Clicks1.8K
Edward7
4

Rządy stopniowo wprowadzają obowiązkowe szczepionki ...

Inżynieria genetyczna mRNA - transhumanizm , i pseudonaukowa religia scjentyzmu , szczepienia są inicjacją w tą religie .
Wczoraj wieczorem francuski premier Macron ogłosił, że od 21 lipca szczepienia przeciw Covid staną się obowiązkowe dla wszystkich pracowników służby zdrowia. Wczoraj wieczorem Grecja i Francja ogłosiły, że szczepionki przeciw Covid-19 będą obowiązkowe dla wszystkich pracowników służby zdrowia i pracowników domów opieki .

Nowe przepisy oznaczają, że wszyscy pracownicy służby zdrowia muszą zostać w pełni zaszczepieni do 15 września, w przeciwnym razie nie będą mogli chodzić do pracy i nie otrzymają wynagrodzenia. W telewizyjnym przemówieniu do narodu Macron powiedział:

Musimy dążyć do tego, aby poziom szczepień wynosił prawie 100% w całej Francji, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki będziemy mieli zdrową przyszłość. Dlatego dla tych pracowników służby zdrowia, tych pracujących w szpitalach, klinikach, domach spokojnej starości, osób pracujących w domach opieki dla osób niepełnosprawnych, każdego, kto pracuje zawodowo lub jako wolontariusz pracujący z osobami starszymi lub najbardziej wrażliwymi osobami w domu; będą musieli zostać zaszczepieni bez czekania. To dla nich obowiązkowe. To dzięki swojemu poczuciu obowiązku zrobisz to. Wszystkie osoby, które będą musiały zostać zaszczepione, mają na to czas do 15 września, a my musimy zacząć już teraz.

Macron ostrzegł, że kontrole będą przeprowadzane od 15 września, a wszyscy pracownicy służby zdrowia, którzy nie zostaną zaszczepieni, mogą zostać narażeni na grzywny i sankcje. Premier powiedział, że nie wykluczył wprowadzenia obowiązkowych szczepień dla całej Francji, dodając, że „ prawdopodobnie będziemy musieli w pewnym momencie pomyśleć o obowiązkowych szczepieniach wszystkich obywateli francuskich ”.

Wraz z tym ogłoszeniem pojawiają się nowe zasady dotyczące Covid dla francuskiej opinii publicznej, ponieważ paszporty szczepionek staną się obowiązkowe w barach, kawiarniach, restauracjach, transporcie i innych dużych imprezach. Macron powiedział, że te trudne nowe środki muszą zostać wprowadzone, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wariantu Delta.

Od 1 sierpnia obywatele francuscy muszą udowodnić, że są zaszczepieni lub mają negatywny wynik testu na Covid za pomocą paszportu szczepionki, zanim będą mogli uzyskać dostęp do większości miejsc publicznych. Macron powiedział: „Od początku sierpnia przepustka zdrowotna będzie miała zastosowanie do kawiarni, restauracji, szpitali, domów spokojnej starości i transportu dalekobieżnego: samolotów, pociągów i autokarów na długie podróże”.

Jednak od 21 lipca do miejsc wypoczynku i kultury wymagana będzie przepustka zdrowotna, gdyż Macron stwierdził, że:
„Dla wszystkich naszych rodaków w wieku powyżej 12 lat konieczne będzie zaszczepienie się lub uzyskanie negatywnego testu, aby wejść na pokaz, do wesołego miasteczka, na koncert lub na festiwal”.

Wydawało się, że Francja nie była jedynym krajem, który ubiegłej nocy wprowadził obowiązek szczepień Covid dla pracowników służby zdrowia, ponieważ Grecja wprowadziła podobne środki dla swoich pracowników służby zdrowia. Premier Grecji Kyriakos Mitsotakis ogłosił, że szczepionki przeciw Covid-19 staną się obowiązkowe dla wszystkich pracowników służby zdrowia i pracowników domów opieki, zgodnie z zaleceniami Komitetu Bioetyki . Osoby, które nie zostaną zaszczepione, zostaną "zawieszone" od 16 sierpnia.

