica , National Journal , The Guardian , The New York Times , Univision, Medium , the Financial Times , The Atlantic , Texas Tribune , Gannett, Washington Monthly , Le Monde , Center for Investigative Reporting, Pulitzer Center, National Press Foundation, International Center for Journalists i wiele innych grup. Aby ukryć swój wpływ, Gates przekazał również nieznane kwoty subgrantami w przypadku umów dla innych placówek prasowych.
Jego łapówki prasowe opłaciły się. Podczas pandemii, kupione i martwe mózgi serwisy informacyjne traktowały Billa Gatesa jako eksperta w dziedzinie zdrowia publicznego - pomimo jego braku wykształcenia medycznego lub doświadczenia regulacyjnego.

Gates finansuje również armię niezależnych weryfikatorów faktów, w tym Instytutu Poyntera i Gannetta - które wykorzystują swoje platformy do „uciszania krytyków” i „obalania” jako „fałszywych teorii spiskowych” i „dezinformacji”, zarzucają Gatesowi i zainwestował w chipy biometryczne , systemy identyfikacji szczepionek , nadzór satelitarny i szczepionki przeciwko COVID .
Jak twierdzi autor CJR Tim Schwab, prezenty od Gatesa oznaczają, że „ krytyczne doniesienia o Fundacji Gatesa są rzadkie ”. Fundacja Billa i Melindy Gatesów odrzuciła wielokrotne prośby o wywiady z CJR i odmówiła ujawnienia, ile pieniędzy przekazała dziennikarzom.
W 2007 roku LA Times opublikował jedno z nielicznych krytycznych dochodzeń w sprawie Gates Foundation, ujawniając udziały Gatesa w firmach, które krzywdzą ludzi, do pomocy których twierdzi jego fundacja, na przykład w branżach związanych z pracą dzieci. Główny reporter Charles Piller, mówi : „Nie chcieli odpowiadać na pytania i prawie odmawiali odpowiedzi w jakikolwiek sposób…”
Dochodzenie wykazało, w jaki sposób globalne fundusze zdrowotne firmy Gates ukierunkowały światowy program pomocy na cele osobiste Gatesa ( szczepionki i uprawy GMO ) oraz z dala od takich kwestii, jak gotowość do reagowania na wybuchy epidemii, takie jak kryzys Ebola.
„Unikali naszych pytań i starali się podważyć nasze relacje” - mówi niezależny dziennikarz Alex Park po zbadaniu wysiłków Fundacji Gates na temat szczepień przeciwko polio. childrenshealthdefense.org

Zmowa milczenia. Dr Vernon Coleman MB ChB DSc FRSA

Mówią, że cudowna szczepionka przeciwko COVID-19 nie jest jeszcze gotowa, chociaż są tacy, którzy wierzą, że jest gotowa i siedzą w magazynie, czekając, aż wystarczająco dużo ludzi będzie wystarczająco przestraszonych, aby wziąć dwa kolana i błagać o nią. Mówią, że wciąż się tym bawią. Możesz sobie wyobrazić ich w pracy, prawda - dodaj trochę więcej pieprzu, trochę arsenu, odrobinę cyjanku, myślę, że potrzeba więcej rtęci, aby nadać jej naprawdę zabójczą jakość.

Tak więc, ponieważ zyski firmy farmaceutycznej nie będą rosły przez jakiś czas, chcą, abyśmy wszyscy otrzymali w tym roku szczepionkę przeciw grypie. Prawdopodobnie mają kilka miliardów dawek czegoś, co trzeba zużyć...

Politycy na całym świecie od lat piętnują tych z nas, którzy kwestionują wartość i bezpieczeństwo szczepień, jako niebezpiecznych idiotów, których należy ignorować, tłumić i uciszać w każdy możliwy sposób.

Entuzjazm do szczepień jest powszechny. Najwyraźniej UE planuje paszport szczepień dla wszystkich obywateli UE od 2018 r.

Oczywiście media zobligowały się licznymi artykułami zgodnymi z oficjalną linią. Media są zniewolone przez spisek medyczny, który uważa, że szczepionki są odpowiedzią na każdą chorobę. Jak to często bywa, dziennikarze ignorują fakty i wolą trzymać się mitów.

