Edward7
264.9K

Dr Zelenko: Dzięki C-19 widzimy infrastrukturę "Znaku Bestii"

A to, na co patrzymy, to infrastruktura, fundamenty, które nazywamy znakiem bestii. Ponieważ w 2020 roku Microsoft otrzymał patent, patent światowy. Pamiętam nawet numer WO2020O6O6O6.

Dr Vladimir Zelenko nazwał COVID-19 bronią biologiczną podczas odcinka „Steel Truth” z 15 grudnia z Ann Vandersteel w Brighteon.TV ; „Zdobywanie badań funkcji jest kolejnym kodem do tworzenia broni masowego rażenia” – powiedział Zelenko. „Miała ona na celu zniszczenie ludzkiej tkanki płucnej i spowodowanie zakrzepów krwi i trafił na scenę światową”.

Znany lekarz mieszkający w Nowym Jorku dodał, że „celem tej globalnej pandemii było wywołanie globalnego strachu i spowodowanie izolacji ludzi”. „A każdy, kto studiował wojnę psychologiczną, rozumie, że globalny strach, w połączeniu z ludzką izolacją, prowadzi do psychologicznej kompensacji, a wtedy ludzie stają się naiwni, wrażliwi i łatwo manipulować” – powiedział Zelenko.; I to jest to, czego jesteśmy tutaj świadkami i nigdy nie chodziło o zdrowie. Jest to sztucznie stworzona pandemia broni biologicznej . Potem dali nam sztuczne rozwiązanie, które naprawdę ma alternatywny program, jakim jest napiętnowanie ludzkości” . Oczywiście odnosił się do szczepionek COVID-19.

Zelenko, lekarz znany ze zwrócenia uwagi prezydentowi Donaldowi Trumpowi na leczenie hydroksychlorochiną w marcu 2020 r., cytował, że socjopata Klaus Schwab powiedział w 2016 r., że siedem miliardów ludzi zostanie oznaczonych cyfrowym identyfikatorem w ciągu mniej więcej 10 lat.

Szczepionki COVID-19 zabijają pewien procent ludzi natychmiast

Według Zelenko szczepionka COVID-19 jest „interesującą bronią lub narzędziem”, które natychmiast zabija pewien procent ludzi. „ Wiesz, że wykazano, że te szczepionki powodują zawały serca i udary mózgu, zapalenie mięśnia sercowego, które jest stanem zapalnym serca. To jak wkładanie serca do robota kuchennego - wszyscy widzą tych sportowców którzy padają martwi na boisku. Zastrzyki powodują, że poronienia skaczą z 10 do 82 procent w pierwszym trymestrze, powodują ogromne skoki częstości występowania raka i chorób autoimmunologicznych, dysfunkcji jajników i jąder, nie wspominając o strasznym objawie; "Wzmocnienie zależne od przeciwciał" co już widzimy – powiedział. Zełenko.

Lekarz dodał, że szczepionka COVID-19 jest bronią eugeniczną, która ma na celu natychmiastowe znokautowanie pewnego odsetka ludzi, skrócenie życia dużego odsetka ludzi z powodu chorób przewlekłych, a ci, którzy przeżyją, zostaną oznakowani i będą częścią matrycy lub siatki . Powiedział, że będzie to mechanizm kontroli i manipulacji zachowaniem oraz próba zniewolenia ludzkości, a także wyeliminowania tych, których nie chcą.

„I to, co widzimy, to infrastruktura, fundamenty, które nazywamy znakiem bestii. Ponieważ w 2020 roku Microsoft otrzymał patent, a światowy patent . Pamiętam nawet numer WO2020O6O6O6 . Trudno to zapomnieć. Ale ten patent opisuje powiązanie danych biometrycznych z kryptowalutą ”- powiedział Zelenko. Zelenko, który był na pierwszej linii frontu lekarzy badających i badających COVID-19, powiedział w poprzednim wywiadzie, że jego badania wykazały, że to, co widzimy, to dobrze skoordynowane uwolnienie broni biologicznej, a następnie uwolnienie trucizny - zastrzyk to śmierć.

Lekarz dodał, że tak zwane szczepionki są bardziej zabójcze niż "wirus". Powiedział, że zarówno pandemia, jak i szczepionki są wykorzystywane przez pewną grupę lub organizację ze złowrogich powodów. Jako analityk spisku, Zelenko wyjaśnił, że to, co zobaczył, doprowadziło go do przekonania, że wszystko, co dotyczy pandemii COVID-19, jest wyrachowanym spiskiem mającym na celu wprowadzenie Nowego Porządku Świata.
www-naturalnews.com/…2-21-vladimir-zelenko-says-covid-is-bioweapon.html

„Na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali" - Bill Gates, dr Fauci i Big Pharma oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości w skardze do Międzynarodowego Trybunału

Aktywiści oskarżają brytyjskich urzędników i najpotężniejsze postacie na świecie zajmujące się zdrowiem, takie jak Bill Gates i dr Fauci, o zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki przeciwko COVID.

