06:27
Clicks1.9K
Libor Halik
4
3.11.2021 Prof. Dolores Cahillová - Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg. L: Už začala? Přepis: Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k …More
3.11.2021 Prof. Dolores Cahillová - Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg. L: Už začala? Přepis: Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k tomu prosím vyjádřit?
Dolores Cahillová: Jde o to, že máme krásný imunitní systém a tohle je naše osmá pandemie. Další pandemii nazvou marburg, což je typ eboly, o čemž jsem mluvila loni. V jejich agendě mají několik pandemií. Je možné, že posilující dávky covid očkování nebo další vakcíny proti chřipce způsobí lidem krvácení. Virus marburg způsobuje krvácivou horečku. Mají další PCR test, který vyvinul Bill Gates, a mají další takzvanou vakcínu, ale ta vakcína obsahuje hliník, což je neurotoxin, a ricin, což je jedna z pěti nejtoxičtějších věcí na planetě. A to bude údajně vakcína proti viru marburg, což může být další pandemií.

Spoustu nepříznivých událostí po očkování označují za onemocnění, a takto tento mechanismus funguje. Ale v předchozích pandemií jako prasečí chřipka nebo koronavirus se ukázalo, jak řekl a odhalil dr. Wodarg, pandemie prasečí chřipky nebyla založená na žádných faktech a PCR testy a ty mechanismy nefungovaly. Tehdy v roce 2009 řekl, že pandemie prasečí chřipky je největší skandál v historii. Lidé si musí uvědomit, že máme imunitní systém, a pokud lidé budou mít informace o výživě, o vitamínu D, C a zinku, tyto vitamíny budou fungovat pro mnoho, ne-li všechny tyto tzv. infekce, a hydroxychlorochin a ivermektin bude fungovat pro jakýkoliv RNA virus v přítomnosti zinku. Jde o to, že tyto viry mohou existovat, ale nejsou smrtelné… o to jde. Všichni se mohou chránit skrze svůj imunitní systém v rámci dobré výživy a tím, že lékaři budou předepisovat správné léčby pomocí hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku.

Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. Myslím si, že se blíží další, což je marburg, a je možné, že když teď ví, že lidé se probudili a uvědomili, o čem je covid-19, WHO se chystá vyhlásit další pandemii, a pokud pak vlády s přílišným policejním útiskem… když se podíváte kolem, všichni policisté na světě se oblékají stejně, v podstatě jako robocopové, používají masky, aby si policisté mohli skrýt obličej, aby nebyli hnáni k zodpovědnosti. Ale pokusí se uvalit další lockdowny. Vážně musíme pokračovat s různými soudními případy a podpořit lidi, co se ozývají, protože jinak budou nadále tlačit lidi do očkování, a pokud lidi předtím v životě byli několikrát očkovaní proti chřipce a covidu-19, a pak posilující dávky, proti chřipce a marburgu, tak ti lidé… délka života většiny těch lidí se drasticky sníží. Budou chronicky tak nemocní, že nebude cesty zpět. A myslím si, že lidé z celého světa budou naprosto v šoku z toho, co se může stát v dalších šesti měsících, roce, dvou letech.

Ricardo Bosi: A to vede k otázce, jak se vypořádat s těmi očkovanými, kteří odmítají zvážit, že mohli udělat chybu, nebo že musí přijmout nápravná opatření.

Dolores: Aby se ti očkovaní začali detoxifikovat.

Ricardo: Jste tam, profesorko Cahillová? Asi se nám ztratil signál… profesorko?

Dolores: Jsem zpět.

Ricardo: Super. Jak se vypořádáme s těmi očkovanými, kteří odmítají zvážit… a psychologický efekt, jaký to bude mít… ale co se týče fyzického aspektu, jak se vypořádáme s těmi, kteří si mohou myslet, že udělali chybu, nebo vyžadují nápravná opatření? Co můžeme z lékařské perspektivy udělat?

Dolores: Když jsem v květnu 2020 vystoupila veřejně, řekla jsem, že je důležité, aby lidé nedostali spike protein (z covid očkování) Protože imunitní systém si pamatuje věci po celý jejich život. A tato mRNA dělá z lidí geneticky modifikované organismy. Takže teoreticky, mRNA se v nich může exprimovat po jejich celý život. A my víme, že v těch očkovacích látkách jsou další složky, ale je velmi těžké je detoxifikovat. Neříkáme, že naděje neexistuje, ale bude to vyžadovat… od samotného začátku před 18 měsíci jsem říkala, že potřebujeme legální sklad očkovacích lahviček, abychom lidem pomohli se detoxifikovat.

