Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.2K
mk2017
1

W Rzymie ustawiono pomnik Molocha.

W dniu 28 października 2019 w Koloseum, miejsce męczeństwa chrześcijan ustawiono szatański pomnik niesławnego boga zwanego Molochem.
Kult Molocha objawiał się składaniem ofiar z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.

Trwająca wystawa w Koloseum w Rzymie obejmuje rekonstrukcję Molocha – starożytnego bóstwa.

Wystawa, Carthago. Nieśmiertelny mit rozpoczęła ł się 27 września i zakończy się 29 marca – dwanaście dni przed tradycyjną papieską Via Crucis w Koloseum na Wielki Piątek, która przypada 10 kwietnia przyszłego roku.

Owa wystawa kartagińskich mitów budzi wielkie kontrowersje, w tym samych katolików.

Dla tej niezwykłej inicjatywy rekonstrukcja boga Molocha w wydrążonym brązie, zaczerpnięta z filmu Cabiria, starego epickiego filmu niemego z 1914 roku, wyreżyserowanego przez pionierskiego reżysera Giovanniego Pastrone i nakręconego w Turynie, została umieszczona przy wejściu do światowej sławy Koloseum….

Film z 1914 roku:

Włoski pisarz i członek Illuminati Gabriele d’Annunzio, 33 III stopnia mason głęboko zaangażowany w praktykach seksualnych Magick przyczyniły się do scenariusza, pisał wszystkie sceny , nazywając postacie i nawet sam film. D’Annunzio, książę Montenevoso, książę Gallese, który zajmował znaczące miejsce w literaturze włoskiej od 1889 do 1910 roku, a później w polityce od 1914 do 1924 roku, jest uważany przez niektórych historyków za poetę, który wynalazł faszyzm i zainspirował Mussoliniego. 12 września 1919 r., Pięć lat po wydaniu filmu Cabiria, wspieranego przez kilku byłych kumpli w czarnych mundurach zwanych „ arditi”d’ Annunzio wkroczył do miasta Fiume w Habsburgu (obecnie Rijeka w Chorwacji) i ogłosił się jego liderem. Podczas jego dziwnego, chaotycznego, 15-miesięcznego panowania nad miastem stało się ono rajem dla wszelkiego rodzaju iluminatów, takich jak okultyści, futuryści, wyznawcy wolnej miłości i oczywiście sataniści.

Według Martina Scorsese, w filmie Cabiria reżyser Pastrone wynalazł pierwszy epicki film i zasługuje na uznanie za wiele innowacji często przypisywanych DW Griffith i Cecil B. DeMille.
Jedna z najbardziej szokujących scen tego filmu jest przedstawiana z wielką świątynią Molocha, gigantyczną trójgłową , z ustami jako bramą do niesławnej świątyni. Zdjęcia przedstawiają sto małych dzieci gotowych zginąć jako ofiary dla złego boga Molocha, a wewnątrz świątyni pełnej wielbicieli ciemnej strony uczestniczących w rytuale znajdujemy kolosalny posąg uskrzydlonego boga Molocha, wystawiony obecnie w wejście do Koloseum.

Według Parco archeologico del Colosseo (Parco), głównej organizacji prowadzącej wystawę, celem „jest pomoc w przybliżeniu publiczności serii wydarzeń historycznych, które jednoczą dwie wielkie potęgi starożytnego świata, Kartaginę i Rzym”.
Pretekst podobny jak z ławkami homo w Kielcach…
Parco opisuje posąg Molocha jako rekonstrukcję z filmu z 1914 r .: „Rekonstrukcja straszliwego bóstwa Molocha, powiązana z religiami fenickimi i kartagińskimi, i przedstawiona w filmie„ Cabiria ” z 1914 r. (W reżyserii Giovanniego Pastore i napisana przez Gabriele D’Anunzio) będą stacjonować przy wejściu do Koloseum, aby powitać odwiedzających wystawę. ”
Rekonstrukcji też dokonał ten transeksualista:

Zrekonstruował …aborcję…www.youtube.com/watch

Podczas gdy niektórzy uważają przedstawienie Molocha przy wejściu do Koloseum za nieszkodliwą część wystawy, inni są zaniepokojeni sytuacją.
Kapłani wystosowali list w ramach protestu.

Natomiast nam pozostaje się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź wylania na Rzym Gniewu Bożego, czyli wypełnienia proroctwa apokalipsy:

“Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie”

Szokujące rzeczy się dzieją od około dwóch lat. Wylew LGBT, napływ nachodźców, bramy Baala w różnych częściach świata.
Zło się poszerza i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają widzieć satanizm elit.

Przy okazji pragnę z Wami się podzielić moim spostrzeżeniem. Mianowicie według moich odczuć uważam, że obecnie jest czas PIECZĘTOWANIA LUDU BOŻEGO.
Kończy się czas łaski i nawracania.
mk2017
Przy okazji pragnę z Wami się podzielić moim spostrzeżeniem. Mianowicie, według moich odczuć uważam, że obecnie jest czas PIECZĘTOWANIA LUDU BOŻEGO.

Kończy się czas łaski i nawracania.