Jedna grupa, w tym dr Michael Yeadon, były wiceprezes firmy Pfizer, złożyła skargę (przeczytaj poniżej) reprezentującą obywateli brytyjskich w Międzynarodowym Trybunale Karnym (ICC) przeciwko takim osobom jak Boris Johnson oraz brytyjskim urzędnikom, Billowi i Melindzie Gatesom, dyrektorom dużych firm. firmy farmaceutyczne, prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab i inni oskarżający ich o zbrodnie przeciwko ludzkości.

Grupa z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która obejmuje między innymi astrofizyka i kierownika zakładu pogrzebowego, oskarżyła również dr. Anthony'ego Fauciego; Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); June Raine, dyrektor naczelny agencji regulacyjnej ds. leków i produktów zdrowotnych (MHRA); dr Radiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera; oraz dr Peter Daszak, prezes EcoHealth Alliance, jako „odpowiedzialny za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego… zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji” w Wielkiej Brytanii i kilku innych krajach.

Po powtórzeniu nieudanej próby wniesienia sprawy do brytyjskiego sądu składający petycję zaczęli wzywać MTK „z najwyższą pilnością” do „zatrzymania rozpowszechniania szczepień przeciw COVID, wprowadzenia nielegalnych paszportów szczepień i wszelkich innych rodzajów nielegalnej wojny… będąc toczone przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii”.

Wśród skarg grupy złożonych 6 grudnia, dostarczają dowodów na to, że „szczepionki” były w rzeczywistości niczym innym jak terapiami genowymi, które były produktem inżynierii i badań nad nadawaniu funkcji z koronawirusów nietoperzy. Argumentowali dalej, że te „szczepionki” doprowadziły do powszechnych zgonów i obrażeń , ale rządowi Wielkiej Brytanii nie udało się zbadać tych przypadków zgłoszonych zgonów i obrażeń.

Kilka innych przedstawionych przez nich argumentów obejmowało twierdzenie, że statystyki COVID, w tym liczby zgonów, były zawyżone; maski na twarz stwarzały kilka zagrożeń, takich jak niedotlenienie, hiperkapnia i inne przyczyny; oraz że testy PCR były „całkowicie niewiarygodne” i „zawierały rakotwórczy tlenek etylenu”. Ponadto argumentowali, że skuteczne leczenie Covid-19, w tym hydroksychlorochinę i iwermektynę, zostało stłumione i spowodowało większą śmiertelność związaną z COVID-19 niż powinna. Twierdzą, że blokady zostały stworzone pod pretekstem sztucznie zawyżonych infekcji i zgonów z genetycznie zmodyfikowanego wirusa, a także eksperymentalnych „szczepionek”, które doprowadziły do następujących wyników:

Poważne, krótkotrwałe obrażenia i zgony z co najmniej 395 049 ekstremalnymi skutkami ubocznymi zgłoszonymi po „szczepionkach” przeciw COVID w samej Wielkiej Brytanii; gwałtowny wzrost wezwań do "ChildLine" od wrażliwych dzieci podczas blokad; „niszczenie bogactwa i przedsiębiorstw” poprzez narzucone blokady ;” „dotkliwe pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, które zawierały zakaz podróżowania i zakaz gromadzenia się, a także przymusową kwarantannę i samoizolację; segregacja zbliżona do apartheidu w związku z wdrożeniem systemu paszportów szczepionek; oraz „spodziewane zmniejszenie płodności” po „szczepieniu ”, wśród różnych innych szkodliwych skutków fizycznych i psychicznych .

Ponadto skarżący są nieugięci w swoim twierdzeniu, że „tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i gwarantuje pełne dochodzenie przez sąd”. Odkryli, że oprócz cenzurowania i promowania informacji o tych alternatywnych metodach leczenia w Internecie, „niektóre czasopisma akademickie blokują publikację badań wykazujących skuteczność leków, takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina”.

