Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks467K
mkatana
11

Holokaust Chrześcijan w Iraku - UWAGA!!! BARDZO DRASTYCZNE ZDJĘCIA!!! PATRZ!!! – I PŁACZ…

Holokaust Chrześcijan w Iraku – krwawe biesiady: ludobójstwo na niespotykaną dotąd w historii skalę: krzyżowanie – ścinanie dzieciom główek i nabijanie ich na pal…… MEDIA MILCZĄ!!!

UWAGA!!! BARDZO DRASTYCZNE ZDJĘCIA!!! PATRZ!!! – I PŁACZ…
W mediach słyszymy o mordach na różnych sektach religijnych, ale zupełnie przemilczają Holokaust Chrześcijan – ludobójstwo dokonywane na Chrześcijanach ma niespotykaną dotąd w historii ludzkości skalę i to nie tylko w Iraku!!!

Ralph: By Catholic Online (NEWS CONSORTIUM) ; www.catholic.org/…/story.php / 8/8/2014 (2 days ago)

Otrzymałem mail ze zdjęciami chrześcijańskich kobiet z poderżniętymi gardłami, których krew zbierana jest do wiader; dzieci z obciętymi główkami i inne – uciekające przed potworami, które umarły z wycieńczenia, głodu i pragnienia…. Dla mnie jest to okropne do przekazania… Wierzcie w każde słowo człowieka, który w tym filmie mówi …. to, co się dzieje jest gorsze niż to, co mówi.
MUSIMY (USA) interweniować, aby powstrzymać ludobójstwo i wymierzyć sprawiedliwość za zamordowane dzieci po prostu za to, że pochodziły z chrześcijańskich rodzin.

———————————-

Islamscy terroryści ISIS [Islamic State of Iraq lub Levant – ISIL; Islamskie państwo Irak] wprowadzili obiecane zabijanie chrześcijan w Mosulu, i zaczęli się od dzieci. W relacji nadanej przez CNN, chaldejsko-amerykański biznesmen powiedział, że zabójstwa w Mosulu rozpoczęły od się od ścinania dziecięcych główek wbijanych na wzniesione pale w parku miejskim.
Dziecko czekające na śmierć – sfotografowane przez bojowników. ISIS używa tych obrazów do terroryzowania innych i gloryfikacji ich szaleńczego terroru. / www.catholic.org/photos/photo.php
Los Angeles, CA (Catholic Online) – „Jest to park w Mosulu”
Mark Arabo powiedział CNN podczas rozmowy Skype z San Diego „gdzie faktycznie znajdują się ścięte główki dzieci – powiedział, że są w parku zatknięte na kijach”

Arabo, który jest szanowanym chaldejsko-amerykańskim biznesmenem spotkał się z innymi przedstawicielami swojej społeczności w Białym Domu w zeszłym tygodniu i wezwał amerykańskich przywódców politycznych do udzielenia azylu około 300.000 chrześcijan uciekającym przed terrorem ISIS.


„Świat nie widział takiego rodzaju zbrodni w historii” – powiedział CNN. Te zbrodnie są normą…

Chociaż wielokrotnie miały miejsce w historii ludobójstwa, w tym słynne ludobójstwa w Rwandzie i byłej Jugosławii, a także Kambodży, ludobójstwo popełnione wobec chrześcijan i innych mniejszości w Iraku jest ekstremalne, także dlatego, ponieważ jest z jawnym zadowoleniem i radością publicznie pokazywane.

Terroryści, którzy najechali Mosul i inne starożytne wspólnoty chrześcijańskie w Syrii i Iraku robili videoklipy z własnym udziałem, ukazujące mordy cywilów i pojmanych żołnierzy.

Dosłownie cieszą się z zabijania, strachu i cierpienia doświadczanego przez ich ofiary.

Ten sadyzm może być porównany z najczystszą manifestacją zła Gwałtu w Nankinie podczas II wojny światowej.

Cały czas pojawiają się szeregi zdjęć ze ściętymi przez ISIS dziećmi, tylko dla tego, że były dziećmi chrześcijańskimi”.

