Clicks17
lt.news

Išleisti pirmieji vaizdai: „Šventasis Pranciškus“ pagerbia Pranciškų iš Buenos Airių

Buvo paskelbtas milžiniškų „Abrahamų šeimos namų“, daugelio tikėjimų garbinimo vietos Abu Dabyje, Saadiyat saloje, vaizdas iš oro.

Vietos režimas teigė, kad projektas „užmezga tiltus tarp žmonių civilizacijų ir dangiškųjų pranešimų [daugiskaita!]“ ir yra fizinis Pranciškaus [eretiško] Abu Dabio dokumento pasireiškimas.

Buvo atskleisti trijų maldos namų pavadinimai: Imamo Al Tayebo mečetė, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir Mozės ben Maimono sinagoga.

Režimas paaiškino, kad tokiu pavadinimu pripažįstami didžiojo imamo Al Tayyebo 75 m., Pranciškaus [ne Pranciškaus Asyžiečio] ir Maimonido ( +1204), Ispanijoje gimusio rabino, darbai (TheNationalNews.com, birželio 15 d.).

Projektą, kuris turėtų būti atidarytas kitais metais, suprojektavo Ganos ir Didžiosios Britanijos architektas Davidas Adjaye, kuris 2021 m. oligarchų Pasaulio ekonomikos forumui pasakė, kad jo projektas pasiekė šio abraomiško tikėjimo trejybę.

Projektą remia vietinis diktatorius šeichas Mohamedas bin Zayedas, tai yra tik viena iš daugybės mega statybų vietų Abu Dabyje. Tarp jų yra indų šventykla, 405 parduotuvių prekybos centras, aukščiausias pasaulyje apžvalgos ratas, aukščiausias viešbutis pasaulyje (360 m, 1 209 prabangūs apartamentai), Ateities muziejus, du 304 metrų bokštai, stadionas ir 1 000 km geležinkelio.

#newsSbkavdhxhj