Clicks805
Edward7
3

Sezonowa grypa już nie istnieje, tylko covid-19

Najlepsze w Covid jest to, że nie ma już żadnych innych chorób. Wszystkie "magicznie" zniknęły .
Mieć ból głowy? Covid. Boli Cię gardło? Covid. Często kaszlesz? Masz Covid. Gorączka? Zdecydowanie Covid. Nawet wszystkie zgony są teraz oznaczone jako spowodowane przez Covid. Czy ktoś wyskoczył z 10-piętrowego budynku? Covid. Gdyby ktoś się udusi, na śmierć dużym kawałkiem steku? Covid. (wszyscy na covit, oprócz tych co umierają zaraz po szczepieniu - wtedy; choroby współistniejące dopow)

Tak, CDC zawiesiło gromadzenie WSZYSTKICH danych dotyczących grypy sezonowej od czasu uruchomienia plandemii Covid, a każdy, kto umrze na grypę, odtąd będzie oznaczony śmiercią spowodowaną przez Covid.

Szpitale w całej Ameryce są opłacane dużymi ilościami gotówki za
każdy zgon zarejestrowany jako Covid.
Do tej pory prawie każdy był narażony na działanie Covid (grypa) i prawdopodobnie już wytworzył przeciwciała, dlatego testy są nieważne, fałszywie ujemne, fałszywie dodatnie - to tylko jedna wielka głupota, która wprowadza w zakłopotanie owcę, ale wykonuje rozkazy.

Zwróć uwagę na przejście z ogromnych liczb chorych na grypę, i zalecanych szczepionek przeciw grypie, na wyłącznie covid-19, I śmiertelne "szczepionki" MRNA

Tak, liczby dotyczące grypy magicznie zniknęły od marca 2020 r. Koniec z obawami o zarażenie się grypą. Nigdy nie zalecano do tego żadnych masek ani dystansowania społecznego, tylko coroczne wielodawkowe zastrzyki rtęci, aby ludzie byli głupi i powoli cierpieli z powodu „ Syndromu Szalonego Kapelusza ”- (link do tłumaczonego artykułu "Rtęć w szczepionkach")

Wielkie pytanie: kiedy maski Covid powodują bakteryjne infekcje jamy ustnej prowadzące do zapalenia płuc, czy szpitale również nazywają to Covid? (dodatkowo ; stan zapalny i zakrzepy dopow.)

Stacje telewizyjne i gazety w całym kraju dosłownie potwierdziły, że szpitale otrzymują zwrot kosztów za wszystko związane z "koronaświrusem", więc bez względu na chorobę, zaburzenie, dysfunkcję, zatrucie, samobójstwo - każdy jest testowany na obecność przeciwciał Covid, a jeśli je masz (lub otrzymasz fałszywy -pozytywne) to bam! Jesteś leczony z powodu Covid i prawdopodobnie umrzesz z powodu Covid. (przez leczenie, respirator dopow.) Ma to sens tylko w przypadku gry pieniężnej, w którą zaangażowane są wszystkie szpitale w USA. Jest to nieetyczne. To niemoralne. To nielegalne, ale nikt nie wnosi oskarżeń.

Jest to zgłaszane w całym kraju, nie wspominając o lekarzach, którzy nie zgadzają się na fałszowanie i zakłamanie dokumentacji medycznej w celu zwrotu kosztów związanych z plandemią marksistowską.

„ABC10 może zweryfikować, czy szpitale rzeczywiście otrzymują zwrot kosztów opieki związanej z koronawirusem, która niestety obejmuje zgony ” - przyznaje stacja ABC10 w Sacramento w wiadomości o zdrowiu.

Na przykład, jeśli umierałeś na raka trzustki od 5 lat i lekarze mówią ci, że masz dwa tygodnie życia, jeśli w ciągu tych 2 tygodni uzyskasz pozytywny wynik testu na obecność Covid, to kiedy umrzesz, umrzesz na Covid, na papierze . Zdobyty? Nawet jeśli chemioterapia cię zabiła. W ten sposób "liczby stała się tak podekscytowane", a zgony stały się tak przerażające. To wszystko było zaplanowane od początku i to właśnie oddziela wiadomości prawdy od środków masowego przekazu i mediów społecznościowych.

Chodzi o zabójczego konia trojańskiego mRNA , a ponad 100 milionów Amerykanów stoi w kolejce do kolejnego dźgnięcia „Kill Switch”.

Marksistowska "Plandemia", i WYGASZONA sezonowa grypa

Codzienne dane dotyczące śmierci na Covid-19 są tak odległe, że nikt nawet nie ma miernika. Rząd USA nie jest przejrzysty co do tego, co jest liczone jako śmierć Covid-19. Nie ma więcej danych dotyczących grypy, a dlaczego tak jest? Co się stało z „FluView”, cotygodniowym „raportem z obserwacji” grypy, który wywołał tyle szoku i podziwu dla kampanii szczepień przeciwko grypie w Ameryce?

