csk.news
21.6K

Oznámil Diabol, Že Čoskoro Stratí Svoju Moc?

Počas nešpecifikovaného sedenia exorcizmu pre ženu Satan „z ničoho nič začal vyplakávať“, povedal Otec Chad Ripperger pre U.S. Grace Force (Videosekvencia z 18. Novembra nižšie).

Ripperger je bývalým členom Bratstva Sv. Petra a zakladateľom Doloranských Otcov v Denverskej Arcidiecéze. Exorcista sa spýtal Satana: "Aký máš problém?" Satan odpovedal: "Chystá sa mi vziať moju moc." Ripperger dodáva, že „ním“ myslí Boha.

Démoni sú v panike, pretože si uvedomujú, že ich čas sa kráti, verí Ripperger. Dôsledkom tejto paniky je pre neho skutočnosť, že vlády sú čoraz viac tyranské, František utláča Rímsky Obrad, biskupi prenasledujú dobrých kňazov a čoraz menej kňazov správne udeľuje sviatosti.

Rippergerov záver: "Démoni vedia, že ich čas je obmedzený, takže sa snažia podsadiť čokoľvek, čo môžu, dokonca aj s Cirkvou."

#newsEqvrauhqea

04:58
macusana
Akoby sme nepoznali toho stareho hada klamára ruhača sa čudujem ze exorcista také nevie
macusana
Hladaj cez farara vo farbosti povec pravdu. Ono akurat dnes som si spomenula na udalost z pred mnohych rokov....nikoho som nevyvolavala a predsa prišiel cez hriech odporný klamár čisté zlo ak by ludia vedeli ako ich had nenávidí triasli by sa strachom.