Wnioskodawcy przytoczyli również cytaty z ocalałych z Holokaustu, które przedstawiają „wyraźne podobieństwa między ograniczeniami Covida a początkiem Holokaustu”. W liście otwartym skierowanym do organów nadzoru medycznego ocaleni z Holokaustu prosili ich o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, co, jak twierdzą, stanowi naruszenie Kodeksu Norymberskiego. Twierdzą nawet, że „na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali”. Jedna z ocalałych, Vera Sharav, powiedziała w wywiadzie wspomnianym w skardze:

„Ostrą lekcją z Holokaustu jest to, że kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat”.
„To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odgrywa establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok w tym morderczym procesie był aprobowany przez akademicką, profesjonalną placówkę medyczną. Lekarze medycyny oraz prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadały pozory legitymizacji dzieciobójstwu, masowemu mordowi ludności cywilnej”.
Według skarżących wszystkie szkodliwe skutki „szczepionek”, kwarantanny i wirusów spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko Brytyjczykom, ponieważ sprawcy „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i światowi przywódcy mają zarówno wiedzę i zamiarem w odniesieniu do tych rzekomych zbrodni”.


Argumentują nawet, że destrukcyjne skutki „szczepionek”, wyłączeń i skonstruowanych wirusów są celowymi próbami zmniejszenia populacji i destabilizacji stabilności społecznej w ramach skoordynowanego globalnego programu konsolidacji bogactwa i władzy w rękach bardzo nielicznych i szczęśliwców.

Kontynuują debatę, że akty te są zatem „zbrodnią agresji”, która jest próbą „skutecznego sprawowania kontroli lub kierowania polityczną lub militarną akcją państwa”. W tym przypadku, jak twierdzą, celem jest „krok po kroku likwidacja wszystkich państw Narodu Demokratycznego” oraz „zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw, przenosząc udziały w rynku do największych korporacji” ultrabogaci, aby dać tej specyficznej „elitarnej” grupie znacznie większą kontrolę monetarną i polityczną;
:

greatgameindia.com/bill-gates-fauci-crimes-against-humanity/

(*Prawdziwą bronią biologiczna - trucizna są szczepionki - covid19 nigdy nie został wyizolowany)
CUDOWNY MEDALIK
''(...)„I to, co widzimy, to infrastruktura, fundamenty, które nazywamy znakiem bestii. Ponieważ w 2020 roku Microsoft otrzymał patent, a światowy patent . Pamiętam nawet numer WO2020O6O6O6 . Trudno to zapomnieć. Ale ten patent opisuje powiązanie danych biometrycznych z kryptowalutą ”- powiedział Zelenko. Zelenko, który był na pierwszej linii frontu lekarzy badających i badających COVID-…More
''(...)„I to, co widzimy, to infrastruktura, fundamenty, które nazywamy znakiem bestii. Ponieważ w 2020 roku Microsoft otrzymał patent, a światowy patent . Pamiętam nawet numer WO2020O6O6O6 . Trudno to zapomnieć. Ale ten patent opisuje powiązanie danych biometrycznych z kryptowalutą ”- powiedział Zelenko. Zelenko, który był na pierwszej linii frontu lekarzy badających i badających COVID-19, powiedział w poprzednim wywiadzie, że jego badania wykazały, że to, co widzimy, to dobrze skoordynowane uwolnienie broni biologicznej, a następnie uwolnienie trucizny - zastrzyk to śmierć.(...)''
51.1K
grafix
Premier Mateusz Morawiecki: życzę polskim rodzinom, aby radość z Nowonarodzonego dawała nadzieję na przyszłość. A i właśnie mój minister Adam Niedzielski dzisiaj podpisał rozporządzenie o przymusie szczepień dla tych co wiedzą najlepiej dlaczego nie wolno się szczepić poz żadnym pozorem - medyków pozbawiając ich nadziei na przyszłość.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
2 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
„Ostrą lekcją z Holokaustu jest to, że kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat”.
.
.
More
.
.

„Ostrą lekcją z Holokaustu jest to, że kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat”.

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
Znany lekarz mieszkający w Nowym Jorku dodał, że „celem tej globalnej pandemii było wywołanie globalnego strachu i spowodowanie izolacji ludzi”.

„A każdy, kto studiował wojnę psychologiczną, rozumie, że globalny strach, w połączeniu z ludzką izolacją, prowadzi do psychologicznej kompensacji, a wtedy ludzie stają się naiwni, wrażliwi i łatwo manipulować” – powiedział Zelenko.; I to jest …More
.
.

Znany lekarz mieszkający w Nowym Jorku dodał, że „celem tej globalnej pandemii było wywołanie globalnego strachu i spowodowanie izolacji ludzi”.


