Verus mareková
Chcem sa opytat co nasleduje po tom ak sa clovek neda otestovat a bude 10 dni v karantene a potom co nebude aa musiet testovat ? Alebo ako to je ?
ľubica
skončil sa ten život čo sme doteraz viedli. naposledy sa da nakupit v piatok sobotu, ti čo nestihnu aj v nedelu, od 2.11 je totalny zakaz. Takže zadky hore, ide sa nakupovať aby ste mali z čoho žit 10 dní!!!!
Potom sa vas zamestnaval opýta, kde mate vysledok testu. odpoved : nemam ziaden test, zamestnavateL: dovi dopo. odpoved: mam vypoved? zamestnavatel: počuli ste? nemate tu čo hladat!!!!! …More
skončil sa ten život čo sme doteraz viedli. naposledy sa da nakupit v piatok sobotu, ti čo nestihnu aj v nedelu, od 2.11 je totalny zakaz. Takže zadky hore, ide sa nakupovať aby ste mali z čoho žit 10 dní!!!!
Potom sa vas zamestnaval opýta, kde mate vysledok testu. odpoved : nemam ziaden test, zamestnavateL: dovi dopo. odpoved: mam vypoved? zamestnavatel: počuli ste? nemate tu čo hladat!!!!! Takže sa odoberiete na urad prace. Pracovníčka pri dverách UP: kde máte výsledok testu? odpoved: nemam ziaden test! pracovnička: dovi dopo!
odpoved: hladam si pracu: pracovnicka: nepočuli ste dovi dopo!
Idete lekarovi: máte vysledok testu? nie! tak dovi dopo! idete do banky: dovi dopo! idete na poštu! dovi dopo!!! idete kdekolvek------------------ ZJV 13, 14_16, iba ti co prijali znak šelmy/ hlboký zásah palicou do nosa/, kde sa zámerne prederaví encefalicka membrana a vsunu sa tam nanoboty z palice.... po spustení 5G mobiln operatorov, sa tieto nanoboty zaktivizuju a stavate sa celá platobnou kartou, vaša ruka zaplatí učty, vaša ruka dovolí lekárovi vás ošetriť, vaša ruka umožní pracovníkovi v banke, aby sa vám venoval.... a t ď.......................

THE END................ vyberte si zo sporenia peniaze, lebo banky majú príkaz vydávať len do určitej sumy. Mnoho ľudí prijde o peniaze, ktore prepadnu a ich hodnota bude hodnóta slamy.... možno v decembri či januari koniec platobných kart.... len ti čo sa dali testovat=čipovať možu žiť ako tak slušne...
666 Znak šelmy je už tu
Prijatie znamenia pred ktorým varuje Zjv, kap.13verš 16 ,bez ktorého nik nebude môcť predávať ,ani kupovať ,teda zrušenie hotovosti a očipovanie ľudí je tu a všetci až na malé výnimky ho príjmu ,lebo RKC ich pred tým nevaruje ,ale dokonca im to odporučí tak, ako im odporúča islamizáciu Europy, testovanie a očkovanie proti „koronavírusu“.

A čo jeden a pol miliardy kresťanov? Tí to znamenie príjmu, tak ako je napísané vZj13:16
O tom, čo čaká tých ,ktorí toto znamenie príjmu hovorí Zj.sv.J. kap.16 verš2 a kap.14.verš9.
Peter(skala)
naplní sa to, čo predpovedal o.Michel: od oktobra do decembra = peniaze nebudu mať pre ludí hodnotu a aj ked sa tým myslí definitivny kolaps finanč.burzy, predsa pre tých, čo neprijmu znak šelmy budu peniaze takpovediac bezcenné, lebo si za ne nič nekupia a ani nič nepredaju.
o. Michel Rodrigue varuje ľudstvo na oktober 2020