Clicks434
Edward7
11

Szczepionki Covid - Scenariusz z koszmaru

W obecnym stanie rzeczy trudno zaprzeczyć możliwości korelacji między masowymi szczepieniami a gwałtownym wzrostem liczby przypadków Covid-19 zarówno w Izraelu, jak iw Wielkiej Brytanii”. Gilad Atzmon

Wyobraź sobie, że szczepionka Covid faktycznie przyczyniła się do rozprzestrzeniania się infekcji, zamiast ją zatrzymać. Czy możesz sobie wyobrazić, jaka to byłaby katastrofa? Niestety, widać oznaki, że właśnie tak dzieje się w krajach, które wdrożyły najbardziej agresywne programy szczepień.

Weźmy na przykład Izrael. W ciągu ostatnich 6 tygodni Izrael zaszczepił około 40% swojej populacji liczącej 9 milionów ludzi, w tym prawie wszystkie osoby z najbardziej narażonej grupy wiekowej w wieku 60 lat i starszych. To spore osiągnięcie. Ponadto - według dr. Daniela Landsbergera, głównego lekarza Maccabi Healthcare Services–

„Tylko 1 osoba na 10 000, która otrzymała szczepionkę, zaraziła się Covidem i żaden z nich nie był hospitalizowany. Mamy nadzieję, że do połowy marca będziemy mogli wrócić do normalnego życia ”. ( Wiadomości NBC )

To wszystko brzmi tak dobrze, że można się tylko zastanawiać, dlaczego ostatnio szczepienia zwolniły do "pełzania", a rząd bada teraz sposoby zmuszenia społeczeństwa do otrzymania szczepionki.

Dlaczego miałoby to być? Dlaczego ludzie mieliby wahać się przed szczepieniem w obliczu tak oszałamiającego sukcesu? Obejrzyj ten klip z artykułu w The Times of Israel zatytułowanego „Gdy popyt na szczepionki gwałtownie spada, Izrael może uciekać się do programów motywacyjnych”:

„Z powodu spowolnienia wiodącej na świecie akcji szczepień w Izraelu z powodu spadku popytu, Ministerstwo Zdrowia i niektóre prywatne firmy szukają sposobów na zmotywowanie Izraelczyków do pójścia i zrobienia sobie zastrzyków …. zdecydowano, że plan zostanie przedstawiony do zatwierdzenia przez Ministerstwo Finansów, co pozwoli HMO na przyznanie pracownikom nakłaniającym pacjentów do szczepień premii płacowej.

Gmina Givatayim zaoferuje gminne ulgi podatkowe za każdą zaszczepioną rodzinę.

Pelefona, tak! i Bezeq International ogłosiły współpracę z organizacją charytatywną „Latet”, w ramach której przekażą ciepły posiłek potrzebującym dla każdego z 4000 pracowników firm, które zostaną zaszczepione ….

Pojawiły się również niepokojące oznaki, że pracownicy służby zdrowia odmawiają szczepień ”.… Popyt spadł o 50 procent od czasu zaszczepienia rekordowej liczby 240 000 Izraelczyków 12 stycznia.„ Nie mamy wyjaśnienia, dlaczego ludzie nie przychodzą… ”(„ Ponieważ popyt jeśli chodzi o gwałtowny spadek liczby szczepionek, Izrael może skorzystać z programów motywacyjnych ”, The Times of Israel)

Czy im to się nie podoba: darmowe posiłki, ulgi podatkowe, a nawet wysokie premie do pensji. Kto by nie skorzystał z okazji, by wstrzyknąć sobie eksperymentalną miksturę, która została opracowana w ciągu zaledwie 8 miesięcy, uniemożliwiła krytyczne testy na zwierzętach, nigdy nie zakończyła badań fazy 3 na ludziach i która została bardziej ekstrawagancko sprzedawana niż jakikolwiek inny produkt medyczny w historii?

Czy wszyscy oni są teoretykami spiskowymi i przeciwnikami szczepień, czy też zwykłymi ludźmi, którzy śledzą wiadomości i wyciągają własne wnioski na temat skuteczności i bezpieczeństwa tych „przełomowych” szczepionek na mRNA? Autor Alex Berenson podsumował to tak na swoim koncie na Twitterze w zeszłym tygodniu:

„Kampania szczepionek załamała się w Izraelu. Izraelczycy NIE są antyszczepionkowcami, aż 98% otrzymuje normalne szczepionki dziecięce. Ale wiedzą, że szczepionki Covid są inne. I są na tyle sprytni, by zastanawiać się, dlaczego ich epidemia nie zakończy się prawie dwoma miesiącami masowymi szczepieniami ”. Alex Berenson

O to właśnie chodzi: nic nie wskazuje na to, że izraelska strategia szczepień działa, wręcz przeciwnie. Sprawdź tę notkę z artykułu Gilada Atzmona w Unz Review:

„Ynet zwraca uwagę, że… po sześciu tygodniach blokady sytuacja wcale się nie poprawiła. Pomimo tego, że Izrael jest liderem w światowym eksperymencie masowych szczepień, współczynnik transmisji COVID należy do najgorszych w świecie zachodnim .

