Clicks822

Černá kůže Antikrista proti Neposkvrněné panně

Libor Halik
3
Řím 6,18-23; Evangelium sv. Matouše 8,5-13.
Public domain
Libor Halik
Útoky na symboly křesťanství nejsou aktem šílených černochů nebo míšenců, ale procesním nástrojem globalizace reprezentované Domem Sion a jeho Satanovou synagogou. -VK- Šéfredaktor AE News (L: Nepleťte si tyto ničitele Jeruzaléma s chasidy, obránci Jeruzaléma) Prorocká slova Muhammada Aliho černošského mistra v boxu a muslima z televizní show BBC v roce 1971 o tom, že míchání ras je proti Bohu, …More
Útoky na symboly křesťanství nejsou aktem šílených černochů nebo míšenců, ale procesním nástrojem globalizace reprezentované Domem Sion a jeho Satanovou synagogou. -VK- Šéfredaktor AE News (L: Nepleťte si tyto ničitele Jeruzaléma s chasidy, obránci Jeruzaléma) Prorocká slova Muhammada Aliho černošského mistra v boxu a muslima z televizní show BBC v roce 1971 o tom, že míchání ras je proti Bohu, působí dnes skoro jako zjevení! Kdyby to řekl běloch, okamžitě by skončil a jeho kariéra by byla v troskách s nálepkou bílého Supermacisty, ale protože to řekl Muhammad Ali, nikdo proti tomu nemohl nic říct, i když to byl i v roce 1971 na BBC totální šok pro moderátora. Syn Muhammada Aliho před několika dny ostře odsoudil [ 2 ] protesty Black Lives Matter a označil je za zlo a dílo ďábla, přičemž řekl, že jeho slavný otec by násilí v ulicích odsoudil úplně stejně, jako kdysi odsuzoval násilí Černých panterů. Delegace procesů řízení je tudíž zachycena i v Bibli ve Zjevení sv. Jana v kapitole 13, kde veškeré zlo na lidu země páchá šelmička v rouše beránčím , ale s jazykem hada, které z pověření velké Šelmy nutí lid a národy klanět se velké Šelmě a všemu, co velká šelma představuje. Delegace zla z architekta na vykonavatele a zmocněnce je tedy věrně v kapitole 13 Zjevení sv. Jana popsána. Kostel sv. Jana ve Washingtonu D.C. zapálený demonstranty BLM. A právě všechny sociální sítě jako Twitter jsou těmito vykonavateli procesů nasunování Nového světového řádu, kde bude zničen a umlčen každý, i kdyby to byl prezident USA Trump, kdo se nepokloní Šelmě, tedy globalizaci Domu Sion a jejím procesům řízení , mezi které patří likvidace bílé rasy a všeho, na čem stojí, tedy její kultury, jejího náboženství, rozuměj křesťanství, likvidace kostelů, jejího umění, soch, obrazů, plastik, veškerého umění, veškeré historie, která bude přepsána, překroucena, budou probíhat pogromy na bělochy po celém světě, na to se připravte, děti bílé populace budou zdegenerovány, budou bezpohlavní, budou nenávidět bílou rasu, nebudou respektovat bílé rodiče. Bílé ženy budou nuceny vytvářet svazky s černochy, jinak budou vystaveny útokům, represím, znásilňování. Např. americký aktivista Shaun King, který před několika hodinami vyzval [ 4 ] ke stržení všech soch Ježíše Krista a Panny Marie, protože propagují bělošskou nadřazenost. Stejně tak vyzval ke zničení všech křesťanských obrazů, maleb v kostelech, k likvidaci tapisérií, prostě veškerých náboženských křesťanských maleb, které zobrazují všechny svaté jako bělochy. Je to prý propagace rasismu a bílého nadřazení. Podle Kinga si bílá rasa přivlastnila Krista, protože když v roce 1 utíkal Josef s Marií před Herodem, tak utekli a schovali se v Egyptě, nikoliv Dánsku. Útoky na symboly křesťanství nejsou aktem šílených černochů nebo míšenců, ale procesním nástrojem globalizace reprezentované Domem Sion a jeho Satanovou synagogou pravdive.eu/…/video-prorocka-… Originál: aeronet.cz/…/video-prorocka-…
Libor Halik
28.6.2020 Aby Trump přinutil i místní radnice na ochraně soch spolupracovat, podepsal výkonné rozhodnutí, které hrozí odnětím svobody na 10 let všem, kdo federální majetek – sochy, poškozují, a hrozí místním policejním sborům, že pokud nebudou zasahovat, přijdou o finance. stredoevropan.cz/…/niceni-soch-se-…
Libor Halik
VELKÉ PŘEKVAPENÍ: GEORGE FLOYD ZEMŘEL JIŽ PŘED 3 ROKY; PRÁVNÍK VYPOVÍDÁ, ALE VŠICHNI HO IGNORUJÍ www.nwoo.org/…/velke-prekvapen…
Demonstrace a protesty, Mafie/Korupce/Zločin, Média a mediální manipulace, Sociální problémy, U.S.A./Kanada
Timothy D. Japhet, právník z Texasu (na obrázku) dal na Facebook zprávu: “… už nehodlám dále mlčet. Byl jsem jeho právník … ti hlupáci ani …More
VELKÉ PŘEKVAPENÍ: GEORGE FLOYD ZEMŘEL JIŽ PŘED 3 ROKY; PRÁVNÍK VYPOVÍDÁ, ALE VŠICHNI HO IGNORUJÍ www.nwoo.org/…/velke-prekvapen…
Demonstrace a protesty, Mafie/Korupce/Zločin, Média a mediální manipulace, Sociální problémy, U.S.A./Kanada
Timothy D. Japhet, právník z Texasu (na obrázku) dal na Facebook zprávu: “… už nehodlám dále mlčet. Byl jsem jeho právník … ti hlupáci ani nedovedou vybrat jemu podobnou mrtvolu.” A popsal, jak dobře znal George Floyda ještě před jeho smrtí. Facebook jeho informaci ihned stáhla. Přesto si někteří text okopírovali a zde je ve zkrácené formě:
“Když jsem viděl toho černocha, jak ho policie vede k autu,” říká, “tak jsem ho hned poznal, to byl Johnny Bailey, se kterým jsem hrával před 30 lety na universitě fotbal. Ten nás přebil, hned pár dohromady, jako nic.
„A pak říkali, že to je George Floyd. To není vůbec pravda. Floyda znám, byl jsem jeho soudem určený poručník těsně předtím, než zemřel přímo tady ve městě, je to 3 roky. Mluvili jsme spolu i o těch fotbalových zápasech a jak nás Johnny Bailey pokaždé přebil. A pak zemřel, ale zemřel tady, v Texasu a ne v Minneapolis. Byl pohřben v hrobě pro chudé. Floydova sestra se ozvala a řekla, že přiletí z Minnesoty, aby ho pohřbila, ale doopravdy se nikdy neukázala.“ Článek ZDE.
Mezitím se vyskytly další nesrovnalosti mezi fotografiemi a videem celé scény, kdy policista klečí černochovi na krku u auta. Na jedné fotce vede přes celou šířku silnice bílá čára, na druhé tato čára chybí. Jednotliví zúčastnění se taky nezdají být ti stejní, viz obrázky.
Všimněte si, jak má Chauvin na levé fotografii ucho v jiné výši než na fotografii pravé a ještě navíc má každé to ucho jiný tvar. I zadní část hlavy je jiná a krk zrovna tak. Stejně tak policista Tou Thao má jiná ústa, oči a obočí nalevo než napravo. Je to prostě jiný člověk. Článek ZDE.

