Clicks29
lt.news

Virusini kunigas pristato „Covid Liturgiją“

Per praėjusių dviejų sekmadienių eucharistijas kunigas Sergio Valverde iš Cristo Rey bažnyčios, San Chosė, Hondūre, atliko „Sopa de Caracol“, 1991 m. Hondūro muzikinio ansamblio „Banda Blanca“ dainą.

Pirmą kartą pasirodžius „Sopa de Caracol“ pasiekė tarptautinę šlovę. Valverde atnaujino dainą savo paties su Covid susijusiais žodžiais. Naujas choras yra toks: „Be kaukės, tau yra Covid, man - Covid.“ Pilo Tejeda, kuris sukūrė originalios versijos tekstą, sužinojo apie atnaujinimą ir nori dabar įrašyti Valverdes versiją.

Niekada istorijoje Bažnyčia nėra kovojusi su nuodėme tiek, kiek dabar kovoja su koronavirusu. Valverde yra žinomas dėl savo socialinio aktyvumo, kuris dėl įvaizdžio Bažnyčioje pristatomas kaip „tarnystė vargingiems žmonėms“.

Jau 2020 m. sausio mėnesį dr. Williamas Schaffneris, prevencinės medicinos ir infekcinių ligų profesorius iš Vanderbilto universiteto (Našvilis), perspėjo, kad „chirurginės kaukės neapsaugos jūsų nuosusirgimo ligomis“, nes „tos kaukės neveikia siekiant išvengti ligų įkvėpimo“.

#newsIrtayteqcj