Od 1 września szczepionki przeciw Covid staną się również obowiązkowe dla pracowników służby zdrowia w sektorze publicznym i prywatnym.
Mitsotakis powiedział: „Nie do pomyślenia jest na przykład, aby niezaszczepiona pielęgniarka opiekowała się pacjentem chorym na raka z obniżoną odpornością. Jestem pewien, że duża część społeczeństwa zgadza się z tą decyzją. Proszę wszystkie strony o wsparcie go bez zastrzeżeń.” Mitsotakis ogłosił również, że siły zbrojne nie będą musiały być szczepione, ale będą "zachęty" do zaszczepienia.

Podobnie jak we Francji, Grecja przyjęła nowe przepisy dotyczące szczepień dla swoich obywateli, ponieważ od piątku 16 lipca do końca sierpnia kryte lokale rozrywkowe będą działać wyłącznie dla osób zaszczepionych. Dotyczy to branży gastronomicznej, ponieważ osoby niezaszczepione nie będą mogły jeść w restauracjach lub kawiarniach, dlatego obywatele muszą przedstawić dowód szczepienia za pomocą paszportu cyfrowego przed wjazdem.

Premier powiedział: „ Swobody będą stopniowo przywracane wraz z paszportem szczepionkowym i ustalonymi podstawowymi zasadami: maska, gdy jesteśmy z innymi, nawet na zewnątrz, higiena osobista i wiele testów. Celem jest, aby koniec pandemii nie stał się preludium do nowej jesiennej gehenny. . Możemy zatem zamknąć ostatni rozdział kryzysu zdrowotnego od dzisiaj i to szybko. Wystarczy mieć szczepionkę i przyszłość w "jednym ramieniu".”

Niepokojące jest to, że te obowiązkowe środki mają zostać wprowadzone również w Australii i Nowej Zelandii , co pokazuje, że wydaje się to być dobrze zorganizowanym posunięciem w celu wprowadzenia szczepionek przeciw Covid dla wszystkich wraz z paszportami szczepionek . W Nowej Zelandii ogłoszono wczoraj, że wszyscy pracownicy lotnisk i portów będą musieli zostać zaszczepieni lub stracą pracę. To ogłoszenie jest następstwem posunięcia rządu, aby zmusić wszystkich pracowników granicznych, izolacyjnych i kwarantanny do dźgnięcia lub stawienia czoła bezrobociu.

Krajowy minister reagowania na Covid-19, Chris Hipkins, powiedział:
„Rozszerzam obowiązkowy nakaz na kolejnych 1800 nieszczepionych aktywnych pracowników granicznych. Jest to konieczne, aby podnieść popularność szczepionki wśród szerszej siły roboczej przygranicznej i wzmocnić naszą bieżącą reakcję na Covid-19. Wszyscy pracownicy rządowi objęci nakazem , będą musieli otrzymać pierwszą dawkę szczepionki Covid do 26 sierpnia.

„Pracownicy przygraniczni, którzy nie zostaną zaszczepieni po wejściu w życie wymagań, będą musieli omówić opcje z pracodawcą. Nie będą mogli kontynuować pracy w środowisku przygranicznym wysokiego ryzyka, dopóki nie zostaną zaszczepieni”. Minister zdrowia Australii: „Musimy zaakceptować, że to jest nowy porządek świata”, jak nałożono surowe blokady COVID

W kwietniu nakaz zdrowia nakazał pracownikom przygranicznym otrzymanie co najmniej jednej dawki szczepionki przeciw Covid-19 , chociaż nie obejmowało to „pracowników szerszej granicy”, takich jak personel linii lotniczych i pracownicy portowi. Nowy porządek obejmuje teraz osoby pracujące w strefie operacyjnej dotkniętych lotnisk oraz niektóre inne prace wysokiego ryzyka na lotniskach, w portach i usługach zakwaterowania, w których określeni członkowie załogi izolowali się samodzielnie.

