Clicks2.3K
apredsasatoci
13

„Nikdy jsem tolik neplakala, po nálezu čehosi pohybujícího se ve vakcínách Moderny a J&J,“ říká doktorka

„Nikdy jsem tolik neplakala,“ říká doktorka Carrie Madej poté, co prozkoumala „vakcíny“ Moderny a J&J pod obyčejným mikroskopem za 400 násobného zvětšení. (Foto: Rumble)

Dr. Madej byla v červenci požádána místní laboratoří v Georgii, aby prozkoumala zbytek nespotřebované „vakcíny“ od Moderny, kterou se chystali vyhodit. Z této lahvičky byl „očkován“ minimálně jeden pacient.

Dr. Madej obdržela lahvičku čerstvou, ještě vychlazenou z ledničky. Bez jakýchkoli zásahů dala průzračnou tekutinu pod mikroskop a nechala na ni svítit bílé světlo mikroskopu. Jak šel čas, po dvou hodinách se začaly ve vzorku objevovala jasné barvy – zářivě modrá, purpurová, žlutá, zelená. Nechápala, co se děje. Později se dozvěděla, že toto se děje se supravodivými materiály, když jsou vystaveny bílému světlu.

Začala se objevovat různá vlákna (cca 3:50). Některá měla na konci krychlovitou strukturu. Také několik kovových kousků. Vzorek přiklopila sklíčkem a tyto částice se začaly pohybovat k okrajům a začaly se samy skládat dohromady a narůstat.

A pak tam byl jeden určitý objekt či organismus, z nějž vycházela chapadla. Ten se dokázal zvednout z podložního sklíčka.

„Ta věc byla živá?“ ptá se Stew.

„Ano, vypadalo to, jako že si je to vědomo samo sebe. Dokázalo to růst a pohybovat se prostorem. Není to nic, co by nás učili nebo co bych kdy viděla v laboratoři. Ani lidé z oboru neví, co to je. Když jsem to s kolegou spatřila, pořád jsme se na to dívali a měli jsme pocit, že je to vědomé, že ví, že to pozorujeme. Je to jen moje intuice, můj pocit. Bylo to velice znepokojující. A tak jsme po dvou až 2,5 hodinách samozřejmě všechno zničili. Říkala jsem si: možná je to jen náhoda, jen ta jedna lahvička.

Teprve nedávno se mi podařilo dostat z laboratoře stejnou „vakcínu“, jen samozřejmě jinou šarži. Takže jsme to dali pod mikroskop za stejných podmínek a objevila se stejná struktura s chapadly (čas 5:55). Tentokrát to bylo úplně zakryté sklíčkem, takže se nepohybovala, protože byla při okraji. Nemohla jsem uvěřit, že vidím další. A jinak stejné věci – po čase se objevily stejné barvy a vlákna. Jestli to udělají znovu (pozn. dostane z laboratoře lahvičku), natočíme to na video, protože je tam pohyb.“

Také měla možnost si prohlédnout „vakcínu“ Johnson & Johnson. Měla v sobě grafenové struktury (6:43), což měly všechny tři lahvičky „vakcíny“, které zkoumala. V obou byly tukové lepkavé substance (6:51), které by se daly považovat za hydrogel. Takže nám lžou o tom, že Johnson & Johnson nemá v sobě nanolipidové částice. V Johnson & Johnson se rovněž objevovaly barvy. Její barvy byly odlišné. Byly fluorescentní (7:15) a znovu mnoho syntetických struktur, mnoho kulovitých struktur.

“Popisuji něco, co jsem nikdy předtím neviděla. Nemá to co dělat v těch injekcích. Co to udělá dítěti? Začala jsem plakat, když jsem to viděla pod mikroskopem podruhé, protože to bylo potvrzení.”

Stew na to říká, že kdyby takové hýbající se stvoření s chapadly spatřil, asi by z laboratoře utekl. Je strašidelné, že tohle jde do krve lidí po celém světě a chtějí to natlačit i do našich dětí!

„Lidé se opravdu, opravdu musí zastavit a začít přemýšlet o tom, co se teď děje. Nedává to smysl. Jestli to nedává smysl, neuspěchejte rozhodnutí, kterého byste později mohli litovat. Ve světě není cosi v pořádku, a myslím, že to víme všichni. Pro mě je to rozhodně na úrovni duchovní války, když to vidím pod mikroskopem. A to mě inspiruje, abych udělala videa v reálném čase, pokud dostaneme z laboratoře více vzorků. Abyste sami viděli, co se pod mikroskopem děje. Na to nepotřebuje být z vědeckého prostředí, abyste viděli, že se tam děje něco, co nemá být vstřikováno do živých lidských bytostí.

