Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.7K

Donald Trump rozpoutal válku s Íránem po konzultacích s Benjaminem Netanyahuem z počátku prosince, za atentátem na velitele elitních íránských gard Sulejmáního tak znovu v pozadí stojí Izrael, ovšem ruce od krve si ušmudlá Trump! Pentagon nařídil okamžitou evakuaci všech Američanů z Iráku, vláda v Bagdádu hovoří o bezprecedentním aktu mezinárodního terorismu, protože Američané zabili Sulejmáního řízenými raketami odpálenými na letištní terminál mezinárodního letiště v Bagdádu! Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům v Evropě, varují izraelské tajné služby své občany před bombovými údery na americká zastupitelství v Evropě v následujících dnech a týdnech!

Donald Trump v noci na piatok 3 v novom roku nařídil provedení teroristického úderu s posvěcením americké administrativy. Rozkazem amerického prezidenta americké letectvo provedlo údery řízenými raketami vzduch-země na vozidlo velitele íránských elitních gard Quds Kásima Sulejmáního [1]. Rakety dopadly na automobil Sulejmáního, když vyjížděl z parkoviště na mezinárodním letišti v Bagdádu v Iráku. Na letiště přiletěl z Libanonu ráno v 5 hodin společně se zástupcem velitele šíitských milicí Sil lidové mobilizace Abú Mahdím Muhandisem. Irácká televize zrovna na místě natáčela rozhovor se členy irácké delegace, která se chystala na odlet, když došlo k úderu.


Generál Kásim Sulejmání, uprostřed.

Televize tak natočila zčerstva autentické záběry roztrhaných těl v autě, které bez cenzury odvysílala do éteru. Záznam okamžitě převzala íránská státní televize. Google okamžitě uploady na YouTube smazal. O několik hodin později zaplavily ulice Teheránu stovky tisíc demonstrantů a požadují vyhlášení války Spojeným státům americkým. “Nic než válku,” skandují demonstranti v Teheránu a není jasné, jak se íránský režim zachová. Američané se dopustili aktu mezinárodního terorismu na území třetí země a za bezpečnost Sulejmáního de facto měla odpovídat irácká vláda, resp. irácká protiletadlová obrana, aby znemožnila úder na civilní mezinárodní letiště americkým letadlům. Jenže, to je pouze čirá utopie, irácká vláda svůj vzdušný prostor neovládá ani co by se za nehet vešlo. Útok prý přišel z amerických helikoptér vybavených řízenými střelami.

Pentagon nařídil evakuaci více než 10 tisíc Američanů z Iráku

Pentagon ihned po úderu nařídil evakuaci všech amerických občanů, bez ohledu na povolání a zaměstnání, z území Iráku. Těch je přibližně 10 tisíc v celé zemi. Všichni Američané mají urychleně odletět ze země nejbližším letadlem, a pokud už není místo, mají opustit Irák po zemi do Kuvajtu, Saúdské Arábie, nebo do Jordánska. Americké velvyslanectví v Bagdádu bylo evakuováno [2] již před několika dny poté, co americký dron zabil jednoho z členů místní šíitské frakce, kterou Američané obviňují ze spolupráce s Íránem. Dav rozezlených Iráčanů vtrhl na ambasádu, zdemoloval nábytek ve spodním patře, nahoře v budově a na střeše se opevnili američtí vojáci z námořní pěchoty a měli za úkol udržet své pozice, dokud nepřiletí posily helikoptérami.


Trosky generálova auta na letišti v Bagdádu.

K tomu nakonec opravdu došlo a Pentagon vyslal dva vrtulníky a přibližně 30 dalších vojáků. Civilní personál byl v té době již evakuovaný a v zahraničí. To ovšem nebylo nic ve srovnání s tím, co právě provedl Donald Trump. Generál Kásim Sulejmání je, resp. byl členem generálního štábu ozbrojených sil Íránu, tzv. Národní bezpečnostní komise, což je nejvyšší vojenský orgán. Když Američané generála zabili, podle všeho tím došlo k naplnění válečného aktu a vyhlášení války Íránu ze strany USA. Kdyby šlo o civilistu, dalo by se na to dívat jinak, ale v tomto případě byl zabit velící generál Íránu. A kde na to přišel Donald Trump?

