pl.news
53.2K

Franciszek daje do zrozumienia, że sygnaliści to pomiot szatana

Franciszek powiedział 11 września w swojej homilii, że "w dzisiejszych czasach wygląda na to, że »wielki oskarżyciel« zerwał się z łańcuchów i atakuje …
Tymoteusz
Franciszek jeszcze wszystkiego nie zdążył rozwalić, a tu wyskoczył taki news o sodomitach i pedofilach na szczytach władzy hierarchii kościelnej dzięki Abp. Carlo Marii Viganò, który to skandal może zdmuchnąć go (Bergoglio) z urzędu, więc plany dalszego żydo-masońskiego (czyli satanistycznego) rozwalania Kościoła katolickiego od środka są zagrożone, dlatego właśnie ten człowiek zatracenia wije …More
Franciszek jeszcze wszystkiego nie zdążył rozwalić, a tu wyskoczył taki news o sodomitach i pedofilach na szczytach władzy hierarchii kościelnej dzięki Abp. Carlo Marii Viganò, który to skandal może zdmuchnąć go (Bergoglio) z urzędu, więc plany dalszego żydo-masońskiego (czyli satanistycznego) rozwalania Kościoła katolickiego od środka są zagrożone, dlatego właśnie ten człowiek zatracenia wije się, szamocze i mówi o pomiocie szatana próbując bezzasadnie dyskredytować i zniszczyć za wszelką cenę Abpa Viganò.
predex
Prawda was zniewoli niestety , taki pogląd Frania.
Weronika..S
...a więc w myśl słów Franciszka sodomici to mały problem, winni są ci, którzy ujawniają degeneratów. Według niego pod wpływem szatana nie są głównie ci którzy grzeszą, ale ci którzy to ujawniają. To niewątpliwie jakaś nowa nauka.
predex
Mechanizmy sodokracji czyli jak zboczeńcy przejęli Kościół Katolicki.
Treści, które zaraz przeczytacie nie są dla ludzi o słabych nerwach, ale po kolei.
Cóż to jest ta sodokracja? To termin, który opracowałem na potrzeby opisu dzisiejszej rzeczywistości społecznej. Oznacza ogromny wpływ i nadreprezentację homoseksualistów we wszelkich władzach (np. mediach, sądach, służbach specjalnych ...)…More
Mechanizmy sodokracji czyli jak zboczeńcy przejęli Kościół Katolicki.

Treści, które zaraz przeczytacie nie są dla ludzi o słabych nerwach, ale po kolei.

Cóż to jest ta sodokracja? To termin, który opracowałem na potrzeby opisu dzisiejszej rzeczywistości społecznej. Oznacza ogromny wpływ i nadreprezentację homoseksualistów we wszelkich władzach (np. mediach, sądach, służbach specjalnych ...). Dodatkowo system ten oznacza usuwanie na margines oraz penalizowanie wszelkich poglądów przeciwnych agendzie homoseksualnej.

Agenda homoseksualna nie ma końca - tutaj nie chodzi o "małżeństwa", normalizację zboczeń i ewolucję języka. Tu chodzi o całkowite przejęcie władzy przez klikę, która jest homoseksualna. Znający angielski powinni obejrzeć wywiad z Kay Griggs, żoną wysoko postawionego urzędnika amerykańskiech służb specjalnych. Ujawnia ona między innymi mechanizmy tego homo-koszmaru.
www.youtube.com/watch

W KRK homoseksualizm występował od początku samego jego istnienia. Przez cały okres historii Kościoła był on potępiany przez Autorytet Kościoła i z różnym skutkiem zwalczany. Nigdy jednak nie było sytuacji, w której homoseksualiści mieliby znaczący wpływ na losy Mistycznego Ciała Chrystusa. Do największych bohaterów walki z homoseksualizmem wśród kleru należał z całą pewnością Św. Piotr Damiani, żyjący w XI wieku. Jego genialne prace pozwoliły mu osiągnąć status Doktora Kościoła. Wraz z papieżem Leonem IX zrobili wiele w celu duszenia w zarodku grzechu sodomskiego.
chomikuj.pl/…/Petrus+Damianus…
chomikuj.pl/…/*c5*9aw.+Piotr+…

Sytuacja zmieniła się po Rewolcie Bolszewickiej w 1917 roku. Kościół Katolicki został uznany za największego wroga "postępowego świata" a komuniści postanowili zastosować taktykę rozbijania Kościoła od wewnątrz poprzez umieszczanie zdrajców w seminariach. Historię umieszczenia 1100 agentów komunistycznych opowiada Bella Dodd - nawrócona komunistka, która napisała w 1954 książkę "Szkoła ciemności"
chomikuj.pl/…/Bella+V.+Dodd+-…

Wielu z umieszczonych agentów było homoseksualistami. Dlaczego? I tutaj odpowiedź daje nam psychologiczna analiza istoty homoseksualizmu. Okazuje się, że zarówno homoseksualiści jak i żydzi posiadają pewne wspólne cechy nadające się do pracy "kretów", zdrajców, szpiegów i tajnych agentów:
- niedojrzałość emocjonalna
- socjopatia lub psychopatia
- narcyzm

