Clicks987
CÓRKA MARYI
11

JEZUS: Gdy zamieszanie wkracza do Kościoła, wywołuje niezgodę. Wiedzcie, że to nie pochodzi od Boga

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 4 listopada 2014 roku, godz. 16.33

Moja szczerze umiłowana córko, Księga Apokalipsy została otwarta i każda jej warstwa jest teraz objawiana światu. Wewnątrz każdego z kościołów na ziemi, które czczą Boga, toczy się zmaganie o zachowanie wiary w Boga. Każdy kościół został zaatakowany i skompromitowany przez tych, którzy popełniają wewnątrz niego straszne grzechy, a następnie usprawiedliwiają swoje działania, ogłaszając, że stanowią one Wolę Bożą. Żaden kościół, który opowiada się za Wolą Boga, nie pozostaje nietknięty, bo jest uciskany przez niegodziwość i pod wszelkimi pretekstami zastępuje się prawdę, by zaprzeczyć Bogu w całej Jego Chwale.

Gdy zamieszanie wkracza do Kościoła, wywołuje niezgodę. Wiedzcie, że to nie pochodzi od Boga. Gdy wprowadzane są różne interpretacje prawdy, droga prowadząca do Mojego Ojca Niebieskiego staje się usiana chwastami, które bardzo szybko się rozpleniają. Gdy tak się dzieje, droga robi się zarośnięta i jest nie do przebycia.

Droga do Mojego Królestwa Niebieskiego została człowiekowi ukazana. Jest to droga prosta i wolna od wszelkich przeszkód, gdy idzie się nią z ufnością w sercu. Moi wrogowie zawsze będą próbowali zablokować waszą drogę i jeśli będziecie słuchali ich kpin, zajmowali się ich kłamstwami, to pozwolicie, aby wątpliwości zaciemniły wasz osąd, a wtedy ta wędrówka okaże się dla was kręta.

Słowo Boże pozostaje teraz takie, jakie było zawsze, a dziesięć przykazań jest jasnych – one nigdy się nie zmienią. Droga do Boga to mocne trzymanie się tego, czego On nauczał. Bóg nie idzie na kompromis ani nie przyzwala na jakiekolwiek próby zmiany Prawdy przez człowieka. Jeśli wierzycie w Boga, będziecie przestrzegali Jego przykazań, przyjmiecie Słowo takim, jakie jest zawarte w Piśmie Świętym, i pozostaniecie na tej jednej prawdziwej drodze do Jego Królestwa. Błogosławiony człowiek, który jest sprawiedliwy, bo dzięki swojej uległości wobec Boga otrzyma klucze do Raju.

Nikt, kto próbuje nakłonić was do przyjęcia czegokolwiek innego niż Prawda, nie jest godny zaufania. Ufajcie jedynie Bogu i nigdy nie ulegajcie pokusie odstąpienia od Jego Słowa, bo jeśli poddacie się takim naciskom, staniecie się dla Mnie straceni.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…oluje-niezgode-wiedzcie-ze-to-nie-pochodzi-od-boga
wordpress.com/…tes-discord-know-that-this-does-not-come-from-god/

____________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Przyjmijcie prawdę daną wam w Księdze Apokalipsy i przygotujcie się

____________________________________________
CÓRKA MARYI
" Droga do Boga to mocne trzymanie się tego, czego On nauczał. Bóg nie idzie na kompromis ani nie przyzwala na jakiekolwiek próby zmiany Prawdy przez człowieka...."