Artykuł Ynet podkreśla, że „jutro o 7:00 zakończy się trzecia blokada, półtora miesiąca po jej nałożeniu - a dane COVID są dziś znacznie gorsze w porównaniu z sytuacją na początku … w punkcie wyjścia trzeciej blokady pod koniec grudnia, wskaźnik pozytywnych testów wyniósł 4,9%, liczba krytycznie hospitalizowanych pacjentów wynosiła wówczas 949, liczba zweryfikowanych przypadków wyniosła 4010… .. We wtorek wskaźnik pozytywny wyniósł 8,9%, liczba pacjentów wyniosła 1101, a liczba zweryfikowanych przypadków - 7183. Nawet liczba R, która określa, czy epidemia się rozprzestrzenia, wzrosła ponownie do 1 w ostatnich dniach ”. („ Trzecia blokada Izraela - spektakl niepowodzenia” , The Unz Review)

W porządku, więc pod każdym obiektywnym standardem sytuacja jest gorsza niż wcześniej. A co jest szczególnie niepokojące, to fakt, że szczepionka mogłaby bardzo dobrze odegrać rolę w utrwaleniu kryzysu.

Jak to możliwe? Oto co mówi autor:

„Łączna liczba zaszczepionych Izraelczyków i tych, którzy wyleczyli się z COVID w przeszłości, powinna była zapewnić Izraelowi stosunkowo silną odporność stadną, wystarczającą do pokonania wirusa lub przynajmniej zmniejszenia jego współczynnika rozmnażania. Ale fakty w terenie sugerują coś zupełnie przeciwnego. Szybkość transmisji w Izraelu jest wyższa niż gdziekolwiek indziej. W rzeczywistości niepokojąca korelacja między masowymi szczepieniami a chorobami sugeruje, że im więcej zaszczepisz, tym więcej znajdziesz przypadków COVID. ..

Krótko mówiąc, jeśli nauczymy się czegoś z „izraelskiego eksperymentu”, można dojść do wniosku, że im mniej szczepisz, tym zdrowsza jest cała Twoja społeczność.

Biorąc pod uwagę potwierdzony fakt, że zaszczepieni okazali się stosunkowo odporni przynajmniej w obecnym czasie, jedynym wyjaśnieniem (o którym mogę pomyśleć) nagłego wzrostu zachorowań, zgonów i mutantów w stanach zaszczepionych jest przerażająca możliwość, że szczepieni są w rzeczywistości rozprzestrzenianie wirusa, a zwłaszcza jego mutantów (szczególnie brytyjskiego). Należy zbadać tę możliwość. Potwierdzają to ustalone dane zebrane w krajach masowych szczepień, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Wielka Brytania i Portugalia. Wkrótce po rozpoczęciu kampanii masowych szczepień wykrywamy gwałtowny wzrost liczby przypadków i, tragicznie, zgonów, które nastąpią… ”. („ Israel's Third Lockdown - a Spectacle of Failur e”, The Unz Review)

Jest to ważna kwestia, którą należy podkreślić: jedyne miejsce, w którym obserwujemy ten „gwałtowny, wykładniczy wzrost przypadków”, to „kraje masowo szczepione, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Portugalia”. Co ciekawe, ostry wzrost w przypadkach nie podąża za normalną trajektorią infekcji dróg oddechowych. Brytyjski analityk danych Joel Smalley stworzył film informacyjny na ten temat 30 stycznia, w którym pokazał nagły wzrost liczby zgonów równomiernie w całej Anglii krótko po wypuszczeniu szczepionki, to znaczy zgony zdawały się odpowiadać wprowadzeniu szczepionki. ( Analiza śmiertelności w Anglii , Joel Smalley: patrz minuty od 22 do 27)

Oto więcej od Atzmon:

„Odkąd Izrael rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię szczepień w grudniu, był świadkiem gwałtownego wzrostu liczby przypadków i zgonów z powodu COVID-19 ... ... ortodoksyjne społeczności żydowskie, które były masowo szczepione, odnotowały 16-krotny wzrost przypadków COVID, podczas gdy izraelscy Arabowie, którzy w zasadzie powstrzymywano się od szczepień, a liczba przypadków COVID gwałtownie spadła….