Ludzie ci są podatni na bodziec władzy oraz mają pewną naturalną nienawiść, które zgodnie z wiedzą i doświadczeniem szefa sowieckiego wywiadu Aleksandra Orłowa są dużo lepsze dla werbunku niż szantaż. Orłow pisze: Jeśli facet nie pije, nie chce seksu, nie chce pieniędzy, nie ma problemów politycznych, jest zadowolony z życia - nie można go zwerbować. Mając powyższą wiedzę łatwo zrozumieć dlaczego Stalin - na zarządców świeżo po II Wojnie Światowej podbitej Polski - nominował żydów.
Dużo więcej na temat infiltracji państw przez homoseksualistów znajdziecie w 5 (Homintern) rozdziale książki Randy Engel "Rite of sodomy"
chomikuj.pl/…/Randy+Engel+-+T…

I teraz bardzo ważna uwaga!
Dzisiejsza sodokracja = dawniejsza żydokomuna.
Oba totalitaryzmy są oparte na tych samych schematach duchowych. Żydokomuna już formalnie nie istnieje - red. Michalkiewicz mógłby mieć tutaj inne zdanie - a jej miejsce zajmuje właśnie na naszych oczach sodokracja. Celem jest to samo - szatańskie zniewolenie dusz.

Dobrym przykładem kariery na bazie homoseksualizmu jest zmarły już amerykański kardynał Joseph Bernardin. Został on zwerbowany przez komunistyczną agenturę w klubie gejowskim. Obiecano mu władzę i wszelkie przywileje z tym związane, w zamian za zostanie księdzem. Bernardin był człowiekiem słabym ale niezwykle uzdolnionym. Został biskupem w wieku 39 lat. Miał on przez wiele lat wpływ na nominacje biskupie w USA. Oczywiście czynnikiem decydującym o nominacji był homoseksualizm kandydata. Szkody jakie zrobił Bernardin kościołowi w USA są n i e p o l i c z a l n e. Ale to nie wszystko! Bernardin wg relacji Malachi Martina był również satanistą i brał czynny udział w słynnej intronizacji Lucyfera w 1963. Został on rozpoznany przez ofiarę gwałtu, jaki się wtedy odbył na tamtej czarnej mszy.

Kardynał McCarrick i jego dzisiejszy (2018) skandal z molestowaniem kleryków i nieletnich ma swój początek właśnie u Josepha Bernardina. Obecnie ciężko jest wskazać biskupa w USA, który nie byłby sodomitą. Panie Boże - widzisz i nie grzmisz.

Schemat powolnego przejmowania władzy przez sodomitów - prowadzący do ich nadreprezentacji był z pewnością stosowany również w innych krajach. Najbardziej jaskrawym przykładem było przejęcie Watykanu przez "kochających inaczej". Główną rolę sprawczą w tym procesie odegrał papież Paweł VI. Sam będąc homoseksualistą, starał się o coraz więcej ważnych nominacji dla swoich. Opisał to w swojej książce prof. Bellegrandi
chomikuj.pl/…/Franco+Bellegra…

Obecny Watykan - mający być opoką dla ochrony wiary katolickiej - stał się niewątpliwie ściekiem nieczystości. W tzw. K9 czyli grupie dziewięciu kardynałów, doradzających papieżowi trudno wskazać jednego, który nie byłby homoseksualistą. Jest nim też prawdopodobnie sam Jorge Bergoglio, bo czyż normalny facet może zdzierżyć towarzystwo dziewięciu gejów? Ja bym nie mógł. Moi znajomi i przyjaciele też nie. To jest obrzydliwe.

Nominacje dla takich megasodomitów jak:
- jezuita James Martin - ględzący o prawach "LGBTQ...." czyli zboczeńców i maniaków
- Msr. Battista Ricca - złapany wcześniej w windzie z męską prostytutką, obecnie szef Banku Watykańskiego oraz Domu Świętej Marty (siedziba Franciszka)
- oraz wielu innych
świadczą o totalnej akceptacji tego zboczenia przez Jorge Bergoglio. Ponadto słynne słowa "..kim jestem by sądzić gejów..." dopełniają czary goryczy.

Mamy zatem sodokrację watykańską - czyli rządy zboczeńców w Watykanie. Stopniowo na cały świecie wszystkie najważniejsze pozycje kościelne będą/są również przejmowane przez sodomitów. Temu nie będzie końca, nie łudźmy się. Wraz z przejęciem przez tych ludzi władzy w Kościele musi zmienić się jego doktryna. To nieuniknione. Zatem pytanie czy obecne struktury organizacji, nazywającej siebie Kościołem Katolickim są uprawnione.

Na koniec domagam się ujawnienia Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej! Jeśli jest ktoś na świecie kto ją zna, niech to zrobi. Amen.
predex
Sledztwa nie budiet - szatan nie przyjdzie do sądu.