Clicks424
Edward7
2

Dyrektor Pfizera, Albert Bourla; Izrael jest „światowym laboratorium”

Dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, wywiadzie dla NBC Bourla powiedział: „Uważam, że Izrael stał się teraz światowym laboratorium, ponieważ w tym stanie używają tylko naszej szczepionki i zaszczepili bardzo dużą część swojej populacji, dzięki czemu możemy badać zarówno wskaźniki ekonomiczne, jak i zdrowotne”.

Nie widzę problemu z eksperymentami medycznymi z udziałem ludzi, jeśli uczestnicy są w pełni świadomi wszystkich możliwych okoliczności i względów związanych z ich zgodą. To się jednak nie wydarzyło w Izraelu. Za pomocą „zielonych paszportów” rząd praktycznie grozi ukaraniem każdego, kto niechętnie bierze udział w eksperymencie „laboratoryjnym” dla gigantycznej firmy farmaceutycznej z bardzo problematyczną historią .
Wyniki tego eksperymentu Pfizer-Izrael niekoniecznie są zachęcające. Chociaż możliwe jest, jak sugerują niektóre badania, że większość zaszczepionych osób ma przynajmniej krótkoterminową ochronę przed Covid-19, nikt nie może zaprzeczyć zadziwiającemu faktowi, że w ciągu zaledwie 8 tygodni masowego szczepienia całkowita liczba zgonów Covid-19 w państwie żydowskim wzrosła prawie dwukrotnie w stosunku do liczby zgromadzonej w ciągu poprzednich dziesięciu miesięcy.

Odkąd Izrael przekształcił się w naród świnek morskich, wirus, który polował na osoby starsze i osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi, teraz całkowicie zmienił swój charakter. Po zaledwie 2 miesiącach „udanej” kampanii masowych szczepień 76% nowych przypadków Covid-19 ma u osób mniej niż 39 lat. Tylko 5,5% ma ponad 60 lat. 40% krytycznych pacjentów ma mniej niż 60 lat. Covid-19 stwierdzono u wielu kobiet w ciąży - kilka jest w stanie krytycznym - po szczepieniach.

W ciągu ostatnich kilku tygodni przypadki noworodków z Covid-19 odnotowały duży o 1300% wzrost (z 400 przypadków u dzieci w wieku poniżej dwóch lat do 20 listopada do 5800 w lutym 2021 r.).

Dowody zebrane w Izraelu wskazują na ścisłą korelację między masowymi szczepieniami, przypadkami i zgonami. Ta korelacja wskazuje na możliwość, że to zaszczepieni faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, a nawet szereg mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę powyższych objawów.

Kiedy dyrektor generalny Bourla został zapytany przez NBC, czy można zarazić innych po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, Bourla przyznał: „To jest coś, co musi zostać potwierdzone, a rzeczywiste dane, które otrzymujemy z Izraela i innych badań, pomogą nam lepiej to zrozumieć”.

Jeśli dyrektor generalny Bourla nie jest pewien, czy jego „szczepionka” zapobiega rozprzestrzenianiu się choroby, dlaczego sprzedaje ją na całym świecie? Dlaczego jakikolwiek rząd miałby zezwalać na stosowanie tej substancji, dopóki nie zostaną podjęte wszystkie niezbędne środki ostrożności? Co więcej, w świetle pojawiających się obaw, że szczepieni mogą przenosić chorobę (czemu prezes Bourla nie zaprzecza), jakie jest znaczenie „zielonego paszportu”? Wydaje mi się, że taki dokument można by łatwo zastąpić „łatwowiernym certyfikatem” przyznawanym tym, którzy byli na tyle głupi, by się poddać szczepieniu.

Ale Bourla nie musi dłużej czekać na „wyniki” z jego „laboratorium”. Mogę podać mu najbardziej istotne liczby, zakładając, że on lub ktokolwiek inny w firmie Pfizer potrafi czytać podstawowe wykresy. Każdy kraj, który wpadł w pułapkę masowych szczepień, doświadczył podobnego bezprecedensowego wzrostu liczby przypadków i zgonów.
Poniższe wykresy kolekcji wskazują na niezaprzeczalną korelację między masowymi szczepieniami a wykładniczym wzrostem przypadków Covid-19 i zgonów. Skok zachorowań jest często wykrywany zaledwie 2-3 dni po rozpoczęciu kampanii masowych szczepień.

W czasie, gdy Izrael się zaszczepił, był świadkiem gwałtownego, wykładniczego wzrostu zachorowalności i śmierci. Palestyna, dosłownie ten sam kraj, odnotowała gwałtowny spadek liczby przypadków i zgonów.