Analiza sytuacji w krajach zaangażowanych w masowe szczepienia, takich jak Izrael, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Zjednoczone Emiraty Arabskie, ujawnia, że w tych krajach nastąpił wyraźny spadek liczby przypadków COVID i zgonów na przełomie listopada i grudnia. Jednak zaledwie kilka dni po tych krajach rozpoczęła kampanie szczepień, liczba przypadków COVID i w konsekwencji śmierci przeszedł na sam "dach" ... .

Kluczowe jest na przykład sprawdzenie, czy wzrost śmiertelnych mutacji, jaki obserwowaliśmy w Wielkiej Brytanii, jest związany z masowymi szczepieniami i próbami szczepionek, które mają miejsce w królestwie od lata. Szybka zmiana wieku przypadków COVID-19, którą obserwujemy w Izraelu i Wielkiej Brytanii, również koreluje z masowymi szczepieniami ”.

( Krótkie badanie niektórych faktów związanych z masowymi szczepieniami ”, przegląd Unz)

Więc co może być przyczyną tego zjawiska? Czy w szczepionce jest jakiś czynnik, który można zneutralizować, aby można było bezpiecznie zaszczepić ludzi bez obawy o krzywdę lub przeniesienie choroby?

Nie mam pojęcia, ale w zeszłym miesiącu na Children's Health Defense pojawił się interesujący artykuł, który zdawał się sugerować, że coś takiego może się zdarzyć. Niestety autor nie zapewnia lekarstwa na kryzys wywołany szczepionkami, który mógłby potencjalnie zwiększyć liczbę zgonów wielu milionów ludzi. Oto rozszerzony fragment artykułu zatytułowanego „W pośpiechu, aby stworzyć szczepionki przeciwko COVID "magicznej kuli", czy y sprawy potoczą się gorzej?”

„Badania, które wykazały, że szczepionki nie zapobiegają przenoszeniu wirusa mogą przyspieszyć ewolucję bardziej zjadliwych szczepów, mogą oznaczać, że czołowi kandydaci na szczepionki mogą pogorszyć kryzys COVID ….

Kiedy wirus infekuje populację ludzi, przeżyją tylko te wirusy, które mają żywego żywiciela. Jeśli wirus jest tak patogenny, że zabija zakażonego człowieka, umiera również. Dlatego śmiertelność żywiciela z czasem zabija najcięższe formy dowolnego wirusa. Wskaźniki infekcji mogą wzrosnąć, ale śmiertelność spada.

W badaniu z 2015 roku opublikowanym w PLOS Biology naukowcy postawili hipotezę, że szczepienie może odwrócić ten proces, umożliwiając bardziej zjadliwym (tj. Bardziej patogennym i potencjalnie śmiertelnym) szczepom wirusów życie w szczepionych żywicielach przez dłuższy czas bez zabijania żywicieli. Ci zaszczepieni żywiciele, zakażeni, wydalają i rozprzestrzeniają wirusa, powodując dalsze przenoszenie choroby.

Naukowcy wykazali tę hipotezę w eksperymentach na kurczakach szczepionych na chorobę zwaną chorobą Marka, patogenem wirusowym, o którym wiadomo, że dziesiątkuje fermy drobiu. Zaszczepione kurczaki zakażone bardziej zjadliwymi szczepami wirusa choroby Mareka ulegały zakażeniu i przenosiły infekcję przez dłuższy czas. Stali się także „superrozprzestrzeniaczami” wirusa i przenosili go na nieszczepione kurczaki trzymane razem z tymi, które otrzymały szczepionkę.

Ze względu na wyższą zjadliwość choroby Marka, która była przenoszona przez zaszczepione kurczaki, nieszczepione kurczęta zwykle umierały wkrótce po zakażeniu.


Jednak częściowa odporność udzielona zaszczepionym kurczakom przedłużyła ich przeżycie i wydłużyła okres, w którym były zakaźne i mogły dalej rozprzestrzeniać chorobę.

Bez szczepienia te bardziej zjadliwe szczepy choroby Mareka wymarłyby wraz z żywicielem i nie rozprzestrzeniałyby wirusa w populacji. Zamiast tego zaszczepione kurczaki stały się idealnym żywicielem wirusa, umożliwiając mu rozmnażanie się i rozprzestrzenianie.

To nasuwa pytanie dotyczące stosowania szczepionek, które nie zapobiegają przenoszeniu wirusa lub nie są znane z tego, że zapobiegają przenoszeniu wirusa.