Za atentátem na íránského generála stojí objednávka Izraele, kterou Donald Trump pouze poslušně vykonal. O úderu bylo rozhodnuto již počátkem prosince

Podle izraelských médií se na odstranění Sulejmáního dohodli společně Donald Trump a Benjamin Netanyahu během společné schůzky počátkem prosince [3]. Benjamin Netanyahu se totiž před Vánoci nechal slyšet, že okamžik zúčtování s íránským režimem se blíží. Co je třeba znovu zopakovat, to je typický proces židovského řízení, kdy Izrael dá podnět k likvidaci íránského generála, ale ruce si zašpiní gój, v tomto případě Donald Trump.

Budou to Američané, kteří teď ponesou veškerou zodpovědnost za íránskou odvetu, která může mít mnoho podob, ale smrt Sulejmáního nebude jen íránskou záležitostí, tedy předmětem nějaké oficiální íránské odvety. Tento čin motivuje různé islámské organizace k úderům proti americkým cílům po světě, včetně Evropy. Právě proto izraelské tajné služby vydaly svým občanům upozornění, aby se v Evropě a v Asii vyhýbaly americkým konzulátům a ambasádám, a to až do odvolání. Toto varování znamená, že Izrael reálně očekává bombové útoky na americká zastupitelství.

Donald Trump při tiskovce v Bílém domě, kde obhajoval atentát na Sulejmáního.

Írán však může zareagovat tak, že provede raketové útoky na americké základny v regionu, případně na americké lodě v Perském zálivu, což bude v podstatě znamenat odstartování války. Rozpoutání války s Íránem by bylo součástí procesu budování Velkého Izraele. Americká administrativa tímto činem však způsobila to, že evropští partneři se budou na USA dívat doslova jako na teroristický stát, který je zapotřebí izolovat stůj co stůj. Těmito postupy Američané ztrácí své spojence raketovou rychlostí a tento atentát na Sulejmáního pouze urychlí americkou izolaci ve světě.

Teroristický útok anebo už akt války? V každém případě jsou Spojené státy od této chvíle zemí, která provádí státem organizovaný terorismus na území svých spojenců

Nemusíme si o Íránu myslet nic dobrého, ale provádění atentátů na mezinárodním letišti v třetí zemi za pomocí řízených raket, je opravdu už přes čáru i pro ty nejservilnější spojence USA. Co když příště nějaký generál nebo nepohodlný diplomat bude na letišti v nějaké evropské zemi? To také Donald Trump dá v noci příkaz k vypálení řízené rakety na parkoviště na letišti třeba ve Frankfurtu? Import americké demokracie do Iráku skončil naprostým fiaskem, irácká vláda se s tou americkou už nesnáší natolik, že dosazené loutky se začínají proti svým americkým loutkářům bouřit. A to je pokaždé znamením naprosté idiocie a diletantismu amerických procesů řízení.


Američané zabili nejen generála, ale i herce, režiséra, filmaře a televizní íránskou celebritu. Kásim Sulejmání vedl na íránské televize také náboženské pořady a modlitby.

Donald Trump udělal tímto krokem osudovou chybu, protože nechal zabít legendu. Kásim Sulejmání je v Íránu legendou podobné slávy a věhlasu jako Arnold Schwarzengger v USA, hrál v mnoha íránských filmech postavy hrdinů, byl symbolem dobra a ochrany proti zlu, Američané po spáchání atentátu z něj udělali mučedníka, který ale nezmizí z očí, protože jeho postava se objevuje v íránských filmech a seriálech.

Prsten generála Sulejmána, vpravo záběr zbytků těla po atentátu, generálova ruka s prstenem.

Když se malé íránské děti budou za 20 let na ty filmy dívat, rodiče jim budou říkat, podívej, to je ten hrdina, kterého v roce 2020 Američané zavraždili na letišti v Bagdádu. Donald Trump už dávno nebude prezidentem, ale Íránci budou vyrůstat s nenávistí proti USA a budou provádět bombové útoky ve jménu odkazu mučedníka generála Sulejmáního. Ernesto Che Guevara byl obyčejný voják, pobočník Fidela Castra, revolucionář, sice schopný, ale nijak nevybočoval. Slavným se stal až po svém zavraždění v roce 1967 v Bolívii. Jeho vraždu si objednala americká CIA, jak jinak. Uběhlo již 53 let od smrti Che Guevary a jeho jméno je stále známé, stal se z něho symbol levicového aktivismu.