„Když se objevily ty nejzářivější barvy – nejzářivější modrá, nejzářivější žlutá, nejzářivější purpurová a s postupem času se objevovaly víc a víc, nechápala jsem, jak se to může stát, pokud do toho nepřidáte něco, s čím by to mohlo reagovat. A tak jsem promluvila s nanotechnologickými inženýry a s genetickými inženýry, a ti mi řekli, že jediná věc, o které ví, že to dělá, je bílé světlo (mikroskop má bílé světlo). Bílé světlo po nějakém čase způsobuje reakci v supravodivých materiálech. Je to jako injektovatelný počítačový systém. Takže ty elektronické komponenty teď začnou být viditelné. Je to důkaz, že do lidí vkládají operační systém. Objevuje se jak ve vzorcích Moderny tak Johnson & Johnson, které jsme měli možnost zkoumat.

Všechno to ukazuje na to, že toto je počátek příchodu transhumanismu. Je to počátek špehování lidí, právě tak, jak řekl Bill Gates, že to teď dělá v západní Africe. Bill Gates a Mastercard dělají testy na lidech v západní Africe, kterým dávají covid injekce spolu s digitálním ID. Své finanční prostředky nemůžou mít jinak než přes digitální ID a Mastercard, žádná hotovost nebo tak. Všechna zdravotní data jsou nahrána v tomto digitálním formátu do jejich těl. Tito výzkumníci říkají, že když už je tato hydro-gelová substance v jejich tělech, proč to nevyužijeme pro sledování a prediktivní policejní dohled? Tohle provádějí na lidech západní Afriky od července 2020. Jakmile to zdokonalí, chtěli by to představit všem rozvinutým národům. Říkají tomu “Wellness pass”, což je také známo jako vakcinační pas. …. Takže jako to udělají? Musejí vložit něco do vašich těl, aby vás mohli monitorovat a vědět, co děláte… Gates už nám přiznává, jak to dělá a chce udělat.

Viděla jsem na vlastní oči věci, které … vypadají jako příchod umělé inteligence v lidských tělech. Víme, že lidé, kteří to mají na starosti, nejsou důvěryhodní, mnohokrát nám lhali, výrobci nám lhali. Je tu čas, kdy se už si tento útisk nenecháme líbit, jsme lepší než to, jsme boží děti.“

***** **** ***** ****

Přidám komentář, na který jsem narazila minulý týden. Není to ověřené, ale to po všem, co vím, bych se nedivila, kdyby to byla pravda:

t.me/stewpeters/7840?comment=859783

Švagrová to poslala mé ženě přes SMS. Dostala to od svého přítele. Jestli je to pravda, tak to otřese celým příběhem o vakcíně.

Tohle je ta zpráva, jen jsem odstranil její jméno kvůli soukromí, nic dalšího se neměnilo:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Patriot1, [19. září 2021 ve 14:56]

Moje kamarádka, její sestra pracuje v Moderně v jejich očkovacím výrobním centru. Říká, že všichni dostávají obrovské množství peněz, aby drželi jazyk za zuby o tom, co je ve vakcíně a co to má udělat s očkovaným člověkem. Mluvila o milionech dolarů, které každý z nich dostane a musí podepsat dohodu o mlčenlivosti a další právní dohody.

Takže o tom všem nikdo nikdy mluvit nebude. Stručně řečeno: Jakmile si necháte dát injekci, během několika minut se po celém těle šíří „plastická“, syntetická, mikroskopická struktura a napadá kapiláry. Váže se na nejkřehčí, nejoslabenější vnitřní orgány, které máte. Tam OZAŘUJE ten orgán a celé tělo, 24 hodin denně. Dokud se výrazně nepoškodí.

V důsledku toho někteří lidé se srdečními problémy dostanou myokarditidu nebo infarkt, jiní, s benigními problémy s vaječníky, dostanou rakovinu vaječníků nebo problémy s plícemi, ledvinami, maligní problémy prostaty. Řekla nám, že zavedení této struktury je ZÁMĚRNÉ. Žádná konstrukční chyba, žádná náhoda, ale dělá se to s přesným účelem ozařovat vás, podobně jako plutonium, ale pomaleji, s nemožností to detekovat. To vysvětluje, proč EMF zařízení Geiger zachytává vyšší úroveň radiace u vakcinovaných lidí ve srovnání s těmi, kteří nejsou očkováni. To také vysvětluje, proč vás to ovlivňuje na úrovni elektromagnetického pole, když jste kolem vakcinovaných lidí nebo máte intimní kontakt s nimi, a onemocníte, krvácíte nebo máte migrény a máte „radiační“ příznaky, které nazýváme „shedding“ (vylučování). V podstatě perfektní biologická zbraň. Totéž platí pro všechny ostatní mRNA vakcíny, řekla.
tycinka17 shares this
3
Bratia a sestry
niečo podobné?

