lt.news
6

George Weigel: Pranciškus išduoda Jono Pauliaus II palikimą

Buvusi Popiežiškoji gyvybės akademija, dabar - Popiežiškoji mirties akademija, išdavė savo įkūrėją Joną Paulių II ir pirmąjį prezidentą profesorių Jérôme'ą Lejeune'ą, - gegužės 17-18 d. Romoje vykusioje …More
Buvusi Popiežiškoji gyvybės akademija, dabar - Popiežiškoji mirties akademija, išdavė savo įkūrėją Joną Paulių II ir pirmąjį prezidentą profesorių Jérôme'ą Lejeune'ą, - gegužės 17-18 d. Romoje vykusioje bioetikos konferencijoje sakė Jono Pauliaus II biografas ir neokonservatyvių pažiūrų karo kurstytojas George'as Weigelis.
Kaip pavyzdį jis pateikė vasario mėn. akademijos išleistą knygą eufemistiniu pavadinimu "La Gioia della Vita" ("Gyvenimo džiaugsmas"). Joje yra homoseksualų aktyvisto Vincenzo Paglia, kuris taip pat yra Vatikano arkivyskupas ir Akademijos pirmininkas, prologas.
Knygos straipsnių autoriai bando išbalinti kontracepciją, medikų padedamą apvaisinimą ir eutanazinę savižudybę.
Veigelis knygos autorius apibūdina kaip "nesutinkančius su autoritetingu Bažnyčios mokymu" ir formuluoja truizmą, kad knygoje palaikoma "antibiblinė ir antimetafizinė antropologija", kuri būtų buvusi "visiškai svetima, iš tiesų pasibjaurėtina tiek Jeronimui Lejeune'ui, tiek Jonui Pauliui II".
Naiviai …More