Clicks497
csk.news
3

Po prvý krát sa nemecky hovoriaca diecéza zúčastnila na podujatí pre homosexuálov

Po prvý krát sa nemecky hovoriaca diecéza oficiálne zúčastnila na podujatí s gay ideológiou. 1.júla vyslala diecéza z mesta Feldkirch v Rakúsku dvoch zástupcov, ktorými boli dekan Johannes Heil a fráter Edgar Ferchl-Blum, na pochod homosexuálov v meste Bregenz. Ferchl-Blum vedie diecézne "Centrum pre manželstvo a rodinu". Zástupcovia diecézy niesli transparenty a vlajky so sloganom “Rainbow pastoral”. Dekan Heil mal aj príhovor k zhromaždeniu. Diecézu v meste Feldkirch vedie radikálny biskup Benno Elbs.

Obrázok: Screenshot csd-bregenz.at, #newsWouiagzngi
Libor Halik
Ekumenické homosexuální sjednocení církví předpověděl také D. Wilkerson r.1973. Je to strašná ohavnost. Běda Zemi a jejím obyvatelům! Bez tvrdého trestu to nezůstane. Bůh nezapomene ztrestat neolitované hříchy. Bůh se nemění, je stejný včera, dnes i navěky!
Libor Halik
Sodoma, Gomora! Ještě že papežem Lvem XIII. předpovězených 100 let ničení Katolické církve satanem (od zhruba roku 1917 či 1918) se blíží ke konci. Přibližuje se 3. světová válka - trest za hříchy. Pak zvítězí i viditelně na Zemi Panna Marie.
warez
hanba ako mraky