Rok dvou zmijí a import demokracie do Íránu pomocí další americké války?

Kásim Sulejmání při modlitbě.

Rok 2020 je rokem “dvou zmijí” podle kabalistické doktríny a jde o rok, který bude napuštěn jedem, který bude zabíjet. Přemýšlel jsem, co to asi může být. Uběhly 3 dny nového roku a už tu máme první možnou odpověď.

Americký prezident se zachoval jako sebevrah, který chce vehnat do války nejen USA, ale celý region v oblasti Blízkého východu. Američanům nestačilo, že už jednou byli v Íránu zostuzeni, když v roce 1979 došlo v zemi ke svržení jejich loutky Šáha a následně k zajmutí pracovníků americké ambasády na dobu 444 dní. Doslova to vypadá, že Pentagon chce po Iráku rozpoutat i válku a import “demokracie” i do Íránu.

Až dojde k nějakému útoku v Evropě na americké zastupitelství, doufám, že politici zase nebudou říkat, že se musíme semknout proti terorismu. Takové chucpe!

Terorismus je totiž od dnešního dne oficiální politikou Bílého domu. Kdokoliv se od této chvíle znelíbí americkému prezidentovi nebo izraelskému premiérovi, může teď počítat s tím, že odněkud přiletí raketa, až bude člověk cestovat autem. Válka s Íránem je v plném proudu, jenom se zatím nestřílí. Jestli nás to má uklidnit, nebo varovat, to je otázka pohledu. Vláda v Íránu teď bude řešit, jestli americké zabití člena generálního štábu íránské armády a velitele Quds je aktem války, nebo není. To je totiž mnohem důležitější otázka v této chvíli, než cokoliv jiného. Trump je nevyzpytatelný, ale totéž lze říct i o Íránu.

www.youtube.com/watch

Petr Hájek upozorňuje, že teroristický útok na bagdádském letišti může urychlit pád naší civilizace do zapomnění ještě dřív, než se to podaří Gréťanům a dovozcům muslimů

Přesně takhle začínají „velké války“, jak se od jisté doby v našich médiích eufemisticky říká těm, které začínají „drobnou epizodou“, a nakonec zasáhnou celý svět. Vražda íránského generála Kásema Solejmáního americkými raketami na letišti v Bagdádu je v tomto smyslu příznačným a velmi neblahým skutečným začátkem roku 2020. Předznamenává totiž, co zatím zdánlivě dřímalo pod povrchem: američtí generálové nutně potřebují „velkou válku“ – a záminku k ní si právě stvořili.

Ceny ropy okamžitě letí vzhůru, Izrael uvedl do pohotovosti celou armádu, USA rychle evakuují své občany z oblasti. Irácký premiér označil útok za agresi a masívní porušení suverenity své země a předpovídá, že vyprovokuje v Iráku „zničující válku.“ Ostatně při raketovém útoku vedeném z dronu byl zavražděn také zástupce velitele iráckých Lidových mobilizačních sil (PMF) Abú Mahdí Muhandis.
Na prahu nového roku tak svět „zničehonic“ opět stojí na hraně sebezničení. To, oč se tak složitě pokouší „Greta tým“, zástupy neziskovek importujících muslimské obohacení a nebezpeční ťulpasové Hřibové a spol. ve snaze erodovat, a pak strhnout celou civilizační konstrukci našeho kontinentu a naší nevelké země – se může stát realitou cobydup. Stisknutím jednoho tlačítka. Právě takového, jakým z dronu odpálili raketu na bagdádské letiště.