A vlády a farmaceutický průmysl žádné z těch lahviček nezpřístupnil. Byla podniknuta drakonická opatření, když se lidé snažili legálně požádat o očkovací lahvičky. Vážně nemáme systematický způsob, jak se lidé mohou detoxifikovat. A detoxifikační metody, které fungovaly pro onemocnění jako covid nebo chřipka, nemusí fungovat pro nepříznivé události z toho, co je v těchto očkovacích látkách. Také víme, že v těch očkovacích látkách jsou velmi toxické věci, které způsobují anafylaktický šok, jako polyethylenglykol (PEG), polysorbát 80 a ostatní složky… jedna z nich je popisována jako lékařské zařízení. Zdá se, že tam jsou také kovové složky. A jsou publikace o tom, že tam je oxid grafenu… tohle vše je bohužel velmi těžké detoxifikovat.

Ricardo Bosi: Dobře. Děkuji profesorko Cahillová.

Překlad: David Formánek Zdroj: nastub.cz/videos/watch/87bea9a2-2f42-47e5-8ccd-2b85bdcc095a a otevrisvoumysl.cz/…lova-jejich-dalsi-planovana-pandemie-bude-marburg/

Doplňuji komentářem:

... ... PROKOP

FDA požádal federálního soudce, aby odložil plné zveřejnění dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076!

FDA požádal federálního soudce, aby odložil plné zveřejnění dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076!
Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federálního soudce, …Více
FDA požádal federálního soudce, aby odložil plné zveřejnění dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076!

Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federálního soudce, aby veřejnost přinutil čekat až do roku 2076 na zveřejnění dat a informací, z nichž se vycházelo při udílení licence na vakcínu Pfizer covid-19. To není překlep. Chce to 55 let, než se připraví informace pro veřejnost.

Jak se vysvětlovalo už v předchozím článku, FDA opakovaně sliboval ohledně vakcín na covid-19 „plnou transparentnost“ včetně ujišťování o „oddanosti transparentnosti ze strany FDA“, během udílení licence na vakcínu covid-19 společnosti Pfizer.

V srpnu okamžitě po schválení vakcíny s poukazem na tento slib více než 30 akademiků, profesorů a vědců z nejprestižnějších univerzit této země požadovalo data a informace předané společností Pfizer úřadu FDA k udělení licence na vakcínu na covid-19.

A reakce FDA? Nepředložili nic. A tak moje firma v září podala na FDA za tuto skupinu žalobu s požadavkem o vydání oněch informací. Až do dneška, téměř tři měsíce po udělení licence pro vakcínu Pfizer, nezveřejnil úřad FDA jedinou stránku. Ani jednu.

Místo toho FDA před dvěma dny federálního soudce požádala, aby jí dal na plné vyhotovení této informace čas do roku 2076. Úřad FDA soudce požádal, aby jim dovolil zpracovávat přes 329 000 stran dokumentů, které jí Pfizer poskytl k licenci na jejich vakcínu tempem 500 stran měsíčně, což znamená, že její zhotovení nebude dokončeno dříve než roku 2076. Ze slibů FDA o transparentnosti se tak trochu stala iluze.

FDA to trvalo přesně 108 dnů od okamžiku, kdy Pfizer začala vytvářet dokumentaci pro licencování, tj. od 7. května 2021, do okamžiku, kdy FDA vydal Pfizeru licenci na vakcínu, tj. do 23. srpna 2021. Chytíme-li FDA za slovo, tak prováděli intenzivní, robustní, důkladnou a úplnou revizi a analýzu těchto dokumentů, aby se zajistilo, že vakcínu Pfizeru je bezpečná a účinná k udělení licence. Zatímco takovou intenzivní analýzu dokumentů mohli provést za 108 dnů, teď žádají o více než 20 000 dnů, aby tyto dokumenty připravili pro dostupnost veřejnosti.

Neuvěřitelný záznam, jak FDA schvaluje použití vakcín pro děti ve věku 5-11 let

Tak to tedy řekněme přímo. Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

A opět je tedy třeba poskytnout poučení o tom, že občanská a lidská práva by se nikdy neměla podmiňovat zdravotními úkony.

Každý, kdo se chce nechat očkovat a dostat posilovací dávku, by měl mít svobodu tak učinit. Ale nikdy by neměl být vládou nucen, aby se podrobil jakémukoliv zdravotnímu zákroku. Určitě ne takovému, u kterého vláda chce skrýt plné informace, ze kterých vychází k udělení licence, do roku 2076!
Public domain
Roberto 55
Marburg tu nemoze byt, to akoby tvrdili, ze sa rozsiri spava nemoc ci malaria. V Afrike ano.
Ale nepochybujem, ze budu stale nieco vymyslat...
Hermenegild
Už spomínajú 4. vlnu, variant omega, ktorá je veľmi smrteľná a ešte viac nákazlivá-