Bourla i premier Netanjahu powinni podjąć wysiłek intelektualny i wyjaśnić nam, jak to możliwe, że w Gazie, więzieniu na świeżym powietrzu i jednym z najgęściej zaludnionych kawałków ziemi na tej planecie, liczba przypadków Covid-19 jest minimalna i bez „szczepionka”.

Ale Palestyna nie jest sama, ponieważ sytuacja w Jordanii jest podobna. Podczas gdy Izrael zobaczył, jak jego śmiertelne liczby Covid-19 "przebijają się przez dach", zgony Jordani Covid-19 od połowy listopada wyglądają jak śliskie zbocze.

Wielka Brytania przeżyła podobne, jeśli nie identyczne, tragiczne doświadczenie. 7 grudnia rozpoczęła masową kampanię szczepień, aby zobaczyć, jak liczba przypadków Covid-19 i zgonów rośnie jak nigdy dotąd.

W tym czasie Wielka Brytania była świadkiem rozpadu NHS, podczas gdy sąsiedzi królestwa, którzy powoli podejmowali decyzję o szczepieniu, odnotowali gwałtowny spadek liczby Covid-19.

Oczywiście nie tylko ja widzę, że w Izraelu coś poszło nie tak. Grupa odmiennych naukowców, którzy przyjrzeli się liczbom związanym z obecnym izraelskim eksperymentem Pfizera, opublikowała szczegółowe badanie dwa tygodnie temu . „Wnioskujemy”, napisali, „że szczepionki Pfizer dla osób starszych, zabiły w ciągu 5-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej ludzi niż sama choroba i około 260 razy więcej osób niż choroba wśród młodszych klasa wiekowych ”.
Opierając się na eksperymencie " laboratoryjnym '' firmy Pfizer w Izraelu, wyciągnąłem następujący sarkastyczny wniosek: jeśli złapiesz koronawirusa, możesz umrzeć, ale jeśli podążasz ścieżką Pfizera, masz nie tylko 95% szans na przeżycie ponad 99,98. % dostarczonego przez Covid-19... Wniosek; szczepionka jest dużo bardziej śmiercionośna niż domniemany wirus... Autor; Gilad Atzmon - thetruthseeker.co.uk

Protestujący demonstrują przeciwko przymusowi szczepień, zielonym paszportom w Tel Awiwie

Demonstranci zebrali się w Tel Awiwie w środę, aby zaprotestować przeciwko przymusowym szczepieniom i programowi zielonego paszportu , który umożliwia zaszczepionym osobom i "ozdrowieńcą" udział w niektórych działaniach, w tym uczestniczeniu w masowych zgromadzeniach. Wśród prelegentów na wiecu, który przyciągnął setki tłumów, byli prawnik Oren Pasternak, główny organizator wydarzenia, oraz Tamir Hefatz, założyciel Higayon Habari (Common Sense Model). Obecny był także Arieh Avni, założyciel Partii Rapeh (Tylko Zdrowie), a także niektórzy kandydaci tej partii.
Zarówno mówcy, jak i protestujący wzywali do większej „przejrzystości rządu” i „powstrzymania tyranii”. Protestujący domagali się od rządu zniesienia 30-letniego embarga na szczegóły posiedzeń Komisji Konstytucyjnej w sprawie ograniczeń dotyczących koronawirusa i anulowania inicjatywy zielonego paszportu, która, jak twierdzą, prowadzi do dwupoziomowego systemu w izraelskim społeczeństwie: uprzywilejowanej „klasy szczepionej” i niższą klasę tych, którzy nie mogą dostać szczepionki lub nie chcą.

Na jednym dużym znaku trzymanym przez członków tłumu, obok zielonego paszportu, widniał pogrubiony napis „apartheid” w języku angielskim i hebrajskim. Kolejny duży znak utożsamiał zielone paszporty z wytatuowanymi ramionami byłych więźniów Auschwitz-Birkenau.

Jeden z mówców przywołał wspomnienie swojej ciotki, mówiąc, że została zabita przez „dokładnie ten sam rodzaj ludzi”, którzy obecnie nakładają ograniczenia na poruszanie się, mówiąc, że „ludzie są zmęczeni medycznym uciskiem”.
więcej - jpost.com/…n-passports-in-tel-aviv-660106

(Zdjęcie: AVSHALOM SASSONI / MAARIV)

