Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.9K

Kompromitacja Konfederacji - Konfederacja wspiera nadzwyczajną kastę - Handlarze patriotyzmem, cz. 6

Bob
17
Źródło: www.youtube.com/watch Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury …More
Źródło: www.youtube.com/watch
Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego.

Przyjęcie nowelizacji poparli wszyscy obecni na sali posłowie klubu PiS. Biorący udział w głosowaniu posłowie klubu Konfederacji – 10 osób – wstrzymali się od głosu; jeden poseł Konfederacji nie wziął udziału w głosowaniu.

– W sprawie ustawy o sądach głosowaliśmy wstrzymująco. Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu. Nie popieramy ani tego co robi PiS, ani tego co robią sędziowie. Niestety żadna ze stron nie działa w duchu naprawy wymiaru sprawiedliwości i choć minimalnych standardów kultury politycznej – oświadczył poseł Krzysztof Bosak. Synku ty masz pojęcie o tym co dzieje się w sądach jak moja suka o snopowiązałce. Jesteś Bosak niebezpiecznie głupi.

– Oto dalszy ciąg jego głupoty cytuję”Zwracamy uwagę na to, że toczenie bojów na szczytach hierarchii sądowej nie wpływa na to jak wygląda praca sądów na samym dole.” Dodał poseł Bosak kandydat na kandydata na prezydenta RP.Kolejni tym razem konfederaccy durnie dołączyli do szkodliwej dla Polski totalnej opozycji ,aby było jak było, aby sędziowie dalej sami się wybierali i kontrolowali. Aby zachowany został relikt komunistycznego prawa jeszcze ze stalinowskich czasów. Podtrzymany jeszcze w tajnych rozmowach w Magdalence i potwierdzony przy okrągłym stole jako zabezpieczenie dla komunistów gdyby partnerzy historycznego układu nie dotrzymali umowy o ich bezkarności za zbrodnie i 45 lat reżimu. Aby mogli zablokować dekomunizację i lustrację co też się im udało. Czego efektem było wlanie się zdegenerowanego etycznie i moralnie komunistycznego szamba do wymiaru sprawiedliwości i całego naszego życia publicznego. Nieuk Bosak studiował 4 kierunki i żadnego nie ukończył. Z trudem wyuczył się klepać populistyczne formułki i niewielu dostrzega jego ignorancję i głupotę. NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Żądamy dokończenia reformy wymiaru sprawiedliwości; ani kroku w tył – mówił w 8 lutego podczas manifestacji pod Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie jej działacz opozycyjny z czasów PRL Adam Borowski. "Wesprzyjmy rządzących, wesprzyjmy to, aby wymiar sprawiedliwości został do końca zreformowany" - mówił. Zadałem sobie trud i przejrzałem Traktat Lizboński. Tam wymiar sprawiedliwości nie podlega kompetencjom UE. To jest nasze suwerenne prawo – mówił. - To, co robią urzędnicy unijni, to jest nadużywanie prawa. Oni nie mają prawa ingerować w ustrój wymiaru sprawiedliwości – dodał. W wydarzeniu wzięło udział około 20 tys. osób. Zabrakło oczywiście Konfederacji nakarmionej już głupotą i antypolską postawą jej posłów. NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Od lat zwalczam nie tylko publikacjami ale i czynami patologie wymiaru sprawiedliwości i gorąco popieram każdą zmianę która zmierza do poprawienia obecnej sytuacji. Wydaję od 25 lat gazety ze stałymi publikacjami dotyczącymi mordowaniu obowiązującego prawa, jestem aktywnie działającej fundacji paragraf, administruję strony internetowe, składam wnioski dyscyplinarne, pozwy przeciwko sędziom i prokuratorom, organizuję protesty i pikiety. W dwóch swoich kampaniach prezydenckich nagłaśniałem potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwości, a także w ostatnich wyborach jako kandydat na Senatora R.P. Jako dziennikarz śledczy piętnuję ich personalnie jako pierwszy w Polsce co polecam także innym aby nie pozostali anonimowi, aby opinia publiczna wiedziała kim naprawdę są. Oto pierwszy przykład z nowego cyklu "Sędziowie do wywalenia z zawodu!"
Prawda inside
Bubel to patryota z nadania naczelnika państwa Polin i jego prawej ręki Antonieho
Prawda inside
Podobnie jak nowy nabytek zjednoczonej w walce z polakami prawicy Marian Kowalski vel chorągiewka
Msza Św.rytu rzymskiego
Panie , panie - trzeba było wpierw porozmawiać z samym zainteresowanym , zanim pan zacznie krytykować . Bosak i konfederacja po prostu umywa ręce i nie traktuje okupanta Knesejmu Polin jako partnera do dyskusji czy jakiejkolwiek debaty . Z okupantem sie nie negocjuje ! z nim trzeba walczyć !
Kim jest ten Bubel ???dlaczego go promujecie ? czepia się patriotów i narodowców jak pijany płotu !
wlowoj
Nie ważne kim jest Bubel - jeżeli krytykuje Konfederację, wkracza w główny nurt medialny i będzie promowany. Jak jakiś Kowalski. Za poprzedniej władzy był taki mechanizm, że kto chciał zostać przy korycie, musiał złożyć publiczną "deklarację smoleńską" - celebryci prześcigali się w kpinach z tupolewa, brzozy, szalonego Macierewicza. Następny reżim stosuje podobną metodę - większość już się …More
Nie ważne kim jest Bubel - jeżeli krytykuje Konfederację, wkracza w główny nurt medialny i będzie promowany. Jak jakiś Kowalski. Za poprzedniej władzy był taki mechanizm, że kto chciał zostać przy korycie, musiał złożyć publiczną "deklarację smoleńską" - celebryci prześcigali się w kpinach z tupolewa, brzozy, szalonego Macierewicza. Następny reżim stosuje podobną metodę - większość już się zorientowała że skrytykowanie narodowców daje wjazd na salony.
guard
@wlowoj ale konfederacja poprzez swoje czyny sama wpisuje się w główny nurt. Nikt im pomagać ani ich lansować nie musi.
Mark0S
Jeśli ktoś uważa wymianę sędziów na swoich za naprawę systemu sądownictwa to gratuluję poczucia rzeczywistości.
Elkam
@Mark0S - Muszą zostać "swoi" bo PiS wprowadził ustawę o rozszerzonej konfiskacie mienia. Trudniej teraz uciec z mieniem nakradzionym . Tylko "swój " sędzia pomoże.
Elkam
One more comment from Elkam
Elkam
Mark0S
Czyli hieny szarpią się resztkami padliny. Tyle w temacie.
Armia_Reszty
Frustracja Bubla trwa dziesięciolecia....
Elkam
Nie ma to jak przekonać się na własnej skórze.
wlowoj
Jaki to ma związek z Kościołem czy wiarą? Zgłaszam do "redakcji".
guard
Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.....
ktoz jak Bog1
Bobu ! Pozwole NIE ZGODZIC sie z Toba.
guard
Brawo Bob nareszcie jakiś głos rozsądku na glorii.
bielas
Panie Bublu a jak tam proces z Panem posłem Braunem ?! Coś Pan cicho siedzi :)