Reprák
Pochválený bud Ježiš Kristus,
Dnes som sa rozprával z bratrancom ,ktorý dostal kovidaka.Príznaky totožné z chrípkou,len sa to ináč volá .Vyležal to a vyliečil sa aj bez pichania do tela neakého 6 zložkového "spásonosného" koktejlu!!!
Ono cele okolo zavadzaneho poriadku je spojené z novým slovnímkom,s novými názvami,..Tak si to menej okaté.Napr :dávnejšie boli slúžky,dnes sa to volá opatrovatelka.…More
Pochválený bud Ježiš Kristus,
Dnes som sa rozprával z bratrancom ,ktorý dostal kovidaka.Príznaky totožné z chrípkou,len sa to ináč volá .Vyležal to a vyliečil sa aj bez pichania do tela neakého 6 zložkového "spásonosného" koktejlu!!!
Ono cele okolo zavadzaneho poriadku je spojené z novým slovnímkom,s novými názvami,..Tak si to menej okaté.Napr :dávnejšie boli slúžky,dnes sa to volá opatrovatelka.Práca na výrobnej linke-operátor výroby:-).(Užerník-úverový špecialista......Tak by sa dalo pokracovať dalej...
S tou najcastejsie skloňovanou chorobou to je kolosalne klamstvo.
Ak boli v minulosti epidemie (cholera,mor,..)jednak to bolo lokálne,potom bolo evidentne vidieť v reale ako ludia mru pred očami,padali ako muchy. To čo tu podsuvaju media ,nesplna kriteria ep-idem-ie,nieto ešte pa-ndem-je.Ako by stlačením gombíka na celom svete naraz to spustili.Aj opatrenia vsade rovnake S opačným učinkom.Ich aplikácia nelieči chorobu,ale viac skodí .Nimi sa ludia vytrasu z uspor a budu poddajnejsí.
Lenže dnes sú ludia vycvičený tak že žiju vo virtualnom svete,kde je velmi lahko deformovať pravdu,realitu.Pre veriaceho je to magnet,ktorý ho ťahá do ducha sveta a automaticky vzdialuje od Boha.Akedže žiju obývackovu kulturu,teda kult TV,ktorý vedie k pohodlnosti,tak sa ani nenamáhaju rozmýslať,nad tým čo im na tacke predostrie jojojojka a i.
Vlastne ani nemaju cas premýšlať,lebo ho zabiju pred tv,potom spať a rano za stroje:-)
Zaroven je to perfektné náradie ,skrz ,ktore sa šíri strach.A strach je zlý radca!!!Kto si myslí že sa zachráni štípancami do ramena,alebo šprtaním v nosných dierkach ,tak sa mýli.Pýtam sa na kolko rokov???
čO SA MUSí STAť,čO MUSíš STRATIť ABY SO POVEDAL STOP,DALEJ Už NIE???
tovika
Nejprve musí přijít papež, který zasvětí Rusko Neposkvrněnému srdci Panny Marie, způsobem, jak to sama požadovala, lidé musí přestat urážet Boha atd., atd., pak teprve se "to"může obrátit. Do té doby na nás budou dopadat tresty...
tovika
Reprák A potrat je nazýván přerušením těhotenství...!
apredsasatoci
Už sa hovorí aj o potrate po narodení!
Pokrok nazastavis!