Jsme v tom až po uši

Proč k téhle bezprecedentní teroristické operaci prezident Donald Trump přistoupil a jaké bude mít důsledky? To jsou hlavní dvě otázky, které nyní stojí před politickým a vojenským vedením velmocí - nejen států celého Blízkého a Středního východu. Odpověď na ně se týká bohužel bezprostředně i nás, protože jsme se Spojenými státy svázáni pupeční šňůrou:
Tou viditelnou v NATO, v jehož vedení donedávna sloužil generál Petr Pavel. Neviditelnou pak spoustou nitek tajných služeb. Naší BIS ostatně velí Michal Koudelka, kterého vycvičila britská MI6 a kanadská kontrarozvědka CSIS, takže jej lze pokládat za jejich agenta. Ostatně nedávno dostal vysoké vyznamenání CIA. Nikoli bezdůvodně ho prezident Zeman opakovaně odmítl jmenovat generálem, a nikoli bezdůvodně kvůli tomu Pátá kolona tak řičela.
Jinými slovy nejenže dávno nejsme v „bruselských okovech“ politicky suverénní zemí. Vojensky jsme už jenom „příštipek“ Spojených států, jimž jsme dosud sloužili za „křoví“ v Afghánistánu a na řadě dalších míst, kde slábnoucí světový hegemon vede vojenské operace a války. Po našich silnicích se cestou na ruské hranice prohánějí americké bojové jednotky jak se jim zlíbí. Mávají jim uhranutí „romantici“ s americkými vlajkami, aby se pak sešli na demonstracích „Chvilkařů. Odpusť jim, Pane, neboť (většinou) nevědí, co činí.
Jiní však vědí velmi dobře. Velení naší armády, která se již dávno změnila v intervenční sbor pro zájmy USA, ostatně právě „dislokovalo“ tisíc vojáků do jednotek rychlého nasazení NATO. Mají být připraveni na nasazení k bojům ve vzdálené cizině během několika dní. Dost možná dostanou příležitost padnout za cizí zájmy dřív, než tušili. Jsme v tom prostě víc, než si myslíme.

Šok pro všechny?

Podle prvních reakcí jsou politici většiny světa tímto dalším nezakrytým terorismem Washingtonu šokováni. Irácký premiér Mahdí konstatuje, že agrese vyvolá válku v Iráku, v celé oblasti Blízkého východu a nakonec i ve světě. Není to nikterak nadnesené. Poté, co museli Američané neslavně opustit Sýrii, když se jim ji nepodařilo kolonizovat pomocí Islámského státu (který fakticky spoluvytvořily), bylo jen otázkou času, co tuto ztracenou vartu nahradí.
Tím spíš, že to bylo především Rusko, které překvapilo svět rychlou operací, při níž zajistilo nezávislost Sýrie vedené prezidentem Asadem a Islámský stát s pomocí syrské armády fakticky zlikvidovalo. Donaldu Trumpovi to v té době příliš nevadilo. Blíží se prezidentské volby a jeden ze základních slibů své kampaně – že skončí zahraniční války a přivede vojáky zpět domů – tak měl šanci naplnit. Proč tedy nyní souhlasil s odpálením rozbušky v sudu prachu? Nelze jinak, než že ani po třech letech zdaleka není „pánem ve svém domě“.
Syrská vláda „zbabělý americký útok“ odsoudila. Ruské ministerstvo zahraničí jej označilo za „avanturistický krok, který povede ke zvýšení napětí v celém regionu“ a současně vyjádřilo „upřímnou soustrast íránskému lidu“ nad úmrtím Solejmáního, jenž „oddaně sloužil ochraně národních zájmů Íránu“. To jsou velmi silná slova, jimiž se Rusko jasně postavilo na stranu Íránu. Francouzská státní tajemnice pro evropské záležitosti Amélie de Montchalinová prohlásila, že prioritou Francie na Blízkém východě je stabilita a jakákoliv eskalace násilí je nebezpečná. Francouzské velvyslanectví v Teheránu vyzvalo své občany, aby se neúčastnili žádných veřejných shromáždění, která nyní nepochybně dostanou radikální injekci.

Proč?