W Australii rząd podjął 28 czerwca decyzję o zrobieniu szczepionek przeciwko Covid-19 obowiązkowych dla personelu domów opieki nad osobami starszymi, a środki, które sprawią, że będzie obowiązkowe dla wszystkich pracowników służby zdrowia, jest obecnie w trakcie przeglądu.

Minister zdrowia i opieki nad osobami starszymi Greg Hunt powiedział na konferencji prasowej 5 lipca:
„Wiem, że będą tacy, którzy tego nie popierają. A zrobiliśmy to, ponieważ po kilkukrotnym zasięgnięciu porady lekarskiej wróciła ona, która popierała stanowisko, które premier zasygnalizował jakiś czas wcześniej”.

Niestety wygląda na to, że Wielka Brytania pójdzie w ich ślady, ponieważ dziś – 13 lipca – parlament będzie dyskutował i głosował nad tym, czy szczepionki przeciw Covid powinny być obowiązkowe dla wszystkich pracowników domów opieki.

W czerwcu rząd Wielkiej Brytanii ogłosił, że zgodnie z prawem wszyscy pracownicy domów opieki będą musieli być w pełni zaszczepieni, aby „ochronić mieszkańców”.
Nowe przepisy mają wejść w życie od października i zapewnią pracownikom pewien czas na zaszczepienie – z wyjątkiem osób, które są zwolnione z obowiązku medycznego – zanim zostaną zawieszeni lub stracą pracę.

Interesujące jest to, że te nowe wymagania są wprowadzane w tym samym czasie. Czy to tylko zbieg okoliczności?
Wygląda na to, że rozpoczął się kolejny etap programu Covid, ponieważ istnieje globalny wysiłek zmierzający do wprowadzenia krajowych paszportów szczepionek w celu dalszego ograniczenia wolności mas.

Biorąc pod uwagę, że brytyjski Dzień Wolności 19 lipca jest tuż za rogiem, nie wydaje się zbyt daleko idące, aby oczekiwać wprowadzenia jakiejś formy paszportu szczepionkowego lub innych środków, które izolują i ograniczają wolności nieszczepionych. To tylko kwestia czasu, zanim krajowy paszport szczepionkowy trafi na brytyjską ziemię, a życie nieszczepionych stanie się niewiarygodnie trudne, nawet trudniejsze niż jest.

Źródło: DailyExpose.co.uk humansarefree.com

Inżynieria genetyczna mRNA , i pseudonaukowa religia scjentyzmu (satanizmu)

Kropki między technokracją a transhumanizmem można łatwo połączyć, gdy zrozumie się, że oba znajdują się na szczycie pseudonaukowej religii scjentyzmu, która zakłada, że nauka jest bożkiem, a naukowcy i inżynierowie są jej kapłaństwem. W tym artykule przedstawiono aktualne ramy umożliwiające zrozumienie tego powiązania. Technokracja jest przemianą społeczeństwa, tak jak transhumanizm jest przemianą ludzkiej kondycji ludzi, którzy żyliby w tym społeczeństwie.

Oba opierają się na wierze religijnej znanej jako scjentyzm, która mówi, że nauka jest "bogiem", a naukowcy, inżynierowie i technolodzy to kapłaństwo, które przekłada odkrycia na praktykę. Utożsamianie scjentyzmu z nauką jest fatalnym błędem. Prawdziwa nauka bada świat przyrody przy użyciu sprawdzonej naukowej metody powtarzających się eksperymentów i walidacji. Dla porównania, scjentyzm jest spekulatywnym, metafizycznym światopoglądem na temat natury i rzeczywistości wszechświata oraz relacji człowieka z nim. Scjentyzm obala tradycyjne poglądy religijne, moralność i filozofię, a zamiast tego patrzy na naukę jako na źródło osobistej i społecznej wartości moralnej.

