Karol Karol shares this
5
modernistae prohibere
Wzorzec dzisiejszego postępowania nazistów banderowskich
V.R.S.
Parafrazując niektórych użytkowników tego forum: "uczciwy nie musi się bać" (sprawiedliwości motłochu).
modernistae prohibere
Karę na tych nieszczęśnikach wykonują przedstawiciele bandytów mający na rękach krew mordowanych
Quas Primas
Pytanie do Modernisty prohibere i VRS-a, czy sprzeciwilibyście się również takiego samosądu dla zdraców Polski, którzy stworzyli nam "piekło" na ziemi ?
Ja nie wiem, dlaczego są wydawane takie samosądy, choć zdaję sobie sprawę do czego są zdolni banderowcy, nie wiadomo też, czy wszystkie te kary są w/g linczujących wykonywane za udokumentowane przestępstwa, ale czasami taka kara przydałaby się …More
Pytanie do Modernisty prohibere i VRS-a, czy sprzeciwilibyście się również takiego samosądu dla zdraców Polski, którzy stworzyli nam "piekło" na ziemi ?
Ja nie wiem, dlaczego są wydawane takie samosądy, choć zdaję sobie sprawę do czego są zdolni banderowcy, nie wiadomo też, czy wszystkie te kary są w/g linczujących wykonywane za udokumentowane przestępstwa, ale czasami taka kara przydałaby się dla zdrajców, złodziei czy współczesnych ludobójców, także ludobójców dusz, bo jak widać ci złoczyńcy żyją sobie jak przysłowiowy pączek w maśle a żaden sąd ani prokuratura nie chce przyłożyć do tego ręki....
V.R.S.
@Quas Primas
1. Droga pani. Przyjmuję starą zasadę że cel nie uświęca środków. To po pierwsze. Po drugie - nie wierzę w obecną ziemską sprawiedliwość, a zwłaszcza już w "sprawiedliwość" doraźną, ludową, motłochu, szczególnie w obecnym często spotykanym stanie świadomości (zdemoralizowanym, ogłupiałym, wyszczepionym). Nie jest to żadna sprawiedliwość tylko zemsta.
2. To nie znaczy oczywiście że …More
@Quas Primas
1. Droga pani. Przyjmuję starą zasadę że cel nie uświęca środków. To po pierwsze. Po drugie - nie wierzę w obecną ziemską sprawiedliwość, a zwłaszcza już w "sprawiedliwość" doraźną, ludową, motłochu, szczególnie w obecnym często spotykanym stanie świadomości (zdemoralizowanym, ogłupiałym, wyszczepionym). Nie jest to żadna sprawiedliwość tylko zemsta.

2. To nie znaczy oczywiście że dowodów zbrodni w ramach naszych ludzkich możliwości nie należy zbierać, dokumentować a sprawców próbować sądzić i skazywać. Cywilizacja chrześcijańska (łacińska) dopracowała się reguł takiego sądzenia.
Zresztą opisywany przypadek dotyczy właśnie karygodnego zaniechania takiego osądu z jednej strony oraz zbrodniczych samosądów z drugiej. Albowiem niezależnie od kwestii zasad istnieje też kwestia okoliczności danej sprawy, kontekstu. W tym wypadku powyższe zdjęcie jest niestety elementem tego kontekstu - z powodu nierozliczonego ludobójstwa, którego ofiary władze w Warszawie skazały po raz kolejny na zapomnienie w imię doraźnych własnych interesów politycznych (bo nie polskiej racji stanu jak się wbija do głów motłochowi). Sprawcy - bezpośredni i ideologiczni - tych mordów (w opinii samych morderców: słusznego sądu nad Lachami w imię oczyszczenia przyszłej Ukrainy) nie zostali rozliczeni, stąd też na sztandarach mają owych morderców jako "gierojów" a ich metody jako słuszną walkę o słuszną sprawę.

