Edward7
12.4K

Szczepionka Covid-19 powoduje zatory w płucach, czyli tzw; covid

W ciągu zaledwie czterech miesięcy w 2021 roku odnotowano 729 496 zdarzeń niepożądanych odnoszących się do szczepionki, z czego 3 420 było zakrzepowych; 63 osoby dotknięte tym problemem zmarły. W związku z tym pojawia się pytanie dotyczące szczepionki COVID-19 powodującej zatory w płucach - szczepionki COVID-19 powodującej blokady płuc .
Niedawny opis przypadku, który ukazał się 5 sierpnia 2022 r. w "Cureus Journal of Medical Science", poinformował społeczność medyczną o ryzyku zablokowania tętnic w wyniku szczepienia COVID.

Raport przypadku szczegółowo opisuje, jak ich 67-letni pacjent zaczął odczuwać duszności dwa dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki COVID-19 od firmy Pfizer. Następnie, nawet po zrobieniu 30-minutowej przerwy, miał problemy z oddychaniem podczas pracy na podwórku. W związku z tym odwiedził on izbę przyjęć. Lekarze z izby przyjęć stwierdzili, że serce tego pacjenta bije szybko, a jedna z jego nóg zaczęła puchnąć. Jego ciśnienie krwi było znacznie podwyższone. Badanie krwi w celu sprawdzenia poziomu troponiny wykazało, że miał on niezwykle wysoki poziom troponiny. Troponina jest białkiem, które znajduje się w mięśniach sercowych. Troponina jest uwalniana do krwiobiegu, gdy mięśnie serca ulegają uszkodzeniu w wyniku ataku serca lub innego obciążenia serca. Innymi słowy, prawdopodobnie umarłby, gdyby nie poszedł od razu na ostry dyżur w nagłych wypadkach.

Zator płucny po szczepieniu
Według lekarzy tomografia komputerowa wykazała, że dana osoba miała zator płucny. Zator płucny to duży skrzep krwi, który tworzy się w głównej tętnicy biegnącej od serca do płuc, blokując przepływ krwi. Zator miał również poważny wpływ na jego nerki. Skrócenie oddechu, nienaturalnie szybkie tętno (tachykardia), obrzęk nóg (jak doświadczył pacjent w tym studium przypadku) i nagła śmierć to objawy zatorowości płucnej. W łydce tego pacjenta odkryto kolejny skrzep, zakrzepicę żył głębokich. Ten skrzep był źródłem obrzęku nogi.

Chirurgia cewnikowa
Lekarze zareagowali natychmiast, podając leki rozrzedzające krew i przygotowując go do operacji cewnikowania. Aby usunąć skrzep, wprowadzono cewnik przez szyję do serca.
Wyglądało na to, że pacjent całkowicie wyzdrowiał po kilku dniach pobytu w szpitalu po operacji. Personel chirurgiczny postawił hipotezę zakrzepową małopłytkowości wywołanej szczepionką, ponieważ ten 67-latek nie miał żadnych czynników ryzyka ani wcześniejszej historii zakrzepicy, a niedawno otrzymał szczepionkę Pfizera.

Dentysta z Minnesoty cierpi na zator płucny wywołany szczepionką
Doug Trebtoske uważał, że jego obowiązkiem jako pracownika służby zdrowia jest dawanie przykładu poprzez przyjmowanie wszystkich zalecanych szczepień przeciw COVID-19.
Pomimo tego, że nie wymagał od swoich pracowników szczepień, dentysta Trebtoske z Rochester z Minnesoty powiedział, że „na ślepo zaakceptował stanowisko CDC w sprawie szczepień”. Był zmotywowany do zaszczepienia się, ponieważ jego krewny, również 68-letni i zdrowy, zmarł (na rzekomy) COVID-19 na miesiąc przed udostępnieniem szczepień.
Trebtoske doznał jednak silnego kaszlu po trzeciej szczepieniu firmy Pfizer, którą otrzymał we wrześniu 2021 r. Trzydzieści dni po otrzymaniu trzeciego szczepienia pośpieszył na izbę przyjęć z powodu rozdzierającego bólu żeber. „Ból był ogromny, jakby ktoś wbijał mi nóż w pierś” – powiedział. Na początku listopada został przyjęty ze zatorem płucnym i dwoma złamanymi żebrami, ponieważ lekarze nie byli pewni, co jest z nim nie tak. Od tego czasu przeszedł dwie operacje żeber i dwukrotnie został przyjęty do szpitala. Zarówno Trebtoske, jak i jego lekarz uważają, że zatorowość płucna była małopłytkowością wywołaną szczepionką od trzeciej dawki szczepionki Pfizera.

Immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa wywołana szczepieniem
Według American College of Cardiology osoby z małopłytkowością zakrzepową wywołaną szczepionką, znaną również jako VITT, zwykle mają niską liczbę płytek krwi we krwi, a także zakrzepy krwi w tętnicy lub żyle, które mogą powodować obrzęk jednej nogi, ból w klatce piersiowej lub całkowite odrętwienie. Zarówno zakrzepica, jak i małopłytkowość stanowią zagrożenie dla życia. Od początku szczepienia przeciwko COVID-19 dr Kenji Yamamoto, chirurg sercowo-naczyniowy w Okamura Memorial Hospital w Shizuoka w Japonii, zaobserwował gwałtowny wzrost wywołanej szczepionką małopłytkowości zakrzepowej. Yamamoto twierdzi, że kampania przypominająca o szczepieniach powinna zostać przerwana ze względu na ryzyko VITT. „Do tej pory media ukrywały niekorzystne zdarzenia związane z podawaniem szczepionki, takie jak wywołana szczepionką immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa (VITT), ze względu na stronniczą propagandę” – napisał Yamamoto w liście (czytaj poniżej) opublikowanym w czasopiśmie Virology 5 czerwca 2022.

Zaburzenia krwi po szczepieniu u osób wcześniej zdrowych
Według artykułu Blood , wkrótce po wprowadzeniu w Europie szczepień przeciwko COVID-19, hematolodzy „zaczęli obserwować wcześniej zdrowe młode osoby z ciężką, rozległą zakrzepicą”. „W przeciwieństwie do większości przypadków zakrzepicy, była związana z nią małopłytkowość i brak predysponujących czynników ryzyka zakrzepicy”. Przyjęto, że główną przyczyną tych przypadków była szczepionka AstraZeneca, która była szeroko dostępna w Europie, ale nie w Stanach Zjednoczonych.

Ponad 70% młodych ludzi, którzy zachorowali na VITT, których objawy zwykle pojawiały się od pięciu do trzydziestu dni po otrzymaniu szczepionki SARS-CoV-2, zginęło. W kilkunastu innych recenzowanych badaniach naukowych, ten niepożądany efekt szczepień został również omówiony. Lekarze zasugerowali procedury diagnostyczne dla VITT i opublikowali opisy przypadków z Tajlandii , Indii i kilku innych krajów . Według BBC co najmniej 242 przypadki krzepnięcia i 49 zgonów poszczepiennych u młodszych, zdrowych osób zostało udokumentowanych w Wielkiej Brytanii pięć miesięcy po początkowym udostępnieniu szczepionki AstraZeneca . Wielka Brytania zaczęła doradzać dorosłym w wieku od 18 do 39 lat "omijanie" szczepionki od maja 2021 r. Następnie, w październiku 2021 r., w New England Journal of Medicine opublikowano badanie 220 przypadków zakrzepicy w Wielkiej Brytanii, które uznano za wywołane szczepionką.