Jasne, grypa nadal żyje i ma się dobrze w USA, po prostu nie została opisana ani nawet nie poświęciła ani jednej uncji uwagi prasy ani kompleksu medyczno-przemysłowego. Koniec z raportami o chorobach współistniejących. Zapamietaj to? Byli to ludzie z wcześniej istniejącymi schorzeniami, u których wynik testu na obecność Covid-19 był pozytywny, ale zmarli PÓŹNIEJ, którzy nadal byli oficjalnie liczeni jako zgony Covid-19.
Jak wygodnie jest im teraz wybierać wszystkie zgony, a wszystko to dla większej statystycznej propagandy, która przeraża ludzi tak bardzo, że są gotowi udusić się, zbankrutować, odizolować, zniszczyć swoje firmy, wziąć brudne szczepionki i wkrótce zagłosować za kolejną karą. Przygotuj się na edycję genów, system odpornościowy został wyłączony i nie będzie mógł walczyć z następnym "covid" (w następnym sezonie grypowym dopow.) humansarefree.com

Jak grypa stala się kowidem

W marcu 2020 roku napisałem artykuł dowodząc w nim, że „epidemia” i „pandemia” covid-19 to to zwykłe oszustwo medialne!!

W istocie mieliśmy wówczas i mamy dzisiaj epidemię zwykłej grypy sezonowej, nazwanej przez skurwione media i takich „naukowców” covid-19. (artykuł tutaj:
pospoliteruszenie.org/Glupoty pandemia.html )

Marna to dla mnie satysfakcja, gdy po roku badań naukowcy w USA potwierdzili moją opinię! Pobrali oni materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.

Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu ...nie istnieje!
Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa, gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: neon24.pl/…amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )

Na podstawie oszustwa „covid-19” cały świat został „rzucony na kolana”, ludność została sterroryzowana i ubezwłasnowolniona, zaś obecnie jest metodycznie mordowana i okaleczana szczepionkami, które w założeniu mają zapobiec zachorowaniu na chorobę....której nie ma! A wszystko to dzieje się za aprobatą miliardów otumanionych ludzi, którzy dali się nabrać na naiwną bajeczkę telewizyjną o śmiertelnej pandemii ….bezobjawowej!

PS. Tak zwana pandemia covid-19 pokazała jak na dłoni „kto jest kto” w Polsce i na świecie. Kto się (sprzedał) i dla pieniędzy bierze udział w cyrku kowidowym mając świadomość zabójczych efektów tej maskarady, a kto zachował twarz i człowieczeństwo. Niestety tych ostatnich jest zdecydowana mniejszość, co fatalnie wróży naszej przyszłości.
Nawet ludzie pozornie uczciwi, też okazali się świniami, jeśli przyjrzeć się ich działalności dokładnie. Taką świnią okazał się dla przykładu doktor B..., leczący kowida amantadyną.
Na czym polega jego ześwinienie? Otóż aby uchodzić w świecie medycyna za „odkrywcę” nowej metody leczenia kowida, przyłączył się on do kłamliwej narracji, jakoby kowid to nowa nieznana wcześniej choroba. Dzięki temu kłamstwu lekarz ten może uchodzić za wielkiego „odkrywcę”, choć w istocie niczego nie odkrył!

Amantadyna została wprowadzona na rynek 60 lat temu jako lekarstwo na grypę. Wówczas przeszła wszelkie nakazane prawem badanie skuteczności i bezpieczeństwa. Gdyby dr B. przyznał (jak wielu lekarzy w Polsce i na świecie, na przykład w Polsce pani dr. Martynowska, czy dr Jerzy Jaśkowski) ), że mamy do czynienia ze zwykłą grypą sezonową, którą skutecznie leczy się lekiem do tego opracowanym dawno temu, to nie byłyby potrzebne żadne nowe badania skuteczności, gdyż te zostały przeprowadzone 60 lat temu! Podtrzymując kłamstwo, że kowid to nowa jednostka chorobowa, B. faktycznie storpedował masowe stosowanie amantadyny w Polsce. Tylko po to aby uchodzić za „odkrywcę”...

Anthony Ivanowitz 16.04.2021r. Www.pospoliteruszenie.org
Wieczne Odpoczywanie Amen
Najlepsze w Cov-Id jest to, że nie ma już żadnych innych chorób.

Wszystkie "magicznie" zniknęły .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
(...),, Jak grypa stala się kowidem

W marcu 2020 roku napisałem artykuł dowodząc w nim, że „epidemia” i „pandemia” covid-19 to to zwykłe oszustwo medialne!!

W istocie mieliśmy wówczas i mamy dzisiaj epidemię zwykłej grypy sezonowej, nazwanej przez skurwione media i takich „naukowców” covid-19. (artykuł tutaj:
pospoliteruszenie.org/Glupoty pandemia.html )''