Żadna z obecnie dystrybuowanych szczepionek COVID-19 (Pfizer i Moderna) nie zapobiega przenoszeniu. W rzeczywistości tego typu testów nie przeprowadzono w ich pośpiesznych i badaniach klinicznych z „prędkością warp”.

( „W pośpiechu, aby stworzyć szczepionki przeciwko COVID - czy pogorszyliśmy sprawę ?”, Dr Brian Hooker, Ochrona zdrowia dzieci)
unz.com/…accine-the-nightmare-scenario/

Im więcej osób zaszczepionych, tym więcej przypadków COVID

Odkąd Izrael rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię szczepień w grudniu, był świadkiem gwałtownego wzrostu liczby przypadków i zgonów COVID-19.
Do tej pory brytyjski mutant stał się dominującym szczepem COVID w Izraelu. Izraelski system zdrowotny jest na krawędzi upadku.

W moim artykule Guinea Pigs United wskazałem, że wzrost zachorowań i zgonów koreluje z dystrybucją szczepionek. W Izraelu ortodoksyjne społeczności żydowskie, które były masowo szczepione, odnotowały 16-krotny wzrost liczby przypadków COVID, podczas gdy izraelscy Arabowie, którzy w zasadzie powstrzymywali się od szczepień, odnotowali gwałtowny spadek liczby przypadków COVID.

Ale Izrael nie jest sam. Niektóre inne państwa poszły podobną drogą i ich sytuacja staje się tak katastrofalna, jak kryzys, którego jesteśmy świadkami w państwie żydowskim.

Dla tych, którzy się zastanawiają, nie jestem przeciwny szczepionkom ani nowoczesnym praktykom medycznym, ale twierdzę, że zanim naród zdecyduje się wstrzyknąć nową substancję do swoich mięśni, może chcieć zweryfikować, czym jest ta substancja i jakie są dokładne konsekwencje.

Kluczowe jest na przykład sprawdzenie, czy wzrost śmiertelnych mutacji, jaki obserwowaliśmy w Wielkiej Brytanii, jest związany z masowymi szczepieniami i próbami szczepionek, które mają miejsce w królestwie od lata. Szybka zmiana wieku przypadków COVID-19, którą obserwujemy w Izraelu i Wielkiej Brytanii, również koreluje z masowymi szczepieniami.Czy wiemy, jakie są konsekwencje szczepień dla kobiet w ciąży ?

Nie jest tajemnicą, że ci, którzy wydają się być entuzjastycznie nastawieni do szczepionek, również twierdzą, że są zwolennikami „dobrej nauki”, a nawet „prawdziwej” nauki, jak często ją nazywają. Fakty statystyczne związane z masowymi szczepieniami nie są zbyt obiecujące. Analiza sytuacji w krajach zaangażowanych w masowe szczepienia, takich jak Izrael, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Zjednoczone Emiraty Arabskie, ujawnia, że w tych krajach nastąpił wyraźny spadek liczby przypadków COVID i zgonów na przełomie listopada i grudnia. Jednak zaledwie kilka dni po tym, jak te kraje rozpoczęły kampanie szczepień, liczba przypadków COVID, a co za tym idzie, zgonów wzrosła.


Portugalia - 3 dni po rozpoczęciu kampanii masowych szczepień liczba zachorowań zaczęła gwałtownie rosnąć. Portugalski system opieki zdrowotnej jest teraz na skraju załamania. Jego sytuacja jest identyczna z sytuacją w innych krajach, które faworyzowały ścieżkę masowych szczepień.


Szybkie przeanalizowanie innych europejskich i bliskowschodnich statystyk dotyczących COVID w krajach takich jak Austria, Francja, Niemcy i Jordania ujawnia, że wykresy przedstawiające liczbę nowych przypadków i codziennych zgonów mają prawie identyczny kształt. Jak więc wyjaśnimy osobliwą anomalię, o której mówi się w Izraelu i Wielkiej Brytanii: „spadek” liczby przypadków z jednej strony, gwałtowny wykładniczy wzrost liczby zgonów z drugiej?
więcej - gilad.online/…ts-related-to-mass-vaccination


CZY BRYTYJSKI PREMIER BORIS JOHNSON POMYLIŁ SIĘ, MÓWIĄC ŻE ; "SZCZEPIONKI COVID19 SĄ NAPRAWDĘ WIRUSEM" - tapnewswire. com

Te" JABS" będą zawierają wirusa grypy, to jest prawdziwy powód, dla którego COVID19 JABS musi być przechowywany w temperaturze minus 70 stopni, czyli dokładnie w tej samej temperaturze, w której przechowywane są wirusy grypy.
woj_tek shares this
434
wlowoj
PiSowskie trole stawiają nam Izrael za wzór do naśladowania...