Podobnie jak pacjent Pfizer, pacjenci ci cierpieli głównie na zakrzepy krwi w nogach i płucach (tętnicach płucnych). Jednak zakrzepicę związaną ze szczepionką zgłaszano również po szczepieniu szczepionkami Moderna i Pfizer , chociaż VITT obserwowano najczęściej po wstrzyknięciu szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson . U niektórych osób po szczepieniu występuje „stan prozakrzepowy”, który zaburza poziom krzepnięcia krwi we krwi i zwiększa ryzyko powstawania zakrzepów w naczyniach krwionośnych. W literaturze naukowej pojawiły się dodatkowe artykuły wczesnego ostrzegania, jak zauważają autorzy niniejszego studium przypadku. Grupa sześciu norweskich lekarzy i austriacka grupa medyczna napisały artykuły w New England Journal of Medicine na temat zakrzepicy po szczepieniu COVID-19. Badanie opublikowane w czasopiśmie Vaccines w listopadzie 2021 r. ujawniło, że w ciągu zaledwie czterech miesięcy w 2021 r. wystąpiło 729 496 zdarzeń niepożądanych, z czego 3 420 miało charakter zakrzepowy; 63 z poszkodowanych zmarło; sześć osób dotkniętych chorobą otrzymało szczepionkę od Moderny, 25 od firmy Pfizer, a 32 od Oxford-AstraZeneca (jest to poniżej 1% rzeczywistych przypadków dopow.)

Odmawianie połączenia
Doug Trebtoske, dentysta z Minnesoty, został zapewniony przez wielu ekspertów Mayo Clinic, że nie ma związku między jego problemami z płucami a szczepieniami na COVID-19. Twierdził, że zamiast tego postawili mu diagnozę „zatoru płucnego o nieokreślonym pochodzeniu”. Dziewięć miesięcy temu otrzymał trzecią szczepionkę Pfizera. Trebtoske jest nadal chory i niezdolny do pracy. Stracił praktykę stomatologiczną i nie jest już w stanie tańczyć. Myśli o kolejnej dużej operacji mającej na celu skorygowanie problemu żeber wywołanego zatorowością płucną. Co więcej, po otrzymaniu trzech szczepień dwukrotnie uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Nie jest pewien, czy podjąłby te same decyzje dotyczące szczepień, gdyby musiał to zrobić od nowa.„Prawdopodobnie byłoby lepiej, gdybym osobiście nie dostał szczepień” – powiedział. „Czuję, że moje ciało nadmiernie reaguje na szczepionkę i dlatego mam zakrzepy krwi. Mój lekarz rodzinny czuje to samo.” COVID-19 Vaccine Causes Lung Blockages - GreatGameIndia

Zakrzepica po szczepionkach mRNA; nanocząstki z tlenkiem grafenu, niszczą wrodzony mechanizm …
Śmiertelny zastrzyk; Lekarz pierwszego kontaktu z oddziału ratunkowego podaje mrożące krew w żyłach…
Coraz więcej pielęgniarek alarmuje na przytłaczającą liczbę ataków serca, zakrzepów, udarów po …
W szczepionkach mRNA znajdują się cytotoksyczne nanorurki węglowe, powodujące zakrzepice

Śmiertelność w Hiszpanii, dowód na śmiertelny zastrzyk ...

Oficjalnie w Hiszpanii średnia tygodniowa liczba zgonów z „diagnozą Covid” w miesiącu LIPIEC wynosiła:

▪️ Rok 2020: 11,8
▪️ Rok 2021: 83,6
▪️
Rok 2022: 365,4

Według danych rządu hiszpańskiego, w lipcu 2020 r. (gdy nikt nie był „zaszczepiony” i świeżo po kryzysie zdrowotnym z wiosny 2020 r.) zmarło SIEDEM RAZY MNIEJ osób z rozpoznaniem Covid niż w 2021 r. (z częścią „zaszczepiona” populacja hiszpańska) i TRZYDZIEŚCI JEDEN RAZY MNIEJ niż w lipcu 2022 r. (z prawie całą „zaszczepioną” hiszpańską populacją) ŹRÓDŁO: Aktualizacje Covid z Ministerstwa Zdrowia nr 153, 158, 163, 168, 173, 409, 414, 419, 424, 429, 612, 614, 616, 618 i 620 religionlavozlibre.blogspot.com/2022/08/mortalidad-en-julio.html