A jednak dziwne jest to, że pomimo niekończącej się propagandy i bezlitosnej demonizacji tych, którzy mają odwagę powiedzieć prawdę, bardzo duża i wciąż rosnąca część populacji nie ufa szczepieniom. Raport Królewskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego w Wielkiej Brytanii z 2018 r. Wykazał, że co czwarta osoba uważa, że można podać zbyt wiele szczepionek....

Dlaczego więc ludzie nie ufają szczepieniom lub osobom, które je promują?

Po pierwsze, zdają sobie sprawę, że wszyscy zaangażowani w rozpowszechnianie szczepionek zarabiają na nich pieniądze. Każdego roku lekarze pierwszego kontaktu zbierają fortunę na szczepieniach pacjentów. Nawet sami nie wykonują tej pracy. Pielęgniarka, opiekun lub osoba sprzątająca faktycznie robi strzykawkę i igłę. Lekarz po prostu wydaje pieniądze.

Po drugie, ludzie są świadomi, że politycy, doradcy i lekarze, którzy z takim entuzjazmem promują szczepienia, nie będą bronić swojego stanowiska. Jestem gotów postawić na szali moją reputację i przedyskutować ogólną wartość szczepień, a także proponowane szczepionki przeciwko COVID-19, aw szczególności grypie, z każdym wyższym rangą przedstawicielem rządu lub wyższym doradcą medycznym rządu. W Wielkiej Brytanii Boris Johnson i Matt Hancock twierdzą, że wiedzą, że szczepienia są dla nas dobre. Dlaczego więc nie omówią tej kwestii ze mną lub z jakimkolwiek innym lekarzem, który ma wątpliwości? Przychodzi mi do głowy tylko jedno wyjaśnienie - wiedzą, że przegrają debatę. Chciałbym omówić kwestię szczepień z Billem Gatesem, który wydaje się uważać siebie za eksperta w tej dziedzinie, ale wszyscy wiemy, że nie ma na to szans.A to dziwne, ponieważ pan Gates wydaje się uwielbiać przeprowadzać wywiady - zwłaszcza z takimi organizacjami jakThe Guardian i BBC, z którymi ma powiązania finansowe.

W przeszłości dyskutowałem na ten temat publicznie ze zwolennikami szczepionek. Ale zawsze przegrywali debaty, więc obecnie nie podejmują ryzyka.

Jeśli zwolennicy szczepionek naprawdę wierzą, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, powinni być gotowi do debaty, zamiast próbować uciszyć wątpiących, mówiąc po prostu: `` mamy rację, a ty się mylisz, więc to jest to - jesteś wariatem ''.

Jedną z wielu, wielu dziwactw w Internecie jest to, że w Internecie można znaleźć wszelkiego rodzaju śmieci, ale nie można znaleźć debat, w których lekarze debatowali ze mną i walczyli, ale nie udało im się obronić szczepionek i szczepień. Te wszystkie zniknęły.

Najważniejsze jest to, że pacjenci słusznie martwią się o szczepionki. Dostępne dowody sugerują, że szczepionki nie są ani niezawodnie bezpieczne, ani skuteczne. Istnieje solidny argument, że chociaż jest to opłacalne dla firm farmaceutycznych i lekarzy, wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Światowy rynek szczepionek jest wart około 60 miliardów dolarów rocznie i szybko rośnie. Odmowa ze strony rządzących debaty na temat nauki jest jednym z powodów, dla których ludzie nie ufają temu, co im się mówi.

Dowody naukowe dowodzą, że szczepienie nie jest ani bezpieczne, ani skuteczne. Podstępne, nieuczciwe firmy farmaceutyczne nie zrobiły wiele, aby zwiększyć zaufanie.

Politycy i dziennikarze lubią dużo mówić o teoriach spiskowych, ale nie przychodzi im do głowy, że istnieje zmasowany spisek milczenia na temat szczepień.

Firma farmaceutyczna przekonała urzędników i dziennikarzy, że szczepienia są wspaniałe i niezbędne, a każdy, kto ośmiela się kwestionować programy szczepień, musi być niebezpiecznym wariatem i musi zostać stłumiony.

Ale jeśli jestem takim wariatem, dlaczego politycy i eksperci nie będą ze mną debatować? Jeśli się mylę, to na pewno mogą mnie zniszczyć w publicznej debacie?

