Clicks625
Edward7
13

Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę "Wielkiego Resetu ''

(CAIRNS NEWS) Oszaleli na punkcie władzy premierzy, gubernatorzy i posłowie w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogą próbować przeforsować kolejny zaplanowany atak wirusa "drugiej fali" w stylu Dana Andrewsa, jako część planu Światowego Forum Ekonomicznego, Gatesa-Rockefellera, z globalnym szczepieniem i Agendą 21, z „nową normalnością / nową "zieloną" gospodarką”. Kanadyjskim politycy w pętli „planowania COVID” chcą odpowiedź na międzynarodowy upadek gospodarczy, obejmujący; propozycje rządu federalnego, aby wyeliminować wszystkie osobiste długi (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.) przez MFW w ramach programu "World Debt Reset”.

W zamian dana osoba, straciłaby na zawsze własność jakiegokolwiek mienia i aktywów i wzięłaby udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, udział w tym planie rzekomo pozwoliłby jednostkom na nieograniczone podróżowanie i życie, nawet przy pełnym zamknięciu, przez użycie dokumentu tożsamości ze zdjęciem zwanego Canada's HealthPass. Przerażający scenariusz pochodzi od demaskatora Liberalnej Partii Kanady (LPC) z Komitetu Planowania Strategicznego tej partii, który znajduje się pod kontrolą Kancelarii Premiera Kanady (PMO).

Mówi, że "druga fala" zostanie poddana testom pod koniec listopada.. Informator ostrzega przed „całkowita wtórną blokadą , która będzie znacznie surowszą niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej”, blokada ma potrwać do końca grudnia 2020 r, lub do początku stycznia 2021 r. Podczas gdy w Australii rośnie presja ze strony sądów, protestów niektórych mediów żądających zakończenia blokad, narracja o „śmiertelnym wirusie prześladuje wszystkich ” jest mocno podtrzymywana przez partie Partii Pracy, Zielonych, Koalicji i LNP, biurokrację zdrowia publicznego i większość media w tych samych krajach „Five Eyes”. Niniejsza narracja przedstawia wirusa SARS-Cov2 lub „COVID-19” jako coś, czego należy unikać i ograniczać za wszelką cenę, pomimo powszechnej odporności i badań medycznych, które pokazują, że jest on śmiertelny dla mniej niż 1% (0,06%) osób, które są zainfekowane. (raczej dla tych co się zainfekowały szczepieniami ... dopow. ) Wiadomość e-mail kanadyjskiego demaskatora została opublikowana przez kanadyjski portal alternatywnych mediów The Canadian Report. ... Informator powiedział, że „nie jest zadowolony, ale musi to zrobić, jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci. „Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że około 30% członków komitetu nie jest zadowolonych z kierunku, w jaki obrała Kanada; " ale nasze opinie zostały zignorowane i planują posuwać się naprzód w kierunku swoich celów", dalej, dali też jasno do zrozumienia, że nic nie powstrzyma ich do osiągnięcia planowanych wyników ”.

Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:

- Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Spodziewany do listopada 2020 r.
- Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywane do grudnia 2020 r. - Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r. - Całkowita i wtórna blokada (znacznie surowsza niż ograniczenia w pierwszej i drugiej fazie kroczącej). Przewidywany koniec; grudzień 2020 r. - początek stycznia 2021 r.
- Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwane na; do I kwartału 2021 r.
- Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywane do lutego 2021 r. (czyli ludzie zaszczepieni zaczną coraz częściej umierać, media będą obwiniać za ich śmierć, np. tych co nie zachowują dystansu, nie noszą masek i nie chcą się szczepić ... dopow,)
- Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021 r.
- Wprowadzone zostaną rozszerzone ograniczenia dotyczące blokowania (określane jako trzecia blokada). Zostaną nałożone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.
- Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.
- Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany na koniec drugiego kwartału 2021 r.

- Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczone podróżowanie i ruch. Zapewnione wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.


Informator powiedział, że członkowie komisji pytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu oraz co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi. „Powiedziano nam po prostu, że„ program "World Debt Reset" zajmie się wszystkimi szczegółami.
„Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a otrzymana odpowiedź była bardzo niepokojąca.
„Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w badaniu leży w najlepszym interesie danej osoby.

