Clicks11
lv.news

Franciska reforma: parādās “satraucoši” un “bīstami” varoņi

Kardināls Brazs de Avizs un arhibīskaps Karballo, reliģiskās kongregācijas vadītāji, ir “satraucoši un bīstami varoņi”, raksta MarcoTosatti.com (13. septembris).

Tagad visas veco rituālu kopienas ir viņu pakļautībā, un viņi viņiem uzceļ “svētās giljotīnas”. Avizs lepojas, ka ir bastards (sic!) Portugāles karaļu pēctecis, bija saistīts ar priesteri ar Fokolāru kustību un komunistu. Atbrīvošanas teoloģiju un [tāpēc] Jānis Pāvils II padarīja par bīskapu un arhibīskapu.

Viņa 2011. gada Benedikta XVI paaugstināšana Romā pārsteidza Brazīlijas nunciatūru, jo viņa apsēstība ar ekonomiku atstāja rūgtas atmiņas. Viņš personīgi atzina, ka slēpjas ar priesteriem, kuriem bija bērni, ieskaitot savu mirušo brāli, kuram viņš uzticēja draudzi Brazīlijā.

Karballo kļuva bēdīgi slavens kā franciskāņu ģenerālis (OFM), kad bija atbildīgs par lielāko ekonomisko skandālu reliģisko kopienu vidū (zaudējumi: 50 miljoni eiro). Lieta - acīmredzot - nekad netika izmeklēta, jo par to bija atbildīgi “liberāļi”.

Lietas pamatā bija ieguldījumi, kas saistīti ar narkotikām un ieročiem. Karballo nedzīvo kopā ar franciskāņiem Vatikāna tiešā tuvumā, bet gan greznā dzīvoklī Vatikāna teritorijā (Spekola: “katram gadījumam”).

Nesen Karballo bija pietiekami nekaunīgs, lai publicētu dokumentu par vadlīnijām par labu pārvaldību reliģisko kopienu starpā ...

Attēls: João Braz de Aviz, José Carballo © wikicommons, CC BY-SA, #newsUoxcdwixxp