Ale co je pro Trumpa (nikoli pro zbytek světa) ještě podstatnější: pochopitelně okamžitě vystartovali jeho nenávistní oponenti z Demokratické strany, která mírnou většinou ovládá Sněmovnu, jež nyní vede proti prezidentovi k neúspěchu odsouzený impeachment. Šéfka sněmovny Nancy Pelosiovová se nechala slyšet, že nálet vyvolá další nebezpečnou eskalaci násilí, a že USA „provokativními a nepřiměřenými akcemi“ nesmějí ohrožovat životy svých vojáků, diplomatů „a dalších občanů“ (jakých asi?). Trumpův pravděpodobný soupeř Demokratů v prezidentských volbách, někdejší Obamův viceprezident Joe Biden to popsal tak, že Trump „hodil dynamit do sudu s prachem“.
Ač je to přesné, je to současně samozřejmě obludně farizejské. Byla to Obamova a Bidenova vláda, která celou oblast uvedla do chaosu, když se pokusila pomocí ISIL zlikvidovat Sýrii. Jenže současně se snažila navázat lepší vztahy s rozhodující regionální perskou velmocí Íránem: vyjednala s ním smlouvu, kterou Trump roztrhal.
Proto také není divu, že za Trumpvým útokem teď jako jeden muž stojí Republikáni, kteří ocenili „odvážnou akci proti íránské agresi“. Spojené státy prý netouží po válce, ale budou reagovat na hrozby vůči „našim občanům, vojákům a přátelům, jak prezident dlouho sliboval“. Trump na pokřik Demokratů odpověděl Tweetem s americkou vlajkou. Katastrofa. Ostatně téhož slova použil i socialista, senátor Bernie Sanders: „Jsme blíže k další katastrofální válce na Blízkém východě.“
Na otázku PROČ, je tedy odpověď nasnadě. Donald Trump potřeboval nějaký ostrý nástroj, kterým pošramotí a zakryje bláznivý pokus o impeachment, jenž navzdory své neproveditelnosti neustále dominuje levičáckému mediálnímu mainstreamu v zemi. Nechal se pravděpodobně přesvědčit Pentagonem, že tím dá současně nejlepší odpověď protiamerickým demonstracím u americké ambasády v Bagdádu, jež byly ovšem odpovědí na předchozí americký útok. Generálové však dali Trumpovi do rukou místo klacku granát. A nyní už mají opět v rukou všechno oni, nikoli on.

Důsledky nelze dohlédnout

„Americko-íránský spor ve stylu oko za oko se vymkl kontrole. Íránská odpověď bude krutá a smrtící. A určitě může zahrnovat stupňující se útoky na energetickou infrastrukturu,“ řekl agentuře Bloomberg Jason Bordoff z Kolumbijské univerzity v New Yorku. Jako by slyšel „umírněného“ íránského prezidenta Hasana Rúháního, podle nějž vražda generála Solejmáního ještě dále posílí odpor v zemi proti Spojeným státům. Duchovní vůdce země ajatolláh Alí Chameneí a íránský ministr obrany Amír Chátamí již rovnou konstatovali, že USA se dočkají zničující odvety.
Ceny ropy letí nahoru. Je jasné, že v regionu se schyluje k další otevřené válce – ale ne jen k ní. Írán jsou šíité, Saúdové sunnité. Všichni jsou sice muslimové, ale nenávidí se vskutku ukázkově. Většina teroristů v Evropě ostatně patří k sunnitské větvi, z níž vznikla i Al-Kajda. Jsou to tedy spojenci Spojených států – a tudíž i naši. Přesně takhle bláznivě jsou rozdávány karty k další válce, která může mít opravdu fatální rozměry.
Írán nepochybně dramaticky odpoví. Pokud například zablokuje Hormuzský průliv, jak již dal několikrát najevo, Trumpovi nezbude, než jít do války. Průliv je jedním z nejdůležitějších strategických míst světa, prochází tudy víc než třetina světových ropných dodávek po moři. Jenže prastará Persie není uměle vytvořený Irák. Je to velká civilizace, kterou konvenčními zbraněmi není možné porazit. Nemluvě o tom, že má silné spojence – Rusko i Čínu. Na druhé straně stojí ovšem jadernými zbraněmi vybavený Izrael, který šíitští Peršané neuznávají…
Dvacátá léta jedenadvacátého století začínají příznačně nebezpečně. To, co Donald Trump schválil, se mu snadno může vrátit v podobě prohraných prezidentských voleb na podzim.
Jestli k nim ještě vůbec někdy dojde.