Izraelski mutant (...) Analiza aktualnej polityki Izraela sugeruje możliwość, że AMAN (IDF Intelligence) trafił w jej prognozy. Sądząc po wyjątkowych i nowych objawach związanych z Covid-19 w państwie żydowskim, mamy do czynienia z chorobą o nowych cechach. Atakuje młode i ciężarne, zrezygnował z osób starszych i bezbronnych. Im bardziej Izrael obniża wiek szczepionych, tym młodsze są przypadki, a liczba przypadków rośnie wykładniczo. (...) Izrael wywiera niesamowitą presję na wszystkich Izraelczyków, aby przyjęli szczepionkę. Za pomocą „zielonego paszportu” planuje radykalnie ograniczyć wolności osób nieszczepionych i ich możliwości zarabiania na życie. Netanjahu ślubował 24 lutego, że do 10 kwietnia każdy Izraelczyk zostanie zaszczepiony... więcej - unz.com/…and-the-reality-on-the-ground/

Tak właśnie zabijają płody szczepionkami COVID-19 ?! timesofisrael.com/…mb-in-2nd-such-case-in-israel/
służebnica Pańska
W związku z mającą wkrótce ruszyć akcją szczepień przeciwko koronawirusowi lekarze i naukowcy z Polski wystosowali w tej sprawie petycję. Skierowali ją do władz kraju, w tym Prezydenta i Premiera. Apelują, by miały szczepienia charakter dobrowolny, a obywatele zostali poinformowani o możliwych powikłaniach. Proponują też zorganizowanie debaty publicznej w związku ze szczepionką. Publikujemy dziś …More
W związku z mającą wkrótce ruszyć akcją szczepień przeciwko koronawirusowi lekarze i naukowcy z Polski wystosowali w tej sprawie petycję. Skierowali ją do władz kraju, w tym Prezydenta i Premiera. Apelują, by miały szczepienia charakter dobrowolny, a obywatele zostali poinformowani o możliwych powikłaniach. Proponują też zorganizowanie debaty publicznej w związku ze szczepionką. Publikujemy dziś treść petycji i zachęcamy do podpisywania.

List Otwarty do Prezydenta i Rządu RP
Warszawa, 30 listopada 2020

Pan dr Andrzej Duda Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Pan Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrów
Pan dr Adam Niedzielski Minister Zdrowia
Pan dr Grzegorz Cessak Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Do wiadomości: Sejm RP, Senat RP, Media

Środowisko naukowców i lekarzy, jakie reprezentują osoby podpisane pod tym apelem, pragnie wyrazić zaniepokojenie perspektywą masowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 szczepionkami, które nie zostały właściwie zbadane i których zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów. Apelujemy do Prezydenta i Rządu RP, aby szczepienia planowane w Polsce miały wyłącznie charakter dobrowolny, z wykluczeniem jakichkolwiek form przymusu i aby informacja o możliwych powikłaniach czy niebezpieczeństwach związanych ze szczepieniami została podana opinii publicznej oraz aby na temat szczepień i ich korzyści i zagrożeń zorganizowano rzetelną debatę publiczną.

Według oświadczenia Ministra Zdrowia, Pana Adama Niedzielskiego, z dnia 13 listopada 2020 roku, planowane jest zaszczepienie całej populacji dorosłych obywateli polskich, tj. 31 mln ludzi. Liczba podana przez Pana Ministra świadczyłaby o planach obowiązkowego szczepienia osób dorosłych. Zdecydowanie sprzeciwiamy się takim planom, które byłyby naruszeniem wymogu dobrowolności, przyjętego przez prawo międzynarodowe. Zarówno Kodeks norymberski z 1947 roku, jak i Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych z 1976 roku, podobnie jak Konwencja o prawach człowieka i medycynie z 1997 roku oraz art. 39 Konstytucji RP, zabraniają, aby ktokolwiek, bez swojej swobodnie wyrażonej zgody, był poddawany doświadczeniom lekarskim lub naukowym. Tymczasem pośpiesznie wprowadzane na rynek szczepionki przeciw wirusowi SARS-CoV-2 nie zostały dotąd należycie zbadane, ich badania kliniczne zostały oparte o wyjątkowo łagodne zalecenia Europejskiej Agencji Leków (EMA) i dlatego mają cechy eksperymentu na ludzkości na wielką skalę.