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

„Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego ryzyka dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.

Informator powiedział, że gorąca dyskusja „przekroczyła wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem”.
„W końcu PMO zasugerowało, że cała agenda posunie się naprzód, bez względu na to, kto się z nią zgadza, czy nie, że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne mapy drogowe i programy, które skorzystają z sytuacji, aby promować zmiany na większą skalę dla "dobra" wszystkich.
„Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili. Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieszczą Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości ”.
https://cairnsnews.org/2020/10/16/canadian-politician-leaks-new-covid-lockdown-plan-and-great-reset-dictatorship-australia-is-part-of-it/

Fragment- symulowanie globalnej epidemii, niezbędne etapy, różne fazy, ogólne ramy czasowe i oczekiwane wyniki:
* Wreszcie, wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko twoja wina, bo potrzebowałaś strzyżenia. Wasze wolności mają konsekwencje.
* Wymuszaj kwarantanny fazy 2 na znacznie bardziej ekstremalnym poziomie, zwiększając karę w przypadku wyzwania. Zastąp grzywny karami pozbawienia wolności. Traktuj wszystkie wyjazdy jako nieistotne. Zwiększ liczbę punktów kontrolnych, w tym pomoc wojskową. Zwiększenie śledzenia / namierzania populacji poprzez obowiązkowe egzekwowanie prawa. Przejmij kontrolę nad żywnością i gazem i stwórz niedobór na dużą skalę, tak aby ludzie mieli dostęp do podstawowych towarów lub usług tylko po uzyskaniu pozwolenia. '
* Utrzymaj blokadę fazy 2 przez znacznie dłuższy okres czasu niż blokadę fazy 1, kontynuując niszczenie światowej gospodarki. Dalsza degradacja łańcucha dostaw i dalsze komplikowanie niedoborów żywności i innych. Uspokój wszelkie publiczne oburzenie za pomocą ekstremalnych działań lub sił i spraw, aby każdy, kto im się sprzeciwi, wyglądał jak Wróg Publiczny nr 1 tym, którzy chcą się podporządkować.
* Przyjęcie nowego modelu ekonomicznego. Zastrzeżony system kryptowalut 060606 firmy Microsoft, który wykorzystuje dane dotyczące aktywności ciała oparte na ludzkich zachowaniach i chęci przetrwania. To ulepszona wersja wartego 15 milionów planów "Black Mirror", która wykorzystuje żywność, wodę, schronienie i inne niezbędne rzeczy jako broń do egzekwowania nowego systemu gospodarczego. Zasadniczo rób to, co chcemy, a zostaniesz nagrodzony. Zdobywaj punkty kredytowe i uzyskaj większy dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. Lub sprzeciwiaj się temu, czego chcemy, a zostaniesz ukarany. Stracisz punkty kredytowe, a stracisz dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. I to jest twój nowy porządek świata: technologia na sterydach, w której nie masz innego wyjścia, jak tylko się nie dostosujesz. A jeśli ktoś myśli, że to nieprawda, warto więc przyjrzeć się niektórym częściom Chin, ponieważ w niektórych obszarach uruchomiono już niektóre systemy kryptowalut
. Henrymakow
Wieczne Odpoczywanie Amen
404

wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko twoja wina, bo potrzebowałaś strzyżenia. Wasze wolności mają konsekwencje.

* Wymuszaj …
More
404

wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko twoja wina, bo potrzebowałaś strzyżenia. Wasze wolności mają konsekwencje.