Vražda českého generála: Spravedlivý trest za oběti agresí NATO? Jak bude vypadat odveta? Mezinárodní terorismus a jeho propaganda. Naši vražední spojenci. Ze svitu do temnoty. Války se snadno začínají.

Ladislav Větvička nastiňuje nehoráznost teroristického útoku Spojených států fiktivní paralelou a připojuje několik otázek ohledně dalšího vývoje válečné situace

Zprava z virtualniho tisku: „Na videňskem letišťu Švechat byl dnes rano provedeny atentat na českeho generala. Při vystupovani z letadla byl stroj zasaženy třemi raketami vzduch-země z bezpilotnich letadel. K utoku se přihlasila usty sveho mluvčiho Ruska federace. „Měli zme ho zlikvidovat už davno„, oznamil na svojem twitterovem učtu Vladimir Putin. „Jako velitel agresivniho paktu NATO se podilel přimo i nepřimo na smrti mnoha stovek a tisicu lidi.“

To by byl hukot v propagandystycke Česke televizi, kdyby se cosik takeho stalo, co? To by bylo vyhrožovani valku, sankcema a ja nevim čim. Když se to ale stane na jinem letišťu, jinemu chlopovi, navic temu z te druhe šichty, tak to přece vubec nevadi.
Neni to ani porušeni mezinarodniho prava (anebo jo?), neni to žaden terorystycky utok, nic. Prostě zme prventyvně, v cizi zemi, na mezinarodnim letišťu zavraždili chlopa a dalšich dvacet, keři měli smulu, že byli v blby čas na blbem mistě.
„Říkám Američanům, zejména Trumpovi, že naše pomsta změní denní svit v noční temnotu,“ prohlasil představitel Iranu.
Tuž, nebyl sem žadnym fanuškem teho Solimana. Kdyby dneska neumřel, ani bych nevěděl, že žije. Ovšem posluchat ty česke propagandystycke kecy je přišerne, posuďte sami: Solejmání „zemřel“, byl „architektem zla“, střela letěla „v zájmu demokracie, humanity, Izraele“. Hnus.
A tak mi to připomnělo vraždu afghanskeho generála Ahmeda Masúda. Pokud si zadáte jeho jméno a najdete datum vraždy, možna budete chytřejší… po dvou dnech od jeho vraždy se na něj uplně zapomnělo. Asi se někomu při dobyvani Afghanystanu tenkrat nehodil…
Tuž, doufam, že se mylim.

A komentař kolegy MŠ

…ten, kdo tohle udělal, věděl moc dobře co dělá a co po atentátu hrozí.
Sulejmání byl šefem Al Kuds, nepravidelných iránských jednotek, které bojovaly jako spojenci Asada proti DAEŠ-ISIL a dalším vzbouřeneckým formacím, které se vyznačovaly demokracií a podřezáváním dětí a ženských ve velkém, Jezídové by mohli vyprávět, stejně tak jako syrští křesťané kterých z 3,8 milionů zbylo v Syrii necelý 1 milion…
Je až s podivem, že téměř všechny tyto zabijácké formace měla na své výplatní pásce CIA a spolupracující Saúdi…no a Suleymání spolu s Putinem zlým a všemocným jim rozdupali bábovičky, na Půťu nemůžou a na Íránce mohli - a tak ho oddělali jako psa…
Jenže tohle nebude jen tak a Íránci jako jeden muž hrozí odvetou. Co to bude?

Zablokují Hormuz pro lodě USA?

Napadnou USA jednotky v Iráku či Sýrii, potažmo na celém Blízkém Východě?

Napadnou ropné terminály u Saúdů a znemožní export?

Budou zabíjet americké speciály, politiky, vyslance v celé oblasti?

Vpadnou do Iráku za podpory většinového šíitského obyvatelstva?

Budou ještě intenzivěji podporovat šíítské milice Muktada Sadra a ty povedou válku proti USA za ně?

Udělají něco jiného?

Neudělají nic?

A kolik bude stát ropa?

