05:33
Coburg
51.9K
Palki Sharma (Gravitas) - Prečo Čína vyhrocuje konflikt s Tchajvanom. Palki Sharma Upadhyay je indická novinárka a komentátorka. Je moderátorkou správ a redaktorkou World Is One News TV (WION). …More
Palki Sharma (Gravitas) - Prečo Čína vyhrocuje konflikt s Tchajvanom. Palki Sharma Upadhyay je indická novinárka a komentátorka. Je moderátorkou správ a redaktorkou World Is One News TV (WION). Vedie jediný medzinárodný spravodajský program v Indii, známy ako GRAVITAS. Palki Sharma predtým pracovala pre CNN NEWS 18. Narodila sa 29 mája 1982 (40 r.), je vydatá, má dcéru. Školu absolvovala v kláštore Loreto, a vyštudovala ICG - Inštitút pre vzdelávací výskum a vývoj Alliance Francaise de Dillí. Je držiteľkou magisterského titulu v odbore Komunikácia a žurnalistika, a certifikátu C1 French Learner. Ako je známe, India má dnes proruskú politickú orientáciu.
... ... PROKOP
Na Thaj-wanu u Číny jsou samí Číňani, takže je čínská. Diktátor Čankajšek tam zřídil koncentráky pro vlastence. Je čínská a čínská zůstane.
Coburg
mirael, tak potom načo sem píšeme a uvádzame príspevky. Keď vojna bude aj tak. Tak si sadnime na záhradu alebo do kresla a pozorujme západ slnka. Však nič neovplyvníme, ano? . Však vojna bude aj tak. Ale toto je novinárska práca, nie varenie gulášu na večeru.
mirael
Nie je potrebné uvádzať celý životopis nejakej novinárky.To je úplne zbytočné. Veľká vojna je istá, len to, kedy nastane, nevie momentálne asi nikto, iba tí, čo ťahajú za povrázky. A tí to majú tak zmáknuté, až to pekné neni! A nečakajte žiadnu Apokalypsu, oni sú ďaleko od toho, aby sa im chcelo drepieť celé roky v nejakých úkrytoch, aj keď špičkovo vybavených. Ich porieši už len Boh!
Freddy Gargamel
Vírus nie a nie zmiznúť... hm, asi tak ako aj vírus chrípky, nádchy, žltačky, herpes a mnohých-premnohých iných vírusových ochorení. Len to v týchto prípadoch akosi nikoho netrápi. Žeby v čínskom vedení nebolo dosť inteligentných ľudí, aby pochopili, že ľahko šíriteľný respiračný vírus, rýchlo mutujúci, navyše s nízkou smrtnosťou, nie je možné nikdy úplne eliminovať? Nenájde sa medzi tisíckami …More
Vírus nie a nie zmiznúť... hm, asi tak ako aj vírus chrípky, nádchy, žltačky, herpes a mnohých-premnohých iných vírusových ochorení. Len to v týchto prípadoch akosi nikoho netrápi. Žeby v čínskom vedení nebolo dosť inteligentných ľudí, aby pochopili, že ľahko šíriteľný respiračný vírus, rýchlo mutujúci, navyše s nízkou smrtnosťou, nie je možné nikdy úplne eliminovať? Nenájde sa medzi tisíckami kvalitných čínskych vedcov nikto, kto by im to povedal? Tomu neverím. Skôr mám nepríjemný dojem, že Čína hrá spoločnú hru s globalistami. Áno, bojujú navzájom o dominanciu, kto bude tomu celému koncentráku nakoniec veliť, ale obaja majú spoločnému nepriateľa, voči ktorému ťahajú za jeden povraz: NÁS ĽUDÍ.
Metod
Je len jedna Čína, Krym je ruský a Tajwan bude Čínsky!