3. To że obecny wszechogarniający syf i destrukcja moralności prowadzą do anarchii jest dla mnie oczywiste. W końcu jak to głoszą od stuleci masoni: ordo ab chao - porządek z chaosu czyli trzeba resztki starej cywilizacji do reszty zdekonstruować, żeby wznieść nowy porządek. Nie możemy jednak moim zdaniem sami poddawać się tej anarchii, powiększając grono pożytecznych idiotów budowanego opus diaboli.

4. Pisze pani "kara przydałaby się" - oczywiście tylko kto ma winę ustalić i tę karę wymierzyć. Skompromitowane m.in. plandemią władze? Zdemoralizowany począwszy od biegającego za staruszkami bez masek "krawężnika" przed "wysoki sąd" po tych co w gabinetach i parlamentach tworzą niesprawiedliwe i zbrodnicze prawa "wymiar sprawiedliwości"? A może biegająca od serwowanych igrzysk do kolejnych igrzysk ogłupiała tłuszcza? Może rozłożone przez posoborowie struktury kościelne, których opłakany stan doskonale obrazuje potulność "sanitarna" ostatnich lat?

5. W obecnym stanie rozkładu - przypominającym "wieki ciemne" na zachodzie po upadku cesarstwa i zalewie ludów ariańskich - można zaproponować jedynie konieczną samoobronę przed wszystkimi wyżej wymienionymi.
Jakiś tam autor na zachodzie nazwał to "opcją Benedykta" (od św. Benedykta z Nursji). Upraszczając rzecz wygląda w mojej ocenie tak: Gdy na świecie jest chaos i ścierają się bandyckie grupy interesów, mafie i loże oraz biegają z bronią, folią i innymi narzędziami przemocy różne sterowane przez nich hordy nie ma co się łudzić że jest jakiś porządek i że można sprawować w ramach takiego porządku sprawiedliwość.
Nie ma też co brać udział w ich zbrodniczych gierkach (tu jest odpowiedź na pani pytanie: "czy sprzeciwilibyście się również takiego samosądu dla zdraców Polski, którzy stworzyli nam "piekło" na ziemi ?" - w obecnym stanie anarchii nie, bo nie zamierzam brać udziału w wojnie różnych band , jeżeli będzie jakaś Polska jeszcze istniała - tak, bo trzeba ich osądzić - jeżeli jakiś pakiet "bezkarność+" będzie stał na przeszkodzie: na zasadzie "prawa narodów" wykorzystując precedens norymberski ).

Pozostaje zatem wg mnie operacja przetrwanie (duchowe: tradidi quod et accepi i materialne - tj. praca u podstaw - tworzenie małych wspólnot katolickich wzajemnego wsparcia) aż przetrwalniki cywilizacji będą na tyle silne by móc cywilizację odbudować. Aż np. pojawi się (jak Bóg da) jakiś tam nowy Grzegorz Wielki - święty autorytet, który podniesie Kościół (bo bez podniesienia na nowo Kościoła nie ma co mówić o jakiejkolwiek odbudowie). A jeśli taka będzie wola i dopust Boży że się nie pojawi i że hordy do reszty nas zaleją to cóż - wypada nam ją przyjąć.