Války se snadno začínají, ale velmi obtížné je ukončit.
Zdroj.

Prorokovaný turecký válečný konflikt už začne?

Čo sa stalo v Iráne.
wacula25wp.pl
Samson1==Drogi Bracie, który takie bzdury wypisujesz. ZASTANÓW się ?
Samson1
www.rukojmi.cz/clanky/9668-p-c-robert…
Vladimír Putin je nejpůsobivějším vůdcem současné světové scény. Vzešel z Jelcinova Ruska, korumpovaného Washingtonem a Izraelem, a znovu představil světu Rusko jako velmoc. Úspěšně se vypořádal s americko-izraelskou agresí proti Jižní Ossetií i proti Ukrajině a na žádost občanů Krymu včlenil Krym znovu do náruče Matičky Rusi.
Samson1
Kanadský dokument na dlouhé řadě faktů pečlivě dokládá metody a způsoby získávání souhlasu k válce. Věnuje se zejména nefunkčním médiím, které místo toho, aby byly na stráži demokracie a spravedlnosti jsou propojené s mocenskými vojenskými kruhy a dohromady ta vytvářejí cosi na www.youtube.com/watch
Samson1
Ladislav Bajza
wacula25wp.pl
Zapomnieli co robili z ludzmi fanatycy islamscy?i kto przywrócił im jako takie bezpieczeństwo?Parlament iracki działa jak w Polsce.Donald Trump oświadczył, że jego kraj nie opuści Iraku, chyba że Bagdad zapłaci za budowę bazy
ekans
Libor Halik
Teprve Rusko dobyje Írán dle proroctví starce Josifa Vatopedského, ne USA. Dle sv. Bernadety Lurdské až dojde v Íránu (Persii) k velké explozi, tak poté se muslimové hromadně stanou křesťany.
Libor Halik
Prezident USA Donald Trump slíbil, že v případě útoku na Američany provede „rychlý a silný úder“ na 52 cílů v Íránu. ac24.cz/-/jsme-pripraveni…
Ladislav Bajza
Vymodlili to dohnalovci so svojim "prorokom"? :)
uogcc.org.ua/cz/church/article/
Mates5485
Určite pomohli na destabilizáciu sveta 😉
Ladislav Bajza
Takéto falošné vízie a fantazírovanie je neškodné:) Nemá vplyv na udalosti:)
Mates5485
Ani si nevšimli,že je spoluvinný na stavaní 3 chrámu.
Ladislav Bajza
Ich nezaujíma žiadny tretí chrám,oni čakajú tisícročné kráľovstvo tu na zemi po porazení antikrista a nebývalý rozkvet cirkvi:)
Tak im "vyprorokoval" Dohnal a jeho biskupi :)
Pravda bude skryta
Trump je tiež symbolicky 7 trupeta,polnica. Pri jeho zvolení sa vyskytli čísla 7.Ak nájdem zdroj,tak to dám sem.
Mates5485
Libor Halik

V rôznych miestach vo svete sa situácia bude eskalovať.
ac24.cz/-/erdogan-oznamil…
Mates5485
Mám veľké tušenie,že 3 svetová vojna keď nezačne 50% 2020 tak 90% 2021 určite.
Pravda bude skryta
20.1.2017 v deň inaugurácie mal 70 rokov, 7 mesiacov a 7dní

www.jesusmariasite.org/end-times-signs…
Mates5485
dorka2
ekans
natahali do Evropy džihádisti a Trump jím dal signál k útoku
Pravda bude skryta
aj tak sa to dá povedať jednou vetou
Mates5485
Mates5485
Ja som už dávnejšie písal,že mne sa plno sny snívalo pred svetovou vojnou všade občianske nepokoje,vojny a potom 3 svetová vojna a 3 dní temnoty. Ešte si pamätám ako na tankoch,ktoré obsadili nás všade bola červená hviezda. Všade som videl mŕtvoly,temnota,oheň,zlo,výbuchy,strieľanie, atď.
Libor Halik
Stane se pro naše hříchy a naši a našich spoluobčanů nevěrnost k Pánu Ježíši Kristu a k Panně Marii z Fatimy. Nevěrnost zejména k Božímu přikázání ploďte a množte se.