Bratia a sestry
6826
Martina Bohumila Lutherová
Marieta Ria
Pod výzvou na petíciu na stránke Dohovor za rodinu je komentár jej predsedu Antona Chromíka:

PS: Za mňa osobne. Je to veľká hanba a sklamanie. Minister školstva za SaS vraj pohrozil demisiou kvôli dvom týždňom školskej dochádzky detí a použili právo veta. Prečo právo veta nepoužili kresťanskí ministri a premiér vo vzťahu k bohoslužbám? Chcem už konečne vidieť skutky našich kresťanských politiko…More
Pod výzvou na petíciu na stránke Dohovor za rodinu je komentár jej predsedu Antona Chromíka:

PS: Za mňa osobne. Je to veľká hanba a sklamanie. Minister školstva za SaS vraj pohrozil demisiou kvôli dvom týždňom školskej dochádzky detí a použili právo veta. Prečo právo veta nepoužili kresťanskí ministri a premiér vo vzťahu k bohoslužbám? Chcem už konečne vidieť skutky našich kresťanských politikov, nie facebookové statusy. V iných sekulárnejších krajinách patria bohoslužby medzi základné potreby. U nás? Dnes sú bežné výsmechy kresťanov, bežné úplné zákazy verejných bohoslužieb. Čo nás čaká zajtra? Predstava, že do kostolov chodia už len "babky" sa podobá predstave komunistov z päťdesiatych rokov. Toto už nie je boj proti pandémii, ale zneužitie boja proti pandémii. Človek nie je len telo, má aj dušu.
forthetruth333
V minulostí dali na oltár Pravdy svoje životy,,,,,dnes dokážu slúžiť sväté omše bez ohľadu na vymyslený covidideologiu?
Martina Bohumila Lutherová
Ta petice ,dle méhu usudku, nemá žádný efekt.
Oni panáčci by se měli omluvit pozvat vás všechny
do kajícího procesí, na odpuštění hříchů, na smír
s Bohem i vámi lidem, který tolik ublížili.
Jinak je to vnucování a to nechutné.
Bratia a sestry
tvoj úsudok ti nikto neberie, ale každý ma svoj vlastný, takže aj podpisom môže dať najavo svoj záujem o otvorenie kostolov.

momentálne je nás podpísaných už 5991
Martina Bohumila Lutherová
To mě nepřekvapuje......