* Wymuszaj kwarantanny fazy 2 na znacznie bardziej ekstremalnym poziomie, zwiększając karę w przypadku wyzwania. Zastąp grzywny karami pozbawienia wolności. Traktuj wszystkie wyjazdy jako nieistotne. Zwiększ liczbę punktów kontrolnych, w tym pomoc wojskową. Zwiększenie śledzenia / namierzania populacji poprzez obowiązkowe egzekwowanie prawa. Przejmij kontrolę nad żywnością i gazem i stwórz niedobór na dużą skalę, tak aby ludzie mieli dostęp do podstawowych towarów lub usług tylko po uzyskaniu pozwolenia. '

* Utrzymaj blokadę fazy 2 przez znacznie dłuższy okres czasu niż blokadę fazy 1, kontynuując niszczenie światowej gospodarki. Dalsza degradacja łańcucha dostaw i dalsze komplikowanie niedoborów żywności i innych. Uspokój wszelkie publiczne oburzenie za pomocą ekstremalnych działań lub sił i spraw, aby każdy, kto im się sprzeciwi, wyglądał jak Wróg Publiczny nr 1 tym, którzy chcą się podporządkować.


* Przyjęcie nowego modelu ekonomicznego. Zastrzeżony system kryptowalut 060606 firmy Microsoft, który wykorzystuje dane dotyczące aktywności ciała oparte na ludzkich zachowaniach i chęci przetrwania. To ulepszona wersja wartego 15 milionów planów "Black Mirror", która wykorzystuje żywność, wodę, schronienie i inne niezbędne rzeczy jako broń do egzekwowania nowego systemu gospodarczego. Zasadniczo rób to, co chcemy, a zostaniesz nagrodzony. Zdobywaj punkty kredytowe i uzyskaj większy dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. Lub sprzeciwiaj się temu, czego chcemy, a zostaniesz ukarany. Stracisz punkty kredytowe, a stracisz dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. I to jest twój nowy porządek świata: technologia na sterydach, w której nie masz innego wyjścia, jak tylko się nie dostosujesz. A jeśli ktoś myśli, że to nieprawda, warto więc przyjrzeć się niektórym częściom Chin, ponieważ w niektórych obszarach uruchomiono już niektóre systemy kryptowalut.
Wieczne Odpoczywanie Amen
345

Przyśpieszenie reform

Robert Louis Stevenson: „Czterej reformatorzy” (w przekładzie Tomasa Gabisia)
za: tomaszgabis.pl/…tevenson-czterej-reformatorzy/
******

Pewnego razu czterej reformatorzy spotkali się pod krzakiem jeżyn. Zgadzali się co do tego, że trzeba zmienić świat.


Musimy znieść własność – rzekł pierwszy.

Musimy znieść małżeństwo – rzekł drugi.

Musimy znieść Boga – rzekł …
More
345

Przyśpieszenie reform

Robert Louis Stevenson: „Czterej reformatorzy” (w przekładzie Tomasa Gabisia)
za: tomaszgabis.pl/…tevenson-czterej-reformatorzy/
******

Pewnego razu czterej reformatorzy spotkali się pod krzakiem jeżyn. Zgadzali się co do tego, że trzeba zmienić świat.


Musimy znieść własność – rzekł pierwszy.

Musimy znieść małżeństwo – rzekł drugi.

Musimy znieść Boga – rzekł trzeci.

Pragnąłbym, aby można było znieść pracę – rzekł czwarty.


Nie wychodźmy poza ramy praktycznej polityki – rzekł pierwszy – pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to sprowadzić ludzi do jednego poziomu.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić – rzekł drugi – to dać wolność płci.

Pierwsza rzecz to znaleźć sposób, jak to zrobić – rzekł trzeci.

Pierwszy krok to zniesienie Biblii – rzekł pierwszy.

Pierwsza rzecz to zniesienie praw – rzekł drugi.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to znieść rodzaj ludzki – rzekł trzeci.

Robert Louis Stevenson
(1850-1894) – brytyjski pisarz pochodzenia szkockiego, autor znanych na całym świecie opowiadań i powieści, m.in. Wyspa skarbów, Doktor Jekyll i pan Hyde, Porwany za młodu, Katriona.

Opowiastka Czterej reformatorzy została po raz pierwszy opublikowana w 1888 r., a następnie weszła w skład zbioru Bajki (Fables ,1896 r.). Pierwodruk: „Opcja na Prawo”, luty 2005, nr 38
Wieczne Odpoczywanie Amen
342

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

„Gdy znajdą …
More
342

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

„Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego ryzyka dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.