Žaloba, která může Pfizer dostat do úpadku (video)

17.8.2022

Brook Jacksonová je bývalá zaměstnankyně firmy, která pro Pfizer prováděla klinické testy. Jenže tyto testy, jak sama Jacksonová dosvědčila – a přinesla i hmatatelné důkazy – byly zfalšované. To je ovšem informace, kterou známe již dávno, mimo mainstream se po celém světě propírala již před rokem.

Brook Jacksonová byla samozřejmě poté, co falšování klinických testů vyzradila, propuštěna. Pravda se dnes totiž nenosí. V reakci na toto propuštění pak podala žalobu na firmu Pfizer, jejíž produkty byly schváleny podvodem. Nyní se k žalobě vyjádřil zaměstnanec právní firmy, která se žaloby ujala. Připomínám, že důkazy jsou naprosto zásadní a neprůstřelné, jsou jimi dokumenty a videa z bývalého pracoviště Jacksonové…

Warner Mendenhall, poradce právního týmu zastupujícího Brook Jacksonovou v probíhajícím případu podvodu při klinickém hodnocení Covid-19 proti společnosti Pfizer, diskutuje o možných finančních důsledcích, pokud bude případ úspěšný.

Společnost Pfizer vyrobila 500 milionů dávek. V USA použili u svých pacientů 160 až 170 milionů dávek.

Vynásobte 160 milionů (~ počet injekčních dávek Pfizer podaných v USA) zákonnou pokutou 21 000 USD za injekci a výsledkem je částka, která by mohla společnost Pfizer fakticky zruinovat.

Pro tuto společnost by to měl být konec. Veškerý majetek by měl být vrácen daňovým poplatníkům.

O žalobě a snaze Pfizeru o její zamítnutí jste si již mohli detailněji přečíst například zde.

Vyjádření poradce právního týmu, který Jacksonovou zastupuje, si můžete poslechnout ve videu:


necenzurovaná pravda.cz