CZYTAJ TEŻ

COVID-19. List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia

Po pierwsze, przygotowywane na rynek szczepionki nie zostały poddane odpowiednim testom. Przeprowadzono próby kliniczne na stosunkowo niewielkiej grupie osób, które poddano obserwacji jedynie w bardzo krótkim okresie czasu. W testowanych grupach nie uwzględniono też wystarczającej liczby osób z grup ryzyka. Aby w pełni ocenić skuteczność szczepionki i możliwość powikłań, potrzebny jest okres co najmniej kilku lat rzetelnych badań. Szósta zasada norymberska mówi: „Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości”. Tymczasem brak jest rzetelnej informacji oraz dowodów o spodziewanych korzyściach wynikających ze szczepień i grożących osobom zaszczepionym ujemnych skutkach oraz prawdopodobieństwie ich powstania. Pandemia „świńskiej grypy” jest dobrym przykładem, że niedostatecznie zbadane szczepionki wywołują więcej szkód niż korzyści. Przypadki narkolepsji czy innych trwałych uszkodzeń były stosunkowo częste po podaniu niesprawdzonych szczepionek na świńską grypę, a rządy niektórych państw (np. Szwecji) do dzisiaj wypłacają odszkodowanie ich ofiarom.

CZYTAJ TEŻ

Olaf Swolkień

Po drugie, nowe szczepionki proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA – kwasu nukleinowego, który służy do syntezy białka. Nie są to tradycyjne szczepionki, ale substancje mogące w komórkach ludzkich prowadzić do modyfikacji ekspresji genów. Tego rodzaju szczepionki mogą być niebezpieczne, dopóki ich skuteczność i brak poważnych efektów niepożądanych nie zostanie naukowo udowodniona. Nie wiemy bowiem do końca jakim procesom pod ich wpływem będzie podlegał wprowadzony RNA w naszych komórkach. Wprowadzony mRNA w szczepionce może oddziaływać z innymi istniejącymi w komórce cząsteczkami RNA (np. miRNA, lncRNA), co może to prowadzić do zmian w regulacji ekspresji różnych genów. Ponadto wprowadzony mRNA może reagować z RNA wirusów i bakterii w naszym organizmie. Zagrożeniem dla człowieka jest więc to, że osoby zaszczepione będą mniej odporne na inne choroby.

Szczepionki oparte o mRNA nie były wcześniej dopuszczane do obrotu na rynku, a więc ich długoletnie skutki uboczne nie są znane. Wyniki badań na ludziach czy zwierzętach są niejednoznaczne i nie dają podstaw potwierdzenia bezpieczeństwa stosowania szczepionek mRNA. To samo dotyczy szczepionek opartych o wektory wirusowe, np. AZD1222 firmy AstraZeneca. W związku z zasadą dobrowolności obywatele polscy nie mogą być do szczepień zmuszani. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa obywateli, dobrowolne szczepienia powinny być uwarunkowane przeprowadzeniem dokładnych badań klinicznych, zorganizowaniem szerokiej debaty publicznej na temat wprowadzanej szczepionki oraz poinformowaniem społeczeństwa o możliwych korzyściach, powikłaniach oraz niebezpieczeństwach szczepień i alternatywnych metodach walki z COVID-19. Osoby, które na skutek namowy Ministerstwa Zdrowia poddadzą się dobrowolnie szczepieniom, powinny mieć zagwarantowane świadczenia finansowe za ewentualne negatywne skutki szczepień i utratę zdrowia.

Działamy bez cenzury. Nie puszczamy reklam, nie pobieramy opłat za teksty. Potrzebujemy Twojego wsparcia. Dorzuć się do mediów obywatelskich.

Pomóż nam działać w interesie Obywateli

Przekaż swój 1% podatku:
Wpisz nr KRS 0000191928
lub skorzystaj z naszego darmowego programu do rozliczeń PIT.

Reasumując: wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia. Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć. O tych zagrożeniach społeczeństwo polskie powinno być właściwie poinformowane i powinna się na ten temat odbyć debata publiczna z udziałem niezależnych ekspertów. Na bazie rzetelnej informacji każdy polski obywatel powinien mieć prawo do decyzji, czy przyjąć szczepionkę i nie powinien być do tego zmuszany. W przypadku dobrowolnych szczepień powinny być przewidziane gwarantowane przez rząd RP rekompensaty dla osób, które na skutek szczepień poniosą utratę na zdrowiu.

Przekonywanie społeczeństwa, że szczepionki oparte na mRNA są bezpieczne, przy ogromie niewiedzy na temat mRNA i jego powiązań w komórce jest wysoce nieetyczne. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzenie skutecznych szczepionek przeciw wirusowi SARS-CoV-2 stanowi wielkie wyzwanie. Jednakże, obowiązkiem każdego naukowca jest zwrócenie uwagi, że w przypadku nowych szczepionek mamy do czynienia z eksperymentalnym produktem medycznym, który nie przeszedł wszystkich faz badań i nie powinien być rekomendowany. Z zasady dobrowolności oraz fundamentalnych wolności będących podstawą demokracji wynika konieczność uwzględnienia wolnej woli człowieka, który ma prawo do decydowania o swoim życiu. „Nic o nas bez nas” – to dawne hasło Solidarności. Warto je tutaj przypomnieć.