Szczerze mówiąc, musiałbym być pijany jak kamień lub mocno spać, żeby przegrać debatę o szczepieniach.

W poprzednich filmach zamieściłem dziesiątki faktów na temat szczepionek, ale co z faktem, że firma o nazwie GlaxoSmithKline, GSK, jest jedną z najlepiej zarabiających firm zajmujących się szczepionkami na świecie.

Jedną z jego szczepionek był Pandemrix, szczepionka przeciwko świńskiej grypie H1N1.

Rządy wydały fortuny na zakup tych rzeczy, ponieważ Neil Ferguson, którego nazwisko jest obecnie dość znane większości z nas, przewidział, że świńska grypa może doprowadzić do 65 000 zgonów w samej Wielkiej Brytanii. W końcu świńska grypa zabiła 457 osób, a śmiertelność wyniosła zaledwie 0,026% zakażonych.

A szczepionka?

Otóż w Szwecji i Finlandii pojawiły się doniesienia o narkolepsji występującej u dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciwko świńskiej grypie H1N1. Poinformowano, że nie wszystkie problemy dotyczące bezpieczeństwa zostały podane do wiadomości publicznej. Widziałem raport, w którym do grudnia 2009 roku na każdy milion dawek szczepionki zgłoszono około 76 przypadków poważnych zdarzeń niepożądanych, chociaż nie został on upubliczniony. Artykuł opublikowany w British Medical Journalw 2018 roku poinformował, że GSK skomentował, że `` potrzebne są dalsze badania, aby potwierdzić rolę, jaką Pandemrix mógł odegrać w rozwoju narkolepsji wśród zaangażowanych osób ''.

Pisarz artykułu BMJ skomentował: `` Teraz, osiem lat po wybuchu epidemii, pojawiają się nowe informacje z jednego z procesów sądowych, że kilka miesięcy przed zgłoszeniem przypadków narkolepsji producent i urzędnicy zdrowia publicznego byli świadomi innych poważnych zdarzeń niepożądanych, które zostały zarejestrowane. związek z Pandemrix. ”

W Irlandii rząd wciąż zapraszał ludzi do szczepień, nawet gdy było jasne, że pandemia ustępuje i nie zbliżała się do katastrofy przedstawionej przez Fergusona, rządy, przemysł i media.

Jeden z posłów irlandzkiego parlamentu nazwał negatywne skutki po Pandemrixie „katastrofą, której można było całkowicie uniknąć”. Powiedziała ówczesnemu premierowi. `` Health Service Executive zdecydował się na zakup Pandemrixa i kontynuował jego dystrybucję nawet po tym, jak wiedział, że jest niebezpieczny i niesprawdzony.

W Kanadzie pięcioletnia dziewczynka zmarła pięć dni po szczepieniu przeciwko grypie H1N1, a jej rodzice wytoczyli GSK pozew o 4,2 miliona dolarów. Adwokat rodziców twierdził, że lek został wydany szybko i bez odpowiednich testów, ponieważ rząd federalny wywierał silną presję na Kanadyjczyków, aby się zaszczepili.

W poprzednich filmach wymieniłem niektóre z ogromnych grzywien, które musiała zapłacić GSK. Robią rzeczy, które wyrządzają wiele szkód, a następnie tuszują problemy.

W 2014 roku Chiny ukarały GSK grzywną w wysokości 490 milionów dolarów po tym, jak chiński sąd uznał ją za winną przekupstwa. BBC stwierdziła, że GSK powiedziała, że wyciągnęła wnioski, a BBC dodała, że jedną z tych lekcji było „wyraźnie, że zagraniczne firmy muszą uważnie obserwować szybko zmieniającą się pogodę polityczną i regulacyjną w Chinach, jeśli mają się rozwijać”.

Nie chodzi o to, że nie powinni przekupywać ludzi, zauważasz, ale że powinni być ostrożni.

