Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks53
uk.news

Цього малюка залишили вмирати, але у Господа були інші плани

Малюк Джейкоб народився в липні 2017 року, у віці 23 тижнів, за чотири місяці до запланованих пологів.

Батько Джейкоба - католик, який дотримується традицій і виступає за збереження життя. Крім того, він є близьким другом Gloria.tv, а ми писали про нього кілька разів німецькою мовою, за багатою кількістю фотографій.

Коли Джейкоб народився, він був на межі смерті і йому потрібна була реанімація. Через сім хвилин лікарі здалися. У Джейкоба були розвинені легені, а крові не вистачало для нормальної роботи органів. Проте, він міг дихати сам, періодично задихаючись.

Побачивши таку силу і волю, батько попросив лікарів продовжити реанімацію через годину після їх відмови. Він був згодний на серйозну інвалідність Джейкоба. Батько повідомив лікарям, що буде любити Джейкоба в будь-якому випадку.

Лікарі провели повторний огляд Джейкоба. Лікарі були здивовані тим, що малюк продовжує жити. Вони продовжили реанімацію, а також були здивовані відсутністю інших ускладнень.

У підсумковому звіті було зазначено, що батьки "надмірно релігійні" і приписують молитві "це чудесне спасіння". Лікарі відзначили, що "можуть підтвердити це".

Сьогодні Джейкоб нічим не відрізняється від інших малюків. Батько вважає, що він виглядає точно так само, як і діти його віку, але відрізняється підвищеною моторною активністю.

#newsLuszdybomd