Ta operacja "Przetrwanie" wbrew pozorom to nie jest mało - proszę spojrzeć na takiego Kasjodora, który próbował coś tam zrobić w polityce na eksponowanych stanowiskach, ale w końcu wycofał się do klasztoru w Vivarium zbierając bibliotekę dla potomności albo św. Augustyna, który, gdy się wówczas waliło i paliło, pisał "Państwo Boże" - później jedną z popularniejszych lektur tzw. średniowiecza. Albo na wspomnianego św. Grzegorza, który wobec okoliczności czasów działał tak jakby się miał świat zaraz skończyć (tj. przede wszystkim w bojaźni Bożej) a stworzył trwałe podwaliny pod wieki świetności Urzędu Piotrowego.
Quas Primas
@V.R.S. - Dziękuję - przekonał mnie pan.
modernistae prohibere
@Quas Primas
Jestem za chłostą, ale niech sprawiedliwość wymierzają osoby prawe, moralnie czyste, a nie przypadkowa tłuszcza banderowska, która terroryzuje pozostałą część Ukraińców. Polsce potrzebna jest władza polska, a nie polskojęzyczna. Jakakolwiek wina winna być wyjaśniona przed niezawisłym sądem, bo jest to podstawa minimalizacji błędu.
megur shares this
4
Krzysztof Kolumb
I pomyśleć, że te upadalskie małpy uważają się za cywilizowane osoby.
King ArKo
Nazista wacula się pojawił, plugawy zdrajca Polski obrońca morderców.
wacula25wp.pl
Mordercy putina armia rosyjska zabiła dwa razy więcej mieszkańców tego miasta niż naziści podczas II wojny światowej. Przekazał, że podczas niemieckiej okupacji Mariupola zginęło ok. 10 tys. cywilów, a Rosjanie zabili ponad 20 tys. osób i to końca nie widać dalej.
yarroox
Właśnie Pan usprawiedliwia samosądy i lincze, czy w prawodawstwie Ukrainy, karą jest chłosta?
wacula25wp.pl
Atak Putina na Ukrainę dotyczy wszystkich Apel burmistrza Mariupola armia rosyjska zabiła więcej cywilów w tym mieście niż naziści niemieccy. Jeśli mówi się, że Mariupol to piekło, w Azowstalu jest jeszcze gorzej. Tam prawie nie ma żywności, leków, wody. Oni żyją w takich warunkach od ponad 60 dni. Błagają o ratunek czego-kolwiek aby ich uwolnili z rąk siepaczy rosyjskich .
milboy
wacula "nazi friend" :-(
wacula25wp.pl
Das ist kein Freund 🤭
Robert Suchowski
Nazwy państw piszemy z dużej litery. Np. faszystowskie Niemcy, komunistyczna Rosja, banderowska Ukraina.
Oglądnąłem ten filmik ale nie znam języka ukraińskiego. Owszem widzimy bitych ludzi. Ale czy wiadomo za co oni sa bici ? Może coś ukradli np.?
Pan Adolf napisał:
,,Domniemywam że ofiarami tego poniżenia są osoby narodowości Rosyjska.''
Domniemywać sobie można, ale jak się nie zna szczegółów …More
Nazwy państw piszemy z dużej litery. Np. faszystowskie Niemcy, komunistyczna Rosja, banderowska Ukraina.
Oglądnąłem ten filmik ale nie znam języka ukraińskiego. Owszem widzimy bitych ludzi. Ale czy wiadomo za co oni sa bici ? Może coś ukradli np.?
Pan Adolf napisał:
,,Domniemywam że ofiarami tego poniżenia są osoby narodowości Rosyjska.''

Domniemywać sobie można, ale jak się nie zna szczegółów, to nie można ocenić sytuacji.

Napisał Pan Adolf również:
,,Nie wiem co gorsze?
Znęcanie się i zadawanie cierpienia.
Czy strzał w potylice?''

