Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks2.4K
csk.news
58

Biskup Schneider: František nielen, že propaguje, ale aj odmeňuje zradcov Krista

Dnešná cirkevná kríza má korene v slobodomurárstve, uviedol biskup Athanasius Schneider pre RemnantNewspaper.com (2. november, video nižšie).

Slobodomurárstvo charakterizuje ako „anti-Cirkev“ a „cirkev Kristovho nepriateľa“ a vysvetľuje, že nie sú proti náboženstvu všeobecne, ale proti jedinečnosti a exkluzivite Ježiša Krista, jeho cirkvi a Božieho zjavenia.

Podľa Schneidera modernisti 20. storočia nasledovali podobné myslenie ako slobodomurári, bez toho, aby boli nevyhnutne jej členmi.

Poznamenal, že prienik modernizmu Cirkvou dosiahol svoj vrchol v Druhom Vatikánskom Loncile (1962-1965) a že toto zhromaždenie bolo použité na podporu naturalistického, antropocentrického a relativistického myslenia slobodomurárov. Po kongrese sa modernisti a dokonca aj praví slobodomurári zmocnili vysokých cirkevných pozícií.

S Francitiškom sú „skutoční kacíri“ a „popieratelia katolíckej pravdy“ „povýšení nielen do najvyšších cirkevných pozícií“, ale sú dokonca „za svoju zradu Kristova odmeňovaní“, všimol si Schneider.

#newsTcspmxphwa

ľubica
Biskup Schneider: František a jeho synoda sa pripravujú na „diakonky“, „nové náboženstvo“
PS: Vdaka ze tento Boží muž hovorí jasne a upozorňuje nás na diabloviny vo Vatikáne!
Modlime sa za neho a za jemu podobných !
ľubica
DEO GRATIAS za tohoto Božieho služobníka!!!! My takého biskupa v KBS nemáme! Všetci maju cez usta lepiace pásky falošnej pokory a pokrúteného strachu!
"Poznamenal, že prienik modernizmu Cirkvou dosiahol svoj vrchol v Druhom Vatikánskom koncile (1962-1965) a že toto zhromaždenie bolo použité na podporu naturalistického, antropocentrického a relativistického myslenia slobodomurárov. Po kongrese …More
DEO GRATIAS za tohoto Božieho služobníka!!!! My takého biskupa v KBS nemáme! Všetci maju cez usta lepiace pásky falošnej pokory a pokrúteného strachu!
"Poznamenal, že prienik modernizmu Cirkvou dosiahol svoj vrchol v Druhom Vatikánskom koncile (1962-1965) a že toto zhromaždenie bolo použité na podporu naturalistického, antropocentrického a relativistického myslenia slobodomurárov. Po kongrese sa modernisti a dokonca aj praví slobodomurári zmocnili vysokých cirkevných pozícií.
Joske likes this.
Mně se líbí ty obrázky klučinů v plné zbroji dole na stránce: uogcc.org.ua/ua/ Na české sekci jsme toho ušetřeni, ale cizojazyčné mají hezké obrázky. Možná by to bylo možné obdržet jako samolepku, kdo ví?
Biskup Schneider je taký milý, dobre hovorí, oponuje Bergoghliovi, hovorí aj pravdu, veď je to hotový protipápež.
Ak "pravoverný" ekumenista Vigáno voľbu neprijme,treba skúsiť zvoliť za ďalšieho pravoverného pápeža biskupa Schneidera.
Raz sa to "prorocké slovo" musí podariť. a keď nie ,tak zo samej skromnosti a pre záchranu neviestky a zemegule to vezme biskup Metodej :)
Pavol IV likes this.
Joske and 3 more users like this.
Joske likes this.
Mates5485 likes this.
Sv.Prokop likes this.
Pavol IV likes this.
Marian7 and 3 more users like this.
Marian7 likes this.
zaba likes this.
Caesar likes this.
Libor Halik likes this.