Clicks200
csk.news
1

Prosím, Pridajte Sa! Gloria.tv Ide Plnou Parou Vpred s Inováciami

Synoda o Synodách a donucovacích opatreniach pod zámienkou Covidu ešte viac prehĺbila ostré rozdiely v Cirkvi a spoločnosti.

Uprostred ideológie, vyvolávania strachu, mediálneho mainstreamingu, diskreditácie disidentov, pohŕdania slobodou svedomia a prejavu, zažíva Gloria.tv kvantový skok a teší sa z dopytu, o ktorom by sme pri svojom vzniku ani neuvažovali. Najlepšie zo všetkého: stále sme na začiatku!

Gloria.tv je skratka pre najmodernejší softvér a zodpovedá komunikačným návykom dnešných ľudí. Pracujeme na plné obrátky, aby sme neustále rozširovali technologicky najvyspelejšiu Katolícku webovú stránku na svete.

Prosím, pomôžte nám do Adventu dosiahnuť náš cieľ finančnej zbierky 30 000 Eur, aby sme aspoň bilancovali aj tento druhý Covid rok, ktorý tiež tvrdo zasiahol mnohých našich darcov.

Pridajte sa k nám a využite príležitosť tohto jedinečného projektu: viac informácií namiesto propagandy, viac súdržnosti namiesto rozdelenia, viac spájanie namiesto izolácie, viac priateľstva a predovšetkým: viac zbožnosti. Aby bol Boh vo všetkom velebený.

Ak chcete a môžete, prispejte tu:

- Kreditná Karta alebo PayPal
pomocou Kindful

- bankovým prevodom na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Nižšie je video, na ktorom dievčatko dáva placáka kňazovi, ktorý zdvihol ruku, aby ju požehnal.

#newsCjigpayzxa

00:13
Martina Bohumila Lutherová
Ta maminka je dokonalá římská katolíčka
doufám, že má zepředu i prsiska venku. 🥳