Według Arabo, kobiety są gwałcone, a następnie mordowane a mężczyźni są wieszani. Są to ludzie, którym postawiono warunek – albo przejdą na islam albo zostaną poddani pod miecz.
Nawet rodziny, które płaciły podatek nałożony przez ISIS dla chrześcijan, są teraz ofiarami.
Kobiety, które są „żonami” – na podstawie fałszywych twierdzeń rzekomych „mężów” – bojowników ISIS – jeśli nie przejdą na islam – mogą być przez nich gwałcone i zabijane.

—————————
Nie wszyscy chrześcijanie mogli uciec, niektórzy dlatego, że musieli się opiekować starszymi krewnymi lub małymi dziećmi, albo z jakiegoś innego powodu, nie mogli opuścić miasta i uciekać przez pustynię.
Być może niektórzy myśleli, że płacąc nałożony na nich podatek (za bycie chrześcijaninem) od swoich domów i przedsiębiorstw – zostaną oszczędzeni.

Mimo to, w innej części Iraku, uchodźcy wycofali się w góry, gdzie zostali otoczeni przez bojowników ISIS – czeka ich śmierć z głodu lub od oprawców.
Deklaracje ISIS należy traktować poważnie. Przeprowadzą wszystkie zbrodnie. Pokazali już, że nie mają żadnej litości dla dzieci i ich matek.
Zabijanie jest dla nich biesiadą i nie są niczym więcej niż armią religijnych zelotów i psychopatów. Ich liczba rośnie, bo nikt na świecie nie robi nic, aby ich zatrzymać.
Każdy muzułmański morderca żądca-krwi, który ma możliwość dotarcia na tereny uciekających chrześcijan – przyłącza się do ISIS i uczestniczy w szale zabijania.
To nie jest już kwestia osamotnionego Iraku, który sam sobie poradzić nie zdoła.

Cała planeta ponosi odpowiedzialność i ma święty obowiązek , aby poradzić sobie szybko z ISIS i zneutralizować zagrożenie dla wszystkich cywilizowanych ludzi.
Świat biernie siedzi i patrzy na tę hańbę – jak na nieusuwalny symbol nękający ludzkość.

Kurdyjscy mężczyźni niosący ciała dzieci, które zmarły uciekając ze swoich domów z wycieńczenia – nie mając nic do jedzenia i picia.

Jak ktoś może odwrócić się od dziecka, w obliczu śmiertelnego przerażenia? Według doniesień – wszystkie dzieci chrześcijańskie w Mosulu są zabijane.

Przejście na islam albo śmierć. Bojownicy ISIS krzyżują ofiary, ponieważ dla nich ukrzyżowanie nabiera szczególnie symbolicznego znaczenia upokarzającego chrześcijan

Zamordowane przez bojowników dzieci porzucone na miejscu zbrodni

Islamiści po zabiciu kobiety przez poderżnięcie jej gardła i zbierający jej krew do miski, trzymając jej głowę w taki sposób, że dosłownie wysysają jej życie z szyi. Takie formy mordów służą zastraszaniu innych.

Zrozpaczony ojciec w Syrii trzyma martwe ciało jego zdekapitowanej przez bojowników córki – ponieważ była z rodziny chrześcijańskiej.

Chrześcijańskie dzieci w Mosulu są systematycznie ścinane a ich małe główki umieszczane na słupach w parku, jako ostrzeżenie dla innych, którzy kochają swoje dzieci.
——————
Mark Arabo, krajowy rzecznik „Skończyć z ludobójstwem w Iraku” [“Ending Genocide in Iraq”] rozmawia z CNN o wyniszczaniu wspólnoty chrześcijańskiej przez ISIS w Iraku.

„Jesteśmy pogrążeni we mgle chrześcijańskiego Holocaustu. Mamy do czynienia z rzeczywistym ludobójstwem Chrześcijan …

Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Coraz więcej jest ścinanych dzieci. Matki zostały zgwałcone i zabite. Ojcowie powieszeni.

300 tysięcy chrześcijan uciekło z Iraku i mieszka w sąsiednich miastach.”