Związek między technokracją a transhumanizmem można zobaczyć już w 1933 roku, kiedy Harold Loeb napisał "Życie w technokracji": jak to może być:
„Technokracja przewiduje inną formę udomowienia, formę, w której człowiek może stać się kimś więcej niż człowiekiem… Technokracja ma na celu rozwijanie tak zwanych wyższych zdolności w każdym człowieku i nie zmuszanie każdego człowieka do rezygnacji z losu, w którym może się urodzić… Poprzez hodowlę z określonymi osobnikami do określonych celów… Technokracja powinna zatem z czasem wytworzyć rasę ludzi, wyższej jakości niż jakakolwiek znana obecnie na ziemi…”


W ten sposób Loeb postrzegał Technokrację (społeczeństwo) jako wytwarzającą człowieka o najwyższej jakości poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii, do zmiany ludzkiej kondycji.

Natura technokracji
Sformalizowany w 1932 r. przez naukowców i inżynierów z Uniwersytetu Columbia ruch zdefiniował się w wydaniu z 1938 r. magazynu The Technocrat :
„Technokracja to nauka o inżynierii społecznej, naukowym działaniu całego mechanizmu społecznego w celu produkcji i dystrybucji dóbr i usług dla całej populacji… Po raz pierwszy w historii ludzkości będzie to problem naukowy, techniczny i inżynieryjny”. Rzeczywiście, technokracja była systemem gospodarczym opartym na nauce i inżynierii społecznej. Technokraci byli tak pewni, że ich naukowe podejście było tak słuszne, że nie byłoby potrzeby tworzenia jakichkolwiek struktur politycznych:
„Nie będzie miejsca dla polityków, polityków, finansistów ani finansistów, przestępców ani haraczy… Technokracja będzie dystrybuować za pomocą świadectwa dystrybucji dostępnego dla każdego obywatela od urodzenia do śmierci .

Dziś technokracja jest ucieleśniona w Wielkim Resecie Światowego Forum Ekonomicznego i różnych manifestacjach zrównoważonego rozwoju ONZ: Agenda 21, Agenda 2030, Nowa Agenda Miejska itp.

Natura transhumanizmu
Filozoficzny ostoja współczesnego transhumanizmu, Max More, zdefiniował go w 1990 roku jako:
„… klasa filozofii życia, która poprzez naukę i technologię, kierując się zasadami i wartościami promującymi życie, dąży do kontynuacji i przyspieszenia ewolucji inteligentnego życia poza jego obecną ludzką formę i ludzkie ograniczenia”.

Środkiem do celu jest ostatecznie inżynieria genetyczna, która przejmuje i przyspieszy (fałszywą) teorię ewolucji, aby stworzyć ludzkość 2.0.

Od czasu pojawienia się technologii edycji genów CRISPR, Transhumans przesycili uniwersytety i prywatne korporacje, aby modyfikować wszystkie kategorie żywych istot, w tym ludzi.


To, co jest głoszone przez ONZ jako zachowanie bioróżnorodności, to tak naprawdę przejęcie materiału genetycznego, co zostało zauważone już w 1994 r., zaledwie dwa lata po debiucie Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 21 na Konferencji ONZ ds. Rozwoju Gospodarczego (UNCED). w Rio de Janiero w Brazylii. Książka z 1994 roku, The Earth Brokers , została napisana przez dwóch głównych uczestników procesu z Rio, którzy nie połykali na ślepo, tego, co się właśnie wydarzyło. Zwrócili uwagę na dwie rzeczy związane z konwencją o bioróżnorodności, którą przyjęło 156 narodów świata:

„Konwencja domyślnie utożsamia różnorodność życia – zwierząt i roślin – z różnorodnością kodów genetycznych, dla których czytamy zasoby genetyczne. Dzięki temu różnorodność staje się czymś, czym współczesna nauka może manipulować… Konwencja promuje biotechnologię jako „niezbędną dla ochrony i zrównoważonego użytkowania różnorodności biologicznej”. Po drugie, zauważyli, że „główną stawką podniesioną przez konwencję o różnorodności biologicznej jest kwestia własności i kontroli nad różnorodnością biologiczną… głównym problemem była ochrona przemysłu farmaceutycznego i powstającego przemysłu biologicznego”.

