CÓRKA MARYI
114K

JEZUS DO KAPŁANÓW O JEDNEJ ŚWIATOWEJ RELIGII: Wszystkie inne religie, wyznania, wierzenia i doktryny, które czczą Mojego Ojca, ale które nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, zostaną przygarnięte pod skrzydła antypapieża

Papież Franciszek podpisał dokument mówiący, że różnorodność religii jest częścią „woli Bożej w stworzeniu” - PCH24.pl

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 15 lipca 2013 roku, godz. 17.52

Moja szczerze umiłowana córko, muszę dotrzeć do Moich kapłanów, którzy teraz zaczynają zdawać sobie sprawę, że Ja mówię do świata przez te Orędzia w tym właśnie czasie.

Musicie być ostrożni. Musicie stosować się do zasad Mojego Kościoła na ziemi, skoro pozostają one takie, jakimi były, i nie są zmienione. Nie czujcie się zniechęceni, ponieważ zostaliście ubogaceni Darem Ducha Świętego. Gdy zostaniecie poproszeni, aby się Mnie zaprzeć, będzie to przeprowadzone w sposób subtelny, ale zabójczy. Zostaniecie poproszeni o przyjęcie doktryny wszystkich religii niechrześcijańskich. Powiedzą wam, że jest to dla dobra wszystkich i że to nowe podejście, łączące w sobie wszystko, jest środkiem do celu, tak by ludzkość w końcu mogła zostać zjednoczona na drodze pokojowej.

Wszystkie inne religie, wyznania, wierzenia i doktryny, które czczą Mojego Ojca, ale które nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, zostaną przygarnięte pod skrzydła antypapieża. Wy, przez moc bestii i według metody jemu właściwej, będziecie nakłaniani do przyjęcia waszych współbraci i współsióstr. Powiedzą wam, że wszystkie religie, które czczą Boga, są w Oczach Boga zjednoczone jako jedna. Kiedy się sprzeciwicie, zostaniecie skarceni. Gdy będziecie wyjaśniać, że jedyna droga do Boga, Mojego umiłowanego Ojca, wiedzie przez Jezusa Chrystusa, to powiedzą wam: „Nie rozumiecie, że Bóg kocha wszystkie Swoje dzieci, dlatego nie okazując miłości i współczucia dla Jego Kościoła, nie przyjmując ich wraz z ich wierzeniami, jesteście obłudnikami”.

Ponadto wiedzcie o tym. Jeśli zaakceptujecie, że wszystkie religie muszą być przygarnięte w jedną, że musicie się usunąć na bok, aby okazać szacunek do tych wyznań, które nie uznają Syna Człowieczego – będziecie winni strasznego grzechu. Wówczas wyprzecie się Mnie. Ci, którzy mogą zostać poprowadzeni ku oszustwu, niech wiedzą, że pojawią się inne znaki, które wskażą na jedno – nie będzie się już głosić Mojej Boskości.

W waszych kościołach będzie się widziało pojawiające się nowe krzyże z osadzoną w nich głową bestii; wasze ołtarze zostaną zmienione tak, by Mnie wyszydzić. Za każdym razem, gdy zobaczycie nowe i nietypowe symbole w Moim Kościele, patrzcie uważnie, bo bestia jest arogancki i pyszni się swoją niegodziwością poprzez pokazywanie znaków, które oddają mu cześć. Ci z was, którzy nie będą czujni na to oszustwo, zostaną wciągnięci do praktyk, w których nie oddaje się Mi czci. Będą skrywać prawdziwą intencję, którą będzie oddawanie hołdu szatanowi i jego złym duchom.

Te znaki się rozpoczęły. Działania, o których mówię, mają dopiero nadejść, ale dzień, w którym zostaniecie poproszeni, aby zaprzeczyć Mojej Boskości, nie jest odległy. Musicie mieć oczy otwarte, bo ci, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, ale zamiast tego oddają cześć bestii, już rozwijają skrzydła. Oni rządzą wśród was, ale tak wielu z was nie jest jeszcze w stanie dostrzec tej obrzydliwości.

Lecz jeśli Mnie kochacie, udzielę wam Łask, abyście zobaczyli Prawdę, ponieważ nigdy was nie opuszczę. Czas jest bliski i musicie się przygotować, bo wkrótce zstąpi ciemność. Ci z was, którzy są pobłogosławieni Światłem Boga, będą cierpieć z rąk Moich nieprzyjaciół.

Zapamiętajcie te słowa, odmawiajcie je, a odsłonię wam Prawdę poprzez Dar Ducha Świętego.

Modlitwa Krucjaty 114
Dla kapłanów – O otrzymanie Daru Prawdy

Panie mój, otwórz mi oczy.

Pozwól mi dostrzec wroga i zamknij moje serce na oszustwo.

Oddaję Ci wszystko, drogi Jezu.

Ufam Twojemu Miłosierdziu. Amen.


Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…eni-aby-zaprzeczyc-mojej-boskosci-nie-jest-odlegly

_______________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Orędzia o Jednej Światowej Religii - Nowym Światowym Kościele

JEZUS: Znaku, który będzie symbolizował Jedną Nową Światową Religię, nie należy mylić ze Znamieniem Bestii

JEZUS: Poproszą ich o okazanie wierności poprzez nową przysięgę, aby pozostać wiernym Kościołowi

Bóg Ojciec: Bardzo niewielu z was odrzuci jeden nowy światowy kościół, więc Moja Interwencja będzie szybka

Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

* * *


JEZUS: W Kościele zostaną wprowadzone zmiany, które będą sprzeczne ze Słowem Bożym

JEZUS: Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hostie – Komunię, bo one będą …

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

Matka Zbawienia: Ci z was, którzy nadal będą odprawiać tradycyjną Mszę, będą dręczeni, aż postanowi…

Matka Zbawienia do kapłanów: Wkrótce zażądają od was, abyście rozdawali namiastkę Najświętszej …

JEZUS: Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną Mi wierni, będą musieli odprawiać Msze potajemnie …

JEZUS: Zaczną znikać monstrancje, w których umieszcza się Najświętszą Eucharystię, a dni, kiedy …

Bóg Ojciec: Tak jak Mój Syn został ukrzyżowany, tak będzie ukrzyżowany także Jego Kościół na ziemi

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ..

__________________________________________________________
CÓRKA MARYI