pl.news
52.8K

Niemcy: "seminarzysta wyśmiany za odmowę gejowskiego seksu z profesorem"

Beverly Stevens, amerykańska mężatka, pisze na ReginaMag.com (25 lipca), że młody mężczyzna z "Frankfurtu, z Niemiec, z seminarium" powiedział jej, że jego nauczyciel rzekomo jawnie go wykpił w czasie …More
Beverly Stevens, amerykańska mężatka, pisze na ReginaMag.com (25 lipca), że młody mężczyzna z "Frankfurtu, z Niemiec, z seminarium" powiedział jej, że jego nauczyciel rzekomo jawnie go wykpił w czasie wspólnego posiłku, ponieważ mężczyzna odmówił wejścia w homoseksualną relację z profesorem.
We Frankfurcie działa tylko seminarium St Georgen rządzone przez jezuitów, a kształci się tam księży z różnych niemieckich diecezji.
Według Stevens seminarzyści często mają podobne kłopoty: "jeśli się zgodzą, są ofiarami szantażu w całej swojej karierze; jeśli odmawiają, są otwarcie upokarzani i wyśmiewani, dopóki nie odejdą".
Grafika: St Georgen, Frankfurt © Gaki64, CC BY-SA, #newsJrwallpppk
masada
Teraz dopiero takie świństwa wychodzą na światło dzienne ? a co w ub. XX w. robili profesorowie łajdacy, zboczeńcy. Niejeden uczeń zdolny, był szykanowany, że nie zda matury! bo zboczeńcowi się spodobał. Gdyby wszyscy poszkodowani się ujawnili to resorty w zdemoralizowanym państwie by się nie ostały, jak i w świecie , a "neutralnie moralni" pierwsi na banicję do ciężkiej pracy za pychę i …More
Teraz dopiero takie świństwa wychodzą na światło dzienne ? a co w ub. XX w. robili profesorowie łajdacy, zboczeńcy. Niejeden uczeń zdolny, był szykanowany, że nie zda matury! bo zboczeńcowi się spodobał. Gdyby wszyscy poszkodowani się ujawnili to resorty w zdemoralizowanym państwie by się nie ostały, jak i w świecie , a "neutralnie moralni" pierwsi na banicję do ciężkiej pracy za pychę i niedowiarstwo.
Ewelina Anna
I tak się tworzy More lavender "purple". A potem niech ktoś mówi o posłuszeństwie....
Ewelina Anna
Ups... tu naprawdę pasują ciernie www.youtube.com/watch
One more comment from Ewelina Anna
Ewelina Anna
Tu pasują ciernie www.youtube.com/watch
Syn Marnotrawny
a przypadkiem ta mężatka nie miała jaj ?