Nic dziwnego, że przemysł farmaceutyczny produkuje zastrzyki terapii genowej przy użyciu genetycznie zmodyfikowanego RNA do transformacji układu odpornościowego organizmu. Od 1992 r. ciężko pracowali nad rozwojem technologii potrzebnej do przejęcia ludzkiego genomu i rozpoczęcia transformacyjnej ścieżki do Ludzkości 2.0. (po wyeliminowaniu większości dopow.) Jednak to Technokracja wykorzystała swoje techniki „nauki inżynierii społecznej” do manipulowania 22 procentami światowej populacji, aby dobrowolnie zaakceptowały zastrzyki zmieniające geny transludzi.

Wielki reset obejmuje zarówno technokrację, jak i transhumanizm
W wielu czasopismach branżowych zauważono, że Światowe Forum Ekonomiczne i jego założyciel i rzecznik Klaus Schwab promują jednocześnie Technokrację i Transhumanizm. W świetle tego artykułu nie powinno to dziwić.

Na przykład Europejska Akademia Religii i Społeczeństwa (EARS) napisała, że:
„… bardzo wpływowi członkowie Światowego Forum Ekonomicznego mają plan na to, co powinno nastąpić dalej. Nazywa się „Wielkim Resetem” i przewiduje dla nas wszystkich prawdziwie „transhumanistyczną” przyszłość… Od połowy 2020 r. WEF promuje swoją wizję przyszłości po koronawirusie, którą nazywają „Wielkim Resetem”. Ich zdaniem pandemia obnażyła słabości naszego starego systemu, a zatem stanowi doskonałą okazję do „zresetowania” naszego świata i rozpoczęcia od nowa . To, co uderza w tym planie, który WEF skondensował w formie mapy myśli w kształcie wirusa, to dorozumiane poparcie dla filozofii zwanej „transhumanizmem”.

Jak stwierdzono na początku: „Technokracja służy przemianie społeczeństwa, tak jak transhumanizm przekształca ludzką kondycję ludzi, którzy żyliby w tym społeczeństwie”. Podsumowując, złe bliźniaki Technokracji i Transhumanizmu, wraz z ich podstawową religią scjentyzmu, muszą zostać rozpoznane takimi, jakimi są, ale co najważniejsze, należy im się sprzeciwiać i odrzucać każdym włóknem naszej istoty (i zastrzyki covid które są inicjacją w tą satanistyczną religie)

activistpost.com

Jaka będzie następna wersja covid, (dla masońskich "wielbicieli trójkątów" )


AP. 13.16-17 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MementoMorii+++ale, znamię bestii nie wszyscy przyjmą, a ci którzy to uczynię , będą potępieni.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONO…
More
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWANIA SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO

ORAZ NAJWIĘKSZA SZKODLIWOŚĆ - DUCHOWA, - DOBROWOLNY UDZIAŁ W GLOBALNYM SATANISTYCZNYM RYTUALE PRZYJĘCIA - KOMUNII SZATANA - SZCZĄTEK POMORDOWANYCH W KLINIKACH ABORCYJNYCH DZIECI - CI LUDZIE DOBROWOLNIE PRZYJMUJĄ NA SIEBIE KREW NIEWINNYCH, - LICZĄC JESZCZE, ŻE TO ZACHOWA ICH PRZY ZDROWIU, CIAŁA I DUCHA !!!

bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET
MementoMori+++
Spełnia się wszystko co Biblia mówi i co mówiła Maryja do ks. Gobbiego:

I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A licz…
More
Spełnia się wszystko co Biblia mówi i co mówiła Maryja do ks. Gobbiego:

I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć
Ap 13 16-18