W 2010 roku GSK wypłaciła 1,14 miliarda dolarów z powodu roszczeń dotyczących leku o nazwie Paxil. I rozstrzygnęli sprawy sądowe w sprawie leku o nazwie Avandia za 500 milionów dolarów. W 2011 r. GSK zapłaciła 250 mln USD w celu uregulowania 5500 roszczeń z tytułu śmierci i obrażeń oraz odłożyła 6,4 mld USD na przyszłe procesy sądowe i ugody dotyczące leku Avandia. W 2012 roku GSK przyznał się do popełnienia przestępstw federalnych, w tym błędnego oznakowania dwóch leków przeciwdepresyjnych i niezgłoszenia FDA w Ameryce danych dotyczących bezpieczeństwa leku na cukrzycę. Firma przyznała się do nielegalnego promowania leku Paxil w leczeniu depresji u dzieci i zgodziła się zapłacić grzywnę w wysokości 3 miliardów dolarów. To była największa ugoda dotycząca oszustw zdrowotnych w historii Stanów Zjednoczonych. GSK zawarło również ugodę cywilną z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.Grzywna w wysokości 3 miliardów dolarów obejmowała także kary cywilne za niewłaściwy marketing pół tuzina innych narkotyków.

Nawiasem mówiąc, nie wiem, czy przegapiłeś to słowo.

Oszustwo.

„Bezprawne lub przestępcze oszustwo mające na celu osiągnięcie korzyści finansowych lub osobistych”.

Zawsze warto dokładnie wiedzieć, co oznaczają słowa, których używamy, prawda?

Sam rząd brytyjski wypłacił 60 milionów funtów pacjentom, którzy zostali uszkodzeni przez szczepionkę GSK Pandemrix i którzy wiedzieli, że mogą się ubiegać i jak się o nie ubiegać. Oczywiście GSK zażądał od rządu zwolnienia jej z roszczeń odszkodowawczych. Bill Gates oczywiście zażądał, aby wszyscy zaangażowani w planowaną szczepionkę przeciwko COVID-19 otrzymali odszkodowanie. Nie możesz ich pozwać, jeśli ich szczepionka okaże się śmiertelna. Założę się, że firmy samochodowe chciałyby takiej umowy.

Czy chciałbyś więc powierzyć GSK swoje życie lub życie swoich dzieci?

Cóż, jeśli masz szczepionkę, możesz to zrobić, ponieważ GSK nadal produkuje szczepionki.

I zgadnij co.

Obecnie głównym doradcą naukowym Wielkiej Brytanii jest Sir Patrick Vallance. Podejrzewam, że jest on kluczową postacią w walce z koronawirusem w Wielkiej Brytanii i planami szczepionki. Vallance pracował dla GSK w latach 2006-2018. Zanim opuścił GSK był członkiem zarządu i zespołu zarządzającego korporacji.

I mają czelność nazywać mnie teoretykiem spiskowym?

Nawiasem mówiąc, mógłbym stworzyć podobne horrory dla prawie wszystkich dużych firm farmaceutycznych. A gdybym to zmyślał, stanąłbym w obliczu zniesławienia, od którego łzawią ci oczy. Cóż, łzawią mi oczy.

Zostałem napadnięty.

Zacząłem od omówienia szczepionki przeciw grypie.

W Wielkiej Brytanii rząd mocno naciska, aby tej jesieni zaszczepić miliony ludzi przeciwko grypie. Będą oczywiście twierdzić, że jest to całkowicie bezpieczne i doskonale skuteczne. ...Boris Johnson, rzekomy premier Wielkiej Brytanii, twierdzi, że każdy, kto kwestionuje wartość i bezpieczeństwo szczepień, jest szalony.

Ale wciąż mam kilka zmartwień. Miliony ludzi martwią się szczepionką przeciwko COVID-19, ale czy może być tak, że mocno promowana szczepionka przeciw grypie jest tą, o którą powinniśmy się naprawdę martwić?

Oto kilka ogólnych pytań do przemyślenia przez Borisa Johnsona.

Po pierwsze, czy wiesz, że osoby zaszczepione przeciwko grypie mogą być bardziej podatne na inne wirusy układu oddechowego? To dobrze znane zjawisko zwane interferencją wirusów. Ile osób zaszczepionych na grypę tej zimy umrze w wyniku tego dobrze udokumentowanego problemu? Mógłbym pokazać waszemu rządowi kilka artykułów naukowych, gdyby znalazł kogoś, kto mógłby je przeczytać i zrozumieć.