To ja się zapytam:
Nie wie Pan, czy wolał by dostać kulkę w głowę czy 30 batów na goły tyłek? Jak Pan nie wie, to ma Pan nie po kolei w głowie.
Znęcać i pastwić się nad ludźmi nie wolno nigdy. Ale sprawiedliwa kara taka jak chłosta (czy ostatecznie rozstrzelanie) jest dopuszczalna.
Trzeba znać fakty zanim się kogoś oceni, a nie nakręcać się emocjami.
Tom Hlusa
Nevím jaké máte v Polsku zvyky, ale u nás Česku nikdo nikoho na ulici obvykle nesvléká do naha, nesvazuje, nebičuje a nekope do obličeje. Je dostatek materiálu, co se na východě Ukrajiny dělo od roku 2014, dost důkazů o narůstajícím, vládou podporovaném fašizmu na Ukrajině. Pokud vím, tak od roku 2014 neútočí Donbas na Kyjev, ale Kyjev na Donbas. Bombardovat je začal soukmenovec "Adolf" …More
Nevím jaké máte v Polsku zvyky, ale u nás Česku nikdo nikoho na ulici obvykle nesvléká do naha, nesvazuje, nebičuje a nekope do obličeje. Je dostatek materiálu, co se na východě Ukrajiny dělo od roku 2014, dost důkazů o narůstajícím, vládou podporovaném fašizmu na Ukrajině. Pokud vím, tak od roku 2014 neútočí Donbas na Kyjev, ale Kyjev na Donbas. Bombardovat je začal soukmenovec "Adolf" Porošenko ! A "Josif Vissarionovič" Zelenskyj v tom úspěšně pokračuje.
Robert Suchowski
U nas w Polsce też takich sytuacji póki co nie widzę.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
Oglądnąłem ten filmik ale nie znam języka ukraińskiego. Owszem widzimy bitych ludzi. Ale czy wiadomo za co oni sa bici ? Może coś ukradli np.?
---------------------------------------------------------
No i co z tego że ukradli. Nawet zabójcy nie są tak traktowani. To jest samosąd i zbrodnia. Każdy człowiek zasługuje na szacunek.
Robert Suchowski
Nie wiem za co ci ludzie oberwali i nie wiem czy są tam jakieś lokalne sądy. Sprawiedliwa kara nie jest zbrodnią a rozpieszczanie zbrodniarzy i przestępców to domena lewaków. Chłosta może być często lepszym wyjściem niż więzienie, w którym taki złodziej może się jeszcze badziej zdeprawować pod wpływem otoczenia.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
Nie jest to żadna sprawiedliwa kara, tylko samosąd, bo nawet pokazane było dziecko, które taśmą obkleili do słupa razem z ojcem.
Rozumiem, że odpowiada ci takie traktowanie ludzi. Czy sam też za jakieś przewinienie chciałbyś być publicznie obnażony, wychłostany, sponiewierany i odarty z godności człowieka? Jesteś chyba jedyną osobą na Glorii TV, który to bestialstwo popiera.
Robert Suchowski
Ja nie wiem, co tam się na prawdę stało, więc niczego co tam się działo nie popieram. Jeżeli przykleili tam dziecko razem z ojcem do słupa, to najprawdopodobniej jest to niesprawiedliwy samosąd. Ale są tam też inne sceny, których okoliczności nie znam.
Mówię ogólnie o systemie kar. I jeżeli chodzi o karę chłosty, to kara taka jest dla mnie dopuszczalna, o ile ktoś sobie na nią zasłużył. Niejednego …More
Ja nie wiem, co tam się na prawdę stało, więc niczego co tam się działo nie popieram. Jeżeli przykleili tam dziecko razem z ojcem do słupa, to najprawdopodobniej jest to niesprawiedliwy samosąd. Ale są tam też inne sceny, których okoliczności nie znam.
Mówię ogólnie o systemie kar. I jeżeli chodzi o karę chłosty, to kara taka jest dla mnie dopuszczalna, o ile ktoś sobie na nią zasłużył. Niejednego np. polityka powinno się na początek wychłostać publicznie, zabrać mu majątek i wsadzić go do więzienia, w którym przewidziałbym jeszcze dla niego dyby za dodatkowe wykroczenia. Nie wiem czy ktoś na Glori.tv popiera jeszcze kary cielesne i nie zamierzam się tym przejmować jak jestem w tym osamotniony. Nie jestem demokratą i nie naginam się do większości.