Zobacz 3 minutowy wywiad CNN – link: www.thegatewaypundit.com/…/chaldean-christ…
Kamil1990d
Nie milczmy ! Islam nie jest religia pokoju! STOP ISLAMIZACJI EUROPY STOP PRZEMOCY I MORDOWANIU CHRZEŚCIAN !
atenczykjk
puścić tam bome jądrową .
Zmieść z powierzchni ziemi . wszystkich muzułmanów
budyń
To co oni wyprawiają przechodzi wszelkie pojęcie, ale uświadomcie sobie ludzie, że rządy antychrysta w czasach końca będą o wiele gorsze. Prawdziwa rzeźnia niestety dopiero nadchodzi.
rivan chalden
ja jestem jednym z tych chrześcijanin jestem z iraku teraz jestem w polsce watikan mi wysylal do polski bo mieszkalem w bagdadzie kiedyś a w roku 2010 zaczynali zabic naszych ludzi w bagdadzie a ja z rodzina uciekalismy do kurdistanu w ciagu jedna noc i zostalismy bez niczego zabrali naszego domu i wszystko co mielismy ale dzieki bogu ze nas nie zabili , moja rodzina teraz mieszka 60 km od isis …More
ja jestem jednym z tych chrześcijanin jestem z iraku teraz jestem w polsce watikan mi wysylal do polski bo mieszkalem w bagdadzie kiedyś a w roku 2010 zaczynali zabic naszych ludzi w bagdadzie a ja z rodzina uciekalismy do kurdistanu w ciagu jedna noc i zostalismy bez niczego zabrali naszego domu i wszystko co mielismy ale dzieki bogu ze nas nie zabili , moja rodzina teraz mieszka 60 km od isis i nie moga nigdzie jechac (uciekac) ja to wysylali mi watikanska ambasada tu na studia teraz ciesze sie ze mieszkam z wami w sród ludzi bo mieszkac tam to jak w lesie az las lepiej dla mnie jest niz z muzelmanami mieszkac . pozdrawiam was wszystkich
Kropla
A papież w Wielki Czwartek 2016 mył nogi muzułmanom - chore :(
ewa_a05
hm, serio??? "MUSIMY (USA) interweniować, aby powstrzymać ludobójstwo i wymierzyć sprawiedliwość ... " przeciez usa jest w tym temacie najwiekszym hipokrytą ;/ i nie robia nic by powstrzymac to do czego sami sie przyczyniaja, a wielce mowia ze trzeba to zwalczyc? gdyby tylko chcieli tak na powaznie, to w kilka dni byloby po klopocie, maja mozliwosci, ale konflikt jest im na reke, znowu. tam …More
hm, serio??? "MUSIMY (USA) interweniować, aby powstrzymać ludobójstwo i wymierzyć sprawiedliwość ... " przeciez usa jest w tym temacie najwiekszym hipokrytą ;/ i nie robia nic by powstrzymac to do czego sami sie przyczyniaja, a wielce mowia ze trzeba to zwalczyc? gdyby tylko chcieli tak na powaznie, to w kilka dni byloby po klopocie, maja mozliwosci, ale konflikt jest im na reke, znowu. tam gdzie wojna tam dla nich kasa.
markus_em
To trzeba by było wysłać wpierwszej kolejności naszym Biskupom, a w drugiej, tym, którzy wysyłali nasze wojska do Iraku, Afganistanu etc. by się przekonali, co przyniosła "ich demokracja" !
Ela17
Moj Boze jako religia lucyfera caly ten islam powinien byc zniszczony i wszystko co z nim zwiazane
hawaii
Papież nic nie robi by pomóc prześladowanym chrześcijanom bo pewnie nic nie wie o HOLOKAUŚCIE... albo jest zbyt zajęty umywanie nóg wrogom chrześcijaństwa.
mkatana
„Jesteśmy pogrążeni we mgle chrześcijańskiego Holocaustu. Mamy do czynienia z rzeczywistym ludobójstwem Chrześcijan …
mkatana
„Świat nie widział takiego rodzaju zbrodni w historii” – powiedział CNN. Te zbrodnie są normą…