„A każdy, kto studiował wojnę psychologiczną, rozumie, że globalny strach, w połączeniu z ludzką izolacją, prowadzi do psychologicznej kompensacji, a wtedy ludzie stają się naiwni, wrażliwi i łatwo manipulować” – powiedział Zelenko.; I to jest to, czego jesteśmy tutaj świadkami i nigdy nie chodziło o zdrowie. Jest to sztucznie stworzona pandemia broni biologicznej .

Potem dali nam sztuczne rozwiązanie, które naprawdę ma alternatywny program, jakim jest napiętnowanie ludzkości”
.

Oczywiście odnosił się do szczepionek Cow iD-19.
.
.
Edward7
Chcą zhakować nasze umysły, aby oddzielić nas Boga
Wszystko to jest ostatecznym projektem złego ducha, aby oddzielić nas od Boga i zniszczyć ludzkość. Ponieważ zostaliśmy stworzeni z ciałem i duszą przez Boga Stwórcę, to jest Jego oryginalny projekt. A jeśli wyrzekamy się naszych ciał, wyrzekamy się naszego człowieczeństwa. Dlatego transhumanizm jest ostatnią fazą ataku na ludzkość, aby ją …More
Chcą zhakować nasze umysły, aby oddzielić nas Boga
Wszystko to jest ostatecznym projektem złego ducha, aby oddzielić nas od Boga i zniszczyć ludzkość. Ponieważ zostaliśmy stworzeni z ciałem i duszą przez Boga Stwórcę, to jest Jego oryginalny projekt. A jeśli wyrzekamy się naszych ciał, wyrzekamy się naszego człowieczeństwa. Dlatego transhumanizm jest ostatnią fazą ataku na ludzkość, aby ją zlikwidować.

Dr Carrie Madej: zastrzyki COVID ułatwiają transhumanizm

Wypaczenia nauki: transhumanizm, inżynieria genetyczna, inwigilacja
pch24.pl/…i-transhumanizm-inzynieria-genetyczna-inwigilacja/
Edward7
Teraz podwójnie zaszczepieni są "zagrożeniem" dla potrójnie zaszczepionych
Jeden z najlepszych lekarzy w Ontario ostrzegł, że podwójnie zaszczepieni są zagrożeniem dla potrójnie zaszczepionych i radzi tym, którzy nie otrzymali jeszcze trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19, aby nie świętowali ze swoimi starszymi bliskimi. Wiąże się to z pojawieniem się nowego wariantu Omicron i skutecznie …More
Teraz podwójnie zaszczepieni są "zagrożeniem" dla potrójnie zaszczepionych

Jeden z najlepszych lekarzy w Ontario ostrzegł, że podwójnie zaszczepieni są zagrożeniem dla potrójnie zaszczepionych i radzi tym, którzy nie otrzymali jeszcze trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19, aby nie świętowali ze swoimi starszymi bliskimi. Wiąże się to z pojawieniem się nowego wariantu Omicron i skutecznie odrzuca sporo planów rodzinnych dla ludzi, którzy mieli nadzieję się spotkać. „Unikaj kontaktów towarzyskich z kimkolwiek starszym”, nawet jeśli dana osoba otrzymała dwie dawki szczepionki Covid-19, powiedział w piątek dr Kieran Moore , dyrektor medyczny Ontario.... W tym samym dniu prowincja rozszerzyła uprawnienia do szczepień przypominających dla wszystkich dorosłych w Ontario, skracając przerwę między drugą a trzecią dawką do trzech miesięcy. Wprowadzono przywrócenie ograniczeń przepustowości dla dużych obiektów zamkniętych, w tym obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Tymczasem 16 000 lekarzy i naukowców medycznych na całym świecie podpisało deklarację publicznie deklarującą, że zdrowe dzieci nie powinny być szczepione przeciwko COVID-19, ponieważ szczepionki przeciw COVID są „nieodwracalne i potencjalnie powodują trwałe szkody”.

Zgodnie z danymi udostępnionymi przez władze medyczne Chandigarh, około 77% nowych przypadków (rzekomych) Covid zgłoszonych z miasta w listopadzie było w pełni zaszczepionych ...

Duże japońskie badanie biuletynu medycznego ostrzega, że ryzyko zgonu z powodu szczepionki COVID-19 dla osób w wieku 20 lat może być 40 razy wyższe niż sama choroba.

Istnieją liczne zgony niemowląt i dzieci po szczepieniu COVID podano według danych VAERS.

Dokumenty opublikowane przez Food and Drug Administration (FDA) ujawniają, że producent leków Pfizer odnotował prawie 160 000 niepożądanych reakcji na swoją szczepionkę Covid-19 w pierwszych miesiącach jej wprowadzenia.
greatgameindia.com/double-vaccinated-threat/