W innym wątku poparła Pani niedawno karę śmierci, więc nie rozumiem dlaczego tak Panią odraża np. 30 kijów na tyłek.
Robert Suchowski
I jeszcze jedno. Jak bym coś złego zrobił i miał wybór; albo dostać baty i przez miesiąc lizać rany lub siedzieć w więzieniu miesiąc z jakimiś zdegenerowanymi debilami, to wolałbym zacisnąć zęby i dostać w skórę. I nie czuł bym się odarty w ten sposób z godności.
Quas Primas
Zgadzam się z Robertem. Też nie wiem za co ta chłosta, ale jeśli za kradzież (na gorącym uczynku), to nawet słuszna kara. Myślę, że 90% z tych ludzi już więcej nie sięgnie po nieswoje!!!
Kary sądowe są zazwyczaj łagodne a i areszt, czy kara więzienia, to ZAWSZE jest na rachunek podatników. Są (w większości) w ciepełku, najedzeni, z telewizorem itd.
Kiedyś (chyba) w Szwecji ucinano rękę za kradzież …More
Zgadzam się z Robertem. Też nie wiem za co ta chłosta, ale jeśli za kradzież (na gorącym uczynku), to nawet słuszna kara. Myślę, że 90% z tych ludzi już więcej nie sięgnie po nieswoje!!!
Kary sądowe są zazwyczaj łagodne a i areszt, czy kara więzienia, to ZAWSZE jest na rachunek podatników. Są (w większości) w ciepełku, najedzeni, z telewizorem itd.
Kiedyś (chyba) w Szwecji ucinano rękę za kradzież... Tak więc chłosta jest całkiem, całkiem.
A tak w ogóle, to w Polsce powinna być PRZYWRÓCONA kara śmierci.
Robert Suchowski
Zasadniczo ma Pani rację. Ale musiała by to być wolna Polska, z uczciwymi sądami i uczciwym społeczeństwem, by karę śmierci przywrócić. Dzisiaj ja tego nie widzę.
Lucym1961
Ukraincy maja to we krwi cholota jak mozna tak znecac sie nad czlowiekiem zwierzeta maja wiencej szacunku dla siebie
m.rekinek
Tom Hlusa
A která vlajka je ukrajinská ? Ta první, nebo ta třetí ? Ta druhá to není, protože ta je česká. Tu u nás vidím na každém rohu :-D
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
Zgodziłbyś się być obnażony przed wszystkimi ludźmi i na goły tyłek wysmagany rózgami? Myślałam ,że jesteś odosobniony w popieraniu bestialstwa i poniżaniu godności ludzkiej, ale poparła cię znana tradycjonalistka Quas Primas, ona też uważa ,że to nic złego, że lepsza taka kara samowolna niż sąd i więzienie. Pewnie też by chciała być obnażona publicznie i na goły tyłek …More
Robert Suchowski
Zgodziłbyś się być obnażony przed wszystkimi ludźmi i na goły tyłek wysmagany rózgami? Myślałam ,że jesteś odosobniony w popieraniu bestialstwa i poniżaniu godności ludzkiej, ale poparła cię znana tradycjonalistka Quas Primas, ona też uważa ,że to nic złego, że lepsza taka kara samowolna niż sąd i więzienie. Pewnie też by chciała być obnażona publicznie i na goły tyłek wychłostana porządnie. Więc nie będzie nietaktem z mojej strony, życzyć wam tego. Może jak przeżyjecie tę hańbę na własnej skórze, zmienicie zdanie.
Quas Primas
Potwierdza się Medalikowa, że masz sprany mózg fałszywymi objawieniami. Ta chłosta to najprawdopodobniej dla szabrowników, a ja nie kradnę i nie obawiam się takich wyroków.
ps. Ty hańbisz ludzi w inny sposób, ale tego nie widzisz!!!
Robert Suchowski
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jeszcze w XX wieku były kary cielesne w niektórych państwach:
Kara cielesna – Wikipedia, wolna encyklopedia
A tam jest wojna, więc jest to sytuacja nadzwyczajna. Mogą być niesprawne więzienia (np. nie ma komu pilnować więźniów, nie ma czym ich karmić itp.). Może jednak działają jakieś sądy ? Tego nie wiem.
Nie wiem również co ma na myśli Quas Primas twierdząc, że hańbi …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA

