Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Orędzia
1.2K

Ja, wasz święty Bonawentura, mówię wam: Wasz świat dobiegnie końca i nie zostało wam wiele czasu. Komunikat nr 1300 17 maja 2021

Święty Bonawentura: Moje dziecko, Te przesłania służą jako przygotowanie dla was wszystkich, ale tak wiele dzieci je lekceważy, niech wam zostanie powiedziane: Czas, który nadejdzie, będzie zły, uwodzicielski i coraz bardziej okrutny, a ponieważ nie ukryłeś siebie w Jezusie i Jego istocie tak cudownej - będziesz nie przygotowany na nadchodzące wydarzenie i milczący, z wygody, patrzący w drugą stronę z wygody i nie chcący słyszeć z wygody! Dzieci, zobaczcie teraz, co wam to przyniosło, dokąd was posłało i dokąd was zaprowadzi! Bo tu na ziemi zawodzenie będzie wielkie!

Wszystko, co wam przekazaliśmy w tych orędziach, jest i nadal będzie prawdą, ale wiele zostało złagodzone dzięki tym dzieciom, które nas wysłuchały! Modlą się, odpokutowują i idą za nami, nasze wezwanie, a wiele wstydów i okrucieństw nie ogarnęło was, a ja, wasz święty Bonawentura, z Jezusem, Bogiem Ojcem i naszą drogą Matkę Bożą, mówię wam (dzisiaj), jeszcze nie Jest za późno, aby zatrzymać i złagodzić najgorsze uczynki, ale aby to zrobić, musisz zawrócić, znaleźć Jezusa, dać Mu swoje nieodwołalne Tak i módlcie się, módlcie się, módlcie się!

Zawsze módlcie się także w Jego troskach i błagajcie Ojca o złagodzenie i skrócenie czasu, bo gdyby Ojciec nie złagodził, wszyscy bylibyście skazani na zagładę. Są tacy, których nie chcesz słuchać i wolisz odwrócić wzrok, a - co gorsza - ścigasz Szatana, ponieważ jesteś ślepy, głuchy i wygodny!

Ostrzegam was, drogie dzieci, bo zostało wam niewiele czasu i biada temu, kto nie słyszy: jego upadek będzie straszny, a jego przebudzenie - kiedy będzie już za późno - nadejdzie, a potem on będzie lamentować, że jest wielki i beznadziejny, bo nie znalazł drogi do Jezusa, był letni i wygodny i - świadomie lub nieświadomie - złożył hołd diabłu, a jego los będzie potępiony. Jednak nagrodą dla Naszych wierzących dzieci, które prawdziwie i szczerze kochają Jezusa, pokładają w nim nadzieję, żyją dla Niego, będzie chwała.

Przygotujcie się więc i bądźcie gotowi, bo płacz będzie wielki tu na ziemi, jeśli nie będziecie słuchać i nie przestaniecie podążać za diabłem i jego elitą i nie przestaniecie być im gorliwi!

Musisz być ostrzeżonym! Zaczną się najgorsze czasy i tylko ci, którzy są utwierdzeni w Jezusie, nie zostaną straceni dla przeciwnika!

Wasz Bonawentura z Jezusem, Bogiem Ojcem i Matką Bożą. Amen.