Floydova pitva ukázala, že měl v sobě třikrát tak velké množství Fentanylu, než co je smrtelná dávka. Fentanyl je nebezpečný opiát, asi 50x silnější než heroin. Účinkuje velmi rychle a váže se na místa v mozku, která přijímají dopamin, která rovněž ovládají dýchání. Ti, co tomuto jedu podlehnou se vlastně zadusí. To, že by Floyd s tak vysokou dávkou opiátu byl ještě schopen chůze a mohl mluvit se nezdá možné. Takto nadrogovaní lidé se rovněž vyznačují nadlidskou sílou, což je důvod, že pro jejich zadržení je používáno kleknutí na krk, které nijak neomezuje dýchání. Někteří si mohou myslet, že takto je lidem ubližováno, ale to není pravda. Však i pitva potvrdila, že Floyd na sobě neměl žádná nebezpečná zranění. Článek ZDE.
Jiní fantasté se vynořili s názorem, že určitý stupeň v zednářské hierarchii obsahuje rituál, kde je nutno pokleknout. Tento rituál je v zednářské oficiální literatuře popsán jako že všichni zúčastnění pokleknou na koleno před tělem jejich padlého Mistra, který potom vstane z mrtvých. Znamená snad tato symbolika že i Floyd zázračně „vstal z mrtvých?“
Je jasné, že jaksi příliš mnoho lidí pokleká všude kolem, někteří dokonce odprošují černochy za něco, co neudělali, takže je to všecko značně přehnané, zkreslené a bizarní. Video ZDE.
Dokonce i členové demokratické strany v americkém Kongresu poklekli a nechali se přitom i vyfotografovat. Co je na nich zajímavé jsou ty šály. Ty barevné šály jsou totiž vyrobeny z látky, zvané Kente, což je součástí africké kultury ve státě Ghana. Takže tito lidé se vlastně podbízí černochům, nechci to napsat vyloženě sprostě. Někteří černoši jsou ale tímto zjevným patolízalstvím právem pobouřeni.

