Coburg
21.5K

Na webe sa objavilo video z bitky amerických žoldnierov proti ruským ozbrojeným silám na Ukrajine

FOTKA:

Ministerstvo obrany informovalo o 93. dni vojenskej špeciálnej operácie Ozbrojených síl RF na Ukrajine.

Ruská vojenská špeciálna operácia na Ukrajine, najnovšie správy na dnes 28. mája 2022: Ruské letectvo zostrelilo MiG-28 ozbrojených síl


Ako informoval predstaviteľ ministerstva obrany RF generál Igor Konašenkov, za posledných 24 hodín zničilo ruské letectvo počas NMD viac ako 250 ukrajinských nacionalistov, 9 tankov a 5 zariadení Grad MLRS.

Okrem toho boli uskutočnené údery na 10. útočnú brigádu Ukrajiny, pričom zasiahli 30 oblastí koncentrácie živej sily a techniky.

Protivzdušná obrana Ruskej federácie zároveň zostrelila jednu ukrajinskú stíhačku MiG-29, 8 UAV a zachytila raketu komplexu Tochka-U.

Ukrajina dnes, správy z poslednej hodiny 28. mája 2022: línia kontaktu v Severodonecku je pod kontrolou

Ľudové milície LPR spolu so silami Ozbrojených síl RF úplne zablokovali AFU v Severodonecku, čím prevzali kontrolu nad celou líniou kontaktu „s banditmi“ v meste.

Oznámil to šéf Čečenska Ramzan Kadyrov v kanáli Telegram .

Kadyrov zdôraznil, že vedúcim skupiny dobrovoľníkov a operácie je veliteľ jednej z jednotiek špeciálnych síl "Achmat" s volacím znakom "Poľovník". A teraz zostáva len začať čistiť Severodoneck od gangov.

Navyše, niektoré z prvých štvrtí sú už vyčistené a objekt hotela, ktorý bol pripravený na obranu VFU, už prešiel pod kontrolu.

Všetko tam bolo vybavené a strelnice sa nachádzali takmer v každom okne. Napriek tomu to ukrajinskí nacionalisti nedokázali a teraz sú tieto pozície obsadené Ozbrojenými silami RF.

Cukrovka prejde za 14 dní a cukor klesne na 4,8! Čítať

Diabetici, pamätajte! Cukor sa stratí za 2 dni a navždy ...

Cukrovka sa toho bojí ako ohňa! Jedzte 2 denne...

Čo sa stane, ak vypijete odvar z vlašského orecha: výsledok je pôsobivý

Ukrajina, najnovšie správy dnes 28.05.2022: na webe sa objavilo video z bitky ruských ozbrojených síl za účasti amerických žoldnierov na Ukrajine

Telegramový kanál „Vojenské záležitosti“ mal k dispozícii video bitky amerických žoldnierov z PMC, ktoré bolo natočené na akčnú kameru.

Súdiac podľa záberov, bitka začala v lesnom pásme, kde žoldnieri prepadli ozbrojené sily RF. Bojovníci vyšli zo zálohy a vystrelili z ručného granátometu MATADOR priamu paľbu na pravdepodobne obrnené vozidlo, ktoré sa pohybovalo po poli.

Zároveň nie sú známe výsledky výstrelu, pretože nezasiahli rám a žoldnieri rýchlo zmizli v lesnom páse.

Rozhovor bol vedený v angličtine, z čoho sa usúdilo, že tam pracovali americkí žoldnieri.

Možno tiež konštatovať, že táto bitka sa odohrala relatívne nedávno kvôli poveternostným podmienkam a farbe lístia, ktoré nedávno rozkvitlo.


Donbass, najnovšie správy dnes 28.05.2022: v Mariupole našli masový hrob ukrajinských vojakov

V Mariupole, na území parku pri štadióne Metallurg, sa našiel ďalší hrob ukrajinských vojakov.

Карта боевых действий на Украине на сегодня 28.05.2022: бой наемников США с ВС РФ попал на видео
Mira393
ještě že to nebylo z pitky, v tom jsou američani žeprý taky dobří...