Clicks1.6K
God has the last word
Prorocký hlas v USA. Týká se i RF? Než se zamyslíme nad prorockým hlasem z USA, připomeňme si události posledních dnů v Rusku. Při křížovém procesí v Sredneuralském monastýru schiigumen Sergej …More
Prorocký hlas v USA. Týká se i RF?

Než se zamyslíme nad prorockým hlasem z USA, připomeňme si události posledních dnů v Rusku. Při křížovém procesí v Sredneuralském monastýru schiigumen Sergej udělil Boží požehnání plukovníku Vladimíru Kvačkovovi: „Drahý Vladimíre Vasiljeviči, ať Vám Bůh žehná k hrdinnému boji, abyste nesl pravdu ruskému národu, důstojníkům, vojákům naší mučednické vlasti. Amen.“

(Plukovník Kvačkov): Rusko došlo na kraj propasti! Došlo do bodu, za nímž už stojí naše rozhodnutí: Buď bude Rusko ruskou pravoslavnou mocností, anebo nebude vůbec!

Schiigumen Sergej v těchto dnech řekl, že Rusko ze sebe musí shodit židozednářské jho. Varoval i před další připravenou vlnou pandemie v Rusku, která má být spojena s čipizovanou vakcinací. Na prvním místě má být očipována armáda. Vyzval armádu i národ, aby se postavily proti tomuto programu smrti, který prosazuje Gates s cílem redukce šesti miliard lidí. Schiigumen provedl diagnózu současné situace bez politické korektnosti. Pod praporem demokracie je prosazována cesta k sebezničení Ruska. Otec Sergej vyzval prezidenta Putina i vládu k abdikaci. Gestem požehnání plukovníkovi Kvačkovovi naznačil, komu chce Bůh v Rusku předat vládu, aby zavedl řád, postavený na Božích a spravedlivých zákonech. Autorita a moc cara vylučuje tzv. demokracii, která dnes připravuje satanokracii. Plukovník Kvačkov je morální osobností, která nekompromisně stojí proti genocidnímu programu NWO.

Církevní vláda je dnes okupována patriarchou sodomským a gomorským Gunďajevem. Tento Jidáš a heretik musí být svržen, protože vnáší prokletí na církev a na ruský národ. Úřad patriarchy musí převzít morální osobnost, která neohroženě hájí Boží zákony v Rusku. Tou osobností dnes je schiigumen Sergej Romanov.

Národ se musí dostat z pasivity. Musí usilovat o kvalitativní změnu, tedy nejenom o hmotné, ale i o duchovní dobro, to znamená o spásu duše. Musí proto radikálně odmítnout čipovanou vakcínu, která směřuje k časné i věčné smrti. Tento program záchrany dnes reprezentují dvě morální osobnosti, a to plukovník Kvačkov a schiigumen Sergej.

Že se tyto dny i Amerika bouří proti globalizační vládě smrti svědčí vystoupení odvážné ženy na americké politické půdě: „Chci říci následující: My, lid, budeme pracovat ve dne v noci na tom, abychom tu očistili každé křeslo, pokud to bude potřeba. Shromáždíme se a budeme provádět občanská zatčení každé lidské bytosti, která jedná proti svobodě rozhodování. Vy nemůžete nařizovat, vy skutečně nemůžete nařizovat komukoliv, aby nosil masku, když víte, že ta maska lidi zabíjí. A ona doslova zabíjí. A my, lid, se probouzíme a víme, co to je občanské zatýkání, protože občanská zatčení už se provádějí. A vy všichni, každý z vás, kteří posloucháte ďábelské zákony, budete zatčeni. A vy, doktore, vy také budete zatčen za zločiny proti lidskosti. Každý z vás se pod tou maskou pošklebuje, ale každého z vás potrestá Bůh. Před Bohem nemůžete, nemůžete utéci. Opakuji: Před Bohem neutečete! Ani s maskou, ani se sociální vzdáleností šesti stop! Vzdálenost šesti stop, jak jsem už řekla, je vojenský předpis. Vy se snažíte lidi přinutit, vycvičit! A pak, jak se objeví kamery, 5G, potom co? Budou nás všechny skenovat? Budeme skenováni? Budou nám měřit teplotu? Děti budou chodit do školy v maskách? Jste šílenci? Zbláznili jste se? Podle mě byste vy všichni měli být na psychiatrii, a to hned teď! Protože nikdo z vás, nikdo z vás vůbec nemá ani ponětí, o čem to tady vlastně mluvíte. Tohle je šílené! A pak chcete zahajovat toto setkání modlitbou k Bohu? Modlíte se k ďáblu? Totiž Bůh takovou modlitbu neposlouchá, protože vy všichni uplatňujete ďábelské zákony.

Co Bill Gates? Proč není ve vězení? Proč Hillary Clintonová není ve vězení? Proč tam nejsou všichni tihle pedofilové, kteří od vás všech vymáhají, abyste poslouchali jejich předpisy? Proč nejsou ve vězení? Ó, není to proto, že vy jste jejich součástí? Jste součástí hlubokého státu (deep state – stínová vláda)? Hluboký stát jde ke dnu! A pokud je kdokoli z vás jeho součástí, jdete ke dnu spolu s ním.“


Bohu díky za tuto odvážnou americkou ženu! Stala se nejen pro Ameriku, ale i pro celý svět prorockým hlasem v boji proti zákulisní vládě NWO, která sleduje redukci, tedy masovou sebevraždu lidstva. Slova, která pronesla, by bylo třeba reprodukovat v parlamentech po celém světě, ale především v ruské Dumě. I zde jsou takoví lidé, kteří slouží ne zájmům ruského národa, ale globalizační, skryté vládě NWO. I pro ně platí tvrdá a pravdivá slova této ženy, že vlastizrádná vláda – i v Rusku – jde ke dnu.

Bohu díky, že v Rusku vystoupil v hodině dvanácté schiigumen Sergej i plukovník Kvačkov. Každý občan Ruska ví, že oni dva neslouží NWO, ale že milují ruský národ a jsou ochotni za něj obětovat i svůj život. Oni usilují o jeho duchovní i hmotné dobro. Za koho se postaví ruský národ? Za tyto své reprezentanty, anebo za vlastizrádce, kteří vedou očipovanou vakcinací Rusko k sebevraždě?

Za Byzantský katolický patriarchát

+ Metoděj

biskup sekretář

24. 7. 2020