Po drugie, czy przypadkiem nowa szczepionka przeciw grypie będzie szczepionką RNA lub DNA? Jestem pewien, że wiesz, że istnieją bardzo realne potencjalne problemy z takimi szczepionkami. Wiem, że nie wie pan, jakie będzie ryzyko, ale czy jest pan świadomy, panie Johnson, zastrzeżeń wyrażonych przez Światową Organizację Zdrowia, która stwierdziła, że „wiele aspektów odpowiedzi immunologicznej generowanej przez szczepionki DNA nie jest rozumianych”? Ponieważ twój rząd przestrzega wszystkiego, według WHO, naturalnie będziesz tym zaniepokojony.

Po trzecie, jak jestem pewien, że wiesz, zawsze istniał związek między szczepieniami a rakiem. Czy zdajesz sobie sprawę, że badacz FDA znalazł na przykład setki genów nowotworowych w szczepionkach MMR? FDA stwierdziła, że materia komórkowa używana do produkcji szczepionek jest często skażona wirusami wywołującymi poważne choroby. Problem w tym, że problemy zdrowotne pojawiają się dopiero po latach lub dziesięcioleciach po szczepieniu. Ponieważ nie prowadzi się żadnych długoterminowych badań szczepień, czy nie uważasz, że dobrym pomysłem byłoby naleganie, aby firmy farmaceutyczne je rozpoczęły? Wyniki powinny być dostępne za 20 lub 30 lat.

Po czwarte, ile testów zostanie przeprowadzonych na tegorocznej szczepionce przeciw grypie? A może szczepionka jest przepuszczana jak szczepionka przeciwko COVID-19?

Po piąte, jak skuteczna będzie tegoroczna szczepionka przeciw grypie? Wcześniejsze szczepionki były dość bezużyteczne - zapewniały ochronę tylko u połowy dorosłych. I po co wypychać szczepionki starszym pacjentom, skoro szczepionki zwykle działają jeszcze gorzej u osób powyżej 65 roku życia?

Po szóste, donosi się, że to Bill Gates, programista, powstrzymał planowaną przez prezydenta Trumpa komisję ds. Bezpieczeństwa szczepionek. Podobno Gates powiedział: `` Nie, to ślepy zaułek. To byłaby zła rzecz. Nie rób tego. A więc zlecenie się nie wydarzyło. Czy to prawda? A jeśli tak, to dlaczego zlecenie na szczepionki było czymś złym?

Po siódme, szczepionka donosowa proponowana dzieciom będzie żywą szczepionką przeciw grypie. Zawiera żywy atenuowany wirus. Jak bezpieczny będzie w tym roku - zwłaszcza, gdy wielu lekarzy twierdzi, że blokady, maski i dystans społeczny oznaczają, że system odpornościowy mógł zostać osłabiony? Warto pamiętać, że w 2016 roku Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w USA wycofało szczepionkę przeciw grypie do nosa, ponieważ była skuteczna tylko w 3%. CDC stwierdziło, że nie można było zmierzyć żadnych korzyści ochronnych i że szczepionka nie była statystycznie skuteczna przez trzy lata z rzędu. Wiedziałeś, że pan Johnson? Panie Hancock? Jedna szczepionka z żywymi wirusami grypy zawierała 80 milionów żywych wirusów na dawkę - oczywiście atenuowanych i modyfikowanych genetycznie.Skutki uboczne szczepionki donosowej są potencjalnie przerażające - i obejmują problemy neurologiczne i behawioralne. Mógłbym wypełnić wideo tylko efektami ubocznymi tych rzeczy. Nawiasem mówiąc, ponieważ wirusy mutują, nie ma gwarancji, że użyte wirusy nie powrócą do wersji zakaźnej. Nie wziąłbym szczepionki przeciw grypie do nosa, gdybyś dał mi milion funtów za jej przyjęcie.

Więc to są moje wstępne pytania, panie Johnson. Wiem, że myślisz, że jestem wariatem, pytając ich, ale byłbym wdzięczny za niektóre odpowiedzi. Mam nadzieję, że osoby, które obejrzą ten film, przekażą te pytania swoim przedstawicielom politycznym, prosząc o odpowiedzi. I wyślij pytania komentatorom radia, telewizji i gazet, którzy twierdzą, że szczepionki są zawsze bezpieczne i wspaniałe. Transkrypcja - z tymi pytaniami - będzie na mojej stronie internetowej. Proszę, ważne jest, aby zadać te pytania.