Zajímavé vysvětlení celé záhady kolem Floyda a jeho smrti poskytuje stránka „Piece of Mind.“ Kdyby to celé bylo psyops, jak je podezříváno, neboli nahrané divadlo s krizovými herci, pak to provedení by bylo velmi jednoduché a nebylo by na to potřeba mnoho lidí. Floyd-herec předstírá, že je na drogách přesně ten den, kdy druhý účastník celé tragikomedie, herec Derek Chauvin má službu. Chauvin se dostaví, dovede ho k policejnímu autu, kde mu klekne na krk. Nikdo z nich nevolá sanitku a přesto jedna přijede a to přesně 3 minuty poté, co Floyd přestal mluvit, což je 12-13 minut od chvíle, kdy mu policista klekl na krk.
To je pěkně rychlá zdravotní služba. Asi jeli čirou náhodou někde kolem, když dostali telefonát ohledně Floyda? A kdo jim volal? Žádný policista na žádném videu nikde netelefonoval.
Záchranná služba naloží údajně mrtvého Floyda celkem drsně do policejního auta a v momentě jsou pryč. Ani mu nezkusili dát kyslík, vůbec se nijak nezajímali, jestli je opravdu mrtvý či ne, v rychlosti ho naložili a odjeli. To byli samozřejmě další krizoví herci.
V policejním autě Floyd zázračně ožil a do nemocnice byla dopravena skutečná mrtvola, kterou už měli připravenu a tato byla podrobena pitvě a později pohřbena. Z toho důvodu bylo údajně víko na Floydově rakvi odstraněno, protože tam byl skutečný mrtvý člověk.
Kde toho mrtvého vzali? Podle autora článku skladuje americká tajná služba na ledu celé zásoby mrtvých lidí pro strýčka příhodu. Jsou to hlavně bezdomovci, po kterých nikdo nepátrá. Ve skutečnosti ani nevíme, jak se může taková mrtvola hodit při všelijakých psyop akcích, vytvořených na obelstění naivního a nic nepodezřívajícího publika. Mrtvolu, kterou vydávali za Floyda jednoduše rozmrazili a předehřáli, takže při pitvě neměli lékaři žádnou možnost zjistit, jestli je to mrtvola současná, či několik týdnů, nebo let stará.
A vůbec – jak víme, že ten, kterého pohřbili byl skutečně George Floyd? Na fotografiích a ve videích je ho vidět jenom občas a chabavě a jeho rodina byla dostatečně odškodněna za to, že předstírali, že je to skutečně on. Právník z Texasu prohlásil veřejně, že to Floyd není, ale jeho hlas byl záhy umlčen a všecko, co napsal na Facebook bylo staženo. Článek ZDE.
Fentanyl, který měl mrtvý člověk v krvi ho spolehlivě zabil a dalo se najisto čítat s tím, že na to lékaři při pitvě přijdou. To mělo osvobodit herce-Chauvina od viny. Jenomže asi nikdo z nich nečítal s tím, že tento trik bude využit na vyvolání ozbrojených nepokojů po celém kontinentě. Jak to pro Chauvina dopadne, není jisté. Podle mého názoru spáchá brzy ve vězení sebevraždu a příště ho uvidíme na nějakém jiném divadelním představení, pořádaném ilumináty pro naše rozčilení.

ZDROJE:
www.reddit.com/…/timothy_d_japhe…
www.ibtimes.sg/george-floyd-ho…
www.unz.com/…/or-did-george-f…
www.bitchute.com/video/Md6UOu47TPtV/
pieceofmindful.com/…/george-floyd-wh…