Clicks5
lv.news

Pirmie atkārtotie attēli: “Svētais Francisks” godina Buenosairesas Francisku

Ir izlaists milzīgās “Abrahamic Family House”, daudz ticību pielūgsmes vietas Saadijat salā, Abū Dabī, gaisa attēls.

Vietējais režīms teica, ka projekts “veido tiltus starp cilvēku civilizācijām un debesu vēstījumiem [daudzskaitlī!]” Un ir fiziska Franciska [ķecerīgā] Abū Dabī dokumenta izpausme.

Trīs lūgšanu namu nosaukumi ir atklāti kā imama Al Tajeba mošeja, Svētā Franciska baznīca un Mozus ben Maimona sinagoga.

Režīms paskaidroja, ka ar šo vārdu tiek atzīts lielais imams Al Tajebs 75 gadu vecais Franciska [nevis Asīzes Francisks] un Maimonīda ( +1204), Spānijā dzimis rabīns (TheNationalNews.com, 15. jūnijs).

Projektu, kuru paredzēts atvērt nākamgad, izstrādāja Ganas-Lielbritānijas arhitekts Deivids Adžaje, kurš 2021. gadā oligarhu Pasaules ekonomikas forumam teica, ka viņa projekts ir šīs Ābrahāma ticības popularizēšana."

Projektu sponsorē vietējais diktators šeihs Mohameds bin Zajeds, un tas ir tikai viens no daudzajiem mega būvlaukumiem Abū Dabī. Starp tiem ir hinduistu templis, 405 veikalu tirdzniecības centrs, pasaules augstākais novērošanas ritenis, pasaulē augstākā viesnīca (360 m, 1209 luksusa apartamenti), Nākotnes muzejs, divi 304 metru torņi, stadions un 1 ' 000 km dzelzceļš.

#newsSbkavdhxhj