Clicks48
lt.news

Homoseksualistas kardinolas Tobinas pasamdė aktyvų homoseksualą

Niuarko kardinolas Josephas Tobinas (Joseph Tobin) spalio mėn. įdarbino homoseksualą Seaną Ryaną (Sean Ryan) būti jo „vyresniuoju operacijų partneriu“, praneša portalas ChurchMilitant.com (spalio 30).

Ryanas yra įmonės McKinsey verslo analitikas ir dabar yra komandiruotėje pas Tobiną, ko gero toms pačioms pareigoms. Portale Linkedin.com jis save apibūdina „aktyviu lyderiu“ įmonės McKinsey gėjų tinkle GLAM.

Niuarko arkivyskupija portalui ChurchMilitant.com teigė, jog Ryano įdarbinimas buvo „visų Dievo ir mūsų Bažnyčios vaikų“ sveikintinas ir pritariantis ženklas – principas, kuris niekada nepritaikomas paprastiems, padoriems ir ištikimiems katalikams.

Tobinas yra puikiai žinomas dėl savo istoriškai pastovaus ir prieštaringo dalyvavimo homoseksualizmo veikloje. Dvasininkas buvo kardinolo Makariko (McCarrick) bičiulių rate. 2018-ųjų vasarį socialinėje žiniasklaidoje Twitter kardinolas per klaidą pasidalino pranešimu: „Labos nakties, mažyli. Myliu tave“. Vėliau jis teigė, kad pranešimas buvo skirtas jo seseriai, kai kartu su juo gyveno homoseksualus aktorius Franceškas Kastiglionis (Francesco Castiglione).

Paveiksliukas: Sean Ryan, Joseph Tobin, © churchmilitant.com, #newsRhzttctekm