Hubový parazit preniká do tela hmyzu-mravca a pôsobí v jeho organizme ako náhrada za mozog. Teda odstaví prirodzené inštinkty mravca. Nakazený mravec sa úplne podčiní "vlastníkovi" a začne plniť jeho strašné príkazy. Cordyceps vycíti mravca na vzdialenosť niekoľkých metrov. Nemá oči, ale má senzory na zachytenie "pachu", ktorý vydáva mravec. Pri vhodnej vzdialenosti obete huba …More
niečo podobné?

Hubový parazit preniká do tela hmyzu-mravca a pôsobí v jeho organizme ako náhrada za mozog. Teda odstaví prirodzené inštinkty mravca. Nakazený mravec sa úplne podčiní "vlastníkovi" a začne plniť jeho strašné príkazy. Cordyceps vycíti mravca na vzdialenosť niekoľkých metrov. Nemá oči, ale má senzory na zachytenie "pachu", ktorý vydáva mravec. Pri vhodnej vzdialenosti obete huba vystrelí do vzduchu spory v smere mravca. Tie dopadnú na mravca a ten sa ich bezúspešne snaží zbaviť. Sú totiž lepkavé. Tieto spóry veľmi rýchlo presakujú do vnútra mravca. O niekoľko dní huba prenikne do všetkých orgánov mravcova tela. Mravec ochorie. Stane sa malátnym, prestane komunikovať a odchádza z mraveniska a žije sám. Skoro dostane tento mravec reťazec príkazov od "vnútorného vlastníka", ktoré privedú mravca k mučivej smrti. Prvý príkaz znie: nájdi vyhovujúce miesto. Huba žije v presne vymedzenej výške 25 cm nad zemou a potrebuje vysokú vlhkosť. Na takom mieste huba vyrazí z tela mravca na povrch. Mravec "bez odvrávania" hľadá také miesto. Keď ho nájde, vylezie na nevysokú rastlinu a zahryzne kusadlá do šťavnatého listu. V tom okamihu jeho kusadlá atrofujú . Degradácia čeľustì znamená, že už ich nikdy neotvorí. Odteraz ani dážď, ani vietor mravca z listu nezhodí. To by ho predčasne zabilo a vystavilo hubu riziku. Potom mravec zostáva v jednej polohe a úplne stráca kontrolu nad svojím telom. V tejto póze bude pomaly zomierať. Zato huba v tele mravca začína rásť. Jej korene prenikli mäkkou tkáňou tela mravca a vyšli na list. Mravec sa stal hrobkou. Ako sa tomuto parazitovi darí ovládnuť mravca nie je známe. Látky huby brzdia nervový systém,obeh a rušia väzby svalov. Po takom psychedelickom útoku sa mravec doslova na bunečnej úrovni stáva "protézou" huby-vládcu. Bunky mravca sa stávajú bunkami huby. Začnú pracovať pre okupanta. Najstrašnejšie ale je, že mozog obete-mravca zostáva nepoškodený. Keď telo mravca začne pracovať pre parazita, mozog hmyzu si je "vedomý" toho, čo sa deje, ale nemôže nič robiť proti tomu. AK SA CORDYCEPSU ZADARÍ, MÔŽE NAKAZIŤ CELÉ MRAVENISKO. TISÍCKY ZOMBIE-MRAVCOV SA POTOM ROZBEHNE PO OBROVSKOM ÚZEMÍ.
Aby sa vyhli epidémiám, mravce vyhľadávajú nakazené jedince a vyhodia ich z mraveniska a odtiahnu na špeciálny "cintorín". Niekedy je mravenisko chránené iným druhom HYPERPARAZITA, ktorý robí s parazitom cordyceps to isté, čo robí cordyceps s mravcom.
Cordyceps má viac ako 48 miliónov rokov. Svojou existenciou postavil do slepej uličky celú klasickú biológiu. AKO SA NIEČO BEZ MOZGU (huba-mycelium), NAUČILO KONTROLOVAŤ ORGANIZMY S MOZGOM

video tu:
youtube.com/watch?v=8nQlu0bXovs
Zuz S
Perfektna biologicka zbran v telach "vakcinovanych" - logicky nasleduje maximalne mozne eliminovanie kontaktu (predovsetkym v interieri) s takymito ludmi. O niektorych to vieme, o inych nie... od zaciatku, ako viem o tejto informacii, chapem, ze je to v podstate sach-mat pre spolocnost.
Roberto 55
Musim povedat, ze ludia hlupy s tym nemaju problem...