My, niżej podpisani, apelujemy do Prezydenta i Rządu RP, aby szczepienia planowane w Polsce miały wyłącznie charakter dobrowolny i aby informacja o możliwych powikłaniach i niebezpieczeństwach związanych ze szczepieniami była podana opinii publicznej oraz aby na temat szczepień zorganizowano rzetelną debatę publiczną. Apelujemy ponadto o ochronę podstawowych zasad demokracji i o poszanowanie wolności wynikających z Konstytucji RP oraz z umów międzynarodowych podpisanych przez Polskę.

Zgadzasz się z apelem?
Podpisz petycję!


Z wyrazami szacunku,

dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz, prof. UO, Przewodniczący „Wolne Wybory”
prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Stanisław Sulkowski, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Maria Sobaniec-Łotowska, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Irena Kasacka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka- Opalko, PUM w Szczecinie
prof. dr hab. Jacek Bartyzel, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Prof. dr hab. Jakub Z. Lichański, Uniwersytet Warszawski w Warszawie
prof. dr hab. dr h.c. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, Uniwersytet im Adama Mickiewicza
prof. dr hab. Roman Zieliński, Centre for Biomathematics, Genomics and Evolution
prof. dr Kornelia Polok, Centre for Biomathematics, Genomics and Evolution
dr hab. Ryszard Zajączkowski, prof. KUL
dr hab. n. med. Marek Baltaziak,
UMB dr hab. n. med. Joanna Łotowska,
UMB dr hab. n. med. Lidia Puchalska-Niedbał, PUM
dr hab. n. med. Danuta Lietz-Kijak, PUM
dr. hab. Wojciech Dobiński, UŚ
dr inż. Józef Okulewicz, Warszawa
dr n. med. Dorota Sienkiewicz, UMB
dr Marta Ułaszewska-Żuk, Baranowice
dr Mariusz Żuk, Baranowice
dr Mariusz Błochowiak, Poznań
dr n. med. Jerzy Lewko, Białystok
dr n. med. Marek Wojciechowski, Warszawa
dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff, Kozy
dr n. med. Katarzyna Landa, Kraków
dr n. med. Krzysztof Rożnowski, Poznań
dr n. med. Przemysław Czyszkowski, Bydgoszcz
dr n. med. Katarzyna Jaruszewska-Orlicka, Bydgoszcz
lek. med. Jolanta Biel-Gruszczyńska, Częstochowa
lek. med. Iwona Jadwiga Chlebowska, Wałbrzych
lek. med. Magdalena Urban-Lechowicz, Warszawa
lek. med. Izabela Kaczmarek-Matyszczyk, Radomsko
lek. med. Paweł Basiukiewicz, Grodzisk Mazowiecki
lek. med. Krystyna Szymik-Taraszkiewicz, Gliwice
lek. med. Anna Muszynska-Kwiatkowska, Wrocław
lek. med. Anna Janaszek-Borek, Warszawa
lek. med. Elżbieta Sadowska, Białystok
lek. med. Małgorzata Gbiorczyk, Konin
lek. med. Grzegorz Pałka, Częstochowa
lek. dent. Joanna Kuczyńska, Lublin
lek. med. Wojciech Węglarz, Legnica
lek. med. Zbigniew Pawelec, Gdańsk
lek. med. Agata Osiniak, Kolbuszowa
lek med. Izabela Zaremba-Jankowska, Gdańsk
lek. dent. Ewa Jurecka, Jabłonowo Pomorskie
lek. med. Tomasz Dmochowski, Poznań
lek. med. Izabela Zaremba-Jankowska, Gdańsk
lek. med. Grzegorz Tuszyński, Katowice
lek. med. Beata Biesiadecka, Bolechowice
lek. med. Ewelina Gierszewska, Chojnice
lek. med. Sabina Urbaniak, Krotoszyn
lek. med. Jarosław Maciej Zioło, Sanok
lek. med. Zbigniew Markiewicz, Warszawa
lek. med. Joanna Bromirska, Wrocław
lek. med. Andrzej Banach, Wrocław
lek. med. Joanna Nehring, Kraków
lek. med. Piotr Iwulski, Olsztyn
lek. dent. Anna Walacik, Lublin
lek. med. Alicja Weleda, Leszno
lek. med. Grzegorz Klasa, Kraków
lek. dent. Dominika Car, Brzeg
lek. med. Alicja Kluz, Białystok
lek. med. Joanna Paśnicka, Sopot
lek. med. Agata Kot, Świdnik
służebnica Pańska