Clicks236
Rafał_Ovile
2

Wicepremier Gowin: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego”

Ciekawych rzeczy dowiadujemy się w związku z obchodami rocznicy Marca’68. Najpierw prezydent Duda poprosił o wybaczenie „wypędzonych”, potem ambasador Izraela stwierdziła, że nawet Związek Radziecki nie był tak zły dla Żydów jak Polska, a teraz mamy oświadczenie wicepremiera Jarosława Gowina: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzna narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”.

Wiceprezes Rady Ministrów @Jaroslaw_Gowin : ‚Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego.’ @jakubiak_marek @zuzanna_dab @GadowskiWitold @ogorekmagda@IsakowiczZalesk @AGozdyra @Andruszkiewicz1 @TRzymkowski @krzysztofbosak@eli_barbur @annakmakuch @Szewczukasia t.co/0GMk9yy3O9
— Rafał z Krakowa (@RafalzKrakowa) 8 marca 2018

Internauci skomentowali tę nową definicję Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Ciekawe, który z tych narodów reprezentuje pan Gowin?

Tak to jest kiedy sublokator przejmuje prawo własności do twojego mieszkania.

Gość w domu jest tylko gościem. Nawet jeśli zasiedzi się w domu gospodarza 700 lat, nigdy nie będzie jego współwłaścicielem.

Panie @Jaroslaw_Gowin to kiedy będzie POLIN zamiast Polski. Wydaje mi się że trzeba już was pozbawić mandatu rządzących. Proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich Polaków, bo nikt nie dał panu takich uprawnień!!!

Wreszcie dowiedziałem się dlaczego resortowi żydzi w latach 1944-56 mordowali tak zajadle Polaków, żydzi ci bronili swojej ojczyzny bo Polska to ich ojczyzna.

Ojczyzną narodu żydowskiego jest Izrael tłumoku.

Rabin Polski: „Jerozolima jest stolicą Żydów od 3 tys. lat!.” A tam gdzie stolica tam ojczyzna. Polacy w Anglii podobnie uważają za swoją stolicę Warszawę a nie Londyn.

Ci nasi dygnitarze dzisiaj POszaleli…

wprawo.pl/…/wicepremier-gow…
Rafał_Ovile
"Z tego co słyszę, formalna delegacja rządu izraelskiego uda się w poniedziałek do Polski w sprawie rozmów o JUST Act 447" - "będzie to bardzo poważna gra na polu międzynarodowym", a głównymi aktorami po stronie polskiej będą w niej m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Gowin, minister Joachim Brudziński, czy wiceminister Patryk Jaki.
Rafał_Ovile
Pytanie zasadne: którego narodu Pan Gowin jest wicepremierem? Skoro skutecznie wystraszył Polaków katolików, iż pełna ochrona życia Polaków katolików przed ich mordowaniem w łonach ich matek doprowadzi do dechrystianizacji Polski...