Kiedy już mamy na nie odpowiedzi, mam jeszcze kilkaset pytań, które chciałbym zadać.

Aha, i naukowcy nadal nie wiedzą, czy szczepionka przeciw grypie zwiększa prawdopodobieństwo rozwoju Covid-19 - lub przynajmniej pozytywnego wyniku. Niektóre badania mogą być dobrym pomysłem. Pomyśl o tym, może dlatego jest taki entuzjazm w kwestii szczepienia na grypę jak największej liczbie osób tej jesieni.

Myślę, że dowody dość wyraźnie pokazują, że spośród nas dwojga to Boris jest szaleńcem, ponieważ popiera nie dający się obronić kawałek nonsensu. Mamy po swojej stronie całą naukę. Zwolennicy szczepień mają po swojej stronie chciwość, kłamstwa, oszustwa i propagandę. I zgodnie z jakąkolwiek przyzwoitą definicją, Boris jest także teoretykiem spisku, ponieważ wspiera dość nie do utrzymania spisek. Nietrudno zrozumieć, dlaczego nie popierają swojego punktu widzenia, debatując w tej sprawie. Popychaj ich dalej. Wyślij tweety do Borisa i Matta Hancocka, żądając, aby rozmawiali o szczepieniach z wykwalifikowaną osobą.

Wreszcie, czy mamy uspokoić nas fakt, że w Imperial College w Londynie istnieje konsorcjum Vaccine Impact Modeling Consortium, które jest najwyraźniej finansowane przez całą grupę organizacji, w tym firmy farmaceutyczne, rząd brytyjski i oczywiście Bill i Melinda Fundacja Gatesa?

Osobiście trudno mi mieć entuzjazm do takiej organizacji - nie tylko dlatego, że reżyserem jest Neil Ferguson.

Gdzie ja słyszałem to imię wcześniej?

Czy nie był jednym z Three Stooges? A może był klaunem cyrkowym, który zawsze kończył z ciastem z kremem na twarzy?

A może był to facet, którego absurdalne prognozy i polityka blokowania wydają mi się być w końcu odpowiedzialne za więcej zgonów na świecie niż Hitler?

W międzyczasie, gdy następnym razem lekarz będzie chciał zaszczepić Ciebie lub krewnego, zadaj mu proste pytanie: `` Czy zagwarantujesz, że szczepienie jest bezpieczne i skuteczne oraz czy weźmiesz na siebie odpowiedzialność, jeśli coś pójdzie nie tak? ''

Poproś o potwierdzenie na piśmie.
Będę bardzo zaskoczony, jeśli to dostaniesz. (obecnie są zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności ...)

Wszyscy bardzo potrzebujemy dotrzeć do większej liczby ludzi i uczyć je. Media głównego nurtu nadal kłamią i wprowadzają w błąd i musimy temu przeciwdziałać. O ile wiem, media rynkowe nawet nie zawracały sobie głowy informowaniem o tym, że w USA liczba zgonów z powodu COVID-19 została oficjalnie zmniejszona o 94% do nieco ponad 9000. Niewiarygodne, że NHS w Wielkiej Brytanii wykorzystuje ogromne ilości pieniędzy podatników, aby płacić celebrytom mediów społecznościowych za promowanie rządowych kłamstw i testowanie bzdur...

Aha, i jeszcze jedno. Ci z nas, którzy kwestionują rządy, są uciszani na wszelkie możliwe sposoby. Filmy na YouTube są cenzurowane i zakazane niemal natychmiast po ich umieszczeniu. Miałem konto na Linkedin, ale wydaje się, że zostało ono usunięte bez słowa wyjaśnienia. Jeśli filmy znikną całkowicie, czego obawiam się wkrótce, przejdź na moją stronę internetową www.vernoncoleman.com

Jest jedna metoda uciszania, której jeszcze nie wypróbowali. Jeśli nagle zniknę, wrócę i będę nawiedzać tych drani przez wieczność.

Czasami może się wydawać, że jesteś sam. Ale Ty nie. Budzi się coraz więcej ludzi. I razem wygramy tę wojnę.

Copyright Vernon Coleman 31 sierpnia 2020 www.vernoncoleman.com