Jeszcze w XX wieku były kary cielesne w niektórych państwach:
Kara cielesna – Wikipedia, wolna encyklopedia

A tam jest wojna, więc jest to sytuacja nadzwyczajna. Mogą być niesprawne więzienia (np. nie ma komu pilnować więźniów, nie ma czym ich karmić itp.). Może jednak działają jakieś sądy ? Tego nie wiem.
Nie wiem również co ma na myśli Quas Primas twierdząc, że hańbi Pani ludzi inaczej, ale również się nie boję kar np. za złodziejstwo, ponieważ nie jestem złodziejem.
Wie Pani co ? Nie wiem, czy jest to efekt wiary w fałszywe objawienia, ale dostrzegam w Pani coś specyficznego.
Napisała Pani np. coś takiego:

,,Powinny nawet baby z Różańcami tam stanąć i się modlić, szatan by uciekł.''

Czyli co ? Jak baby z różańcem staną to szatan ucieknie na zasadzie, że ktoś kogoś bić przestanie ? Czyli jak np. św. Maksymilian Kolbe się modlił w celi i mimo to go zabili, to znaczy, że za słabo się modlił ?
Mówiąc kolokwialnie: jest Pani osobą nieźle odjechaną.
Quas Primas
@Robert Suchowski - Mówiąc ,że Medalikowa hańbi ludzi mam na myśli to, że hańbi słowem tzn oczernia i złorzeczy...
Oczernia np Bractwo Piusa X i samego Franciszka. To, jaki jest Franciszek każdy katolik widzi, ale to nie znaczy, że ona ma prawo PUBLICZNIE go krytykować, nazywać Antychrystem itd (wystarczy poczytać jej komentarze)
Złorzeczy niektórym userom, życząc im wszystkiego, co najgorsze.…More
@Robert Suchowski - Mówiąc ,że Medalikowa hańbi ludzi mam na myśli to, że hańbi słowem tzn oczernia i złorzeczy...
Oczernia np Bractwo Piusa X i samego Franciszka. To, jaki jest Franciszek każdy katolik widzi, ale to nie znaczy, że ona ma prawo PUBLICZNIE go krytykować, nazywać Antychrystem itd (wystarczy poczytać jej komentarze)
Złorzeczy niektórym userom, życząc im wszystkiego, co najgorsze...
Robert Suchowski
Nie wiem co ta pani napisała, na temat tych ludzi, ale Bergoglio nie jest żadnym Papieżem, to jawny heretyk. Do Bractwa św. Piusa X mam również poważne uwagi. Można to znaleźć w moich komentarzach.
A co do złorzeczenia niektórym userom, to wygląda na to, że i nam źle życzy:
,,Więc nie będzie nietaktem z mojej strony, życzyć wam tego.''
Rozumiem, że ona chce byśmy coś ukradli i dostali za to baty …More
Nie wiem co ta pani napisała, na temat tych ludzi, ale Bergoglio nie jest żadnym Papieżem, to jawny heretyk. Do Bractwa św. Piusa X mam również poważne uwagi. Można to znaleźć w moich komentarzach.

A co do złorzeczenia niektórym userom, to wygląda na to, że i nam źle życzy:

,,Więc nie będzie nietaktem z mojej strony, życzyć wam tego.''

Rozumiem, że ona chce byśmy coś ukradli i dostali za to baty pod słupem. Ewentualnie może jej chodziło o to, by nas sprano pod tym słupem za friko (bez kradzieży) ? Nie wiem. Ale prawdopodobnie lada chwila zablokuję tę panią po prostu i tyle.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
,,Powinny nawet baby z Różańcami tam stanąć i się modlić, szatan by uciekł.''
Czyli co ? Jak baby z różańcem staną to szatan ucieknie na zasadzie, że ktoś kogoś bić przestanie ? Czyli jak np. św. Maksymilian Kolbe się modlił w celi i mimo to go zabili, to znaczy, że za słabo się modlił ?
Mówiąc kolokwialnie: jest Pani osobą nieźle odjechaną.
----------------------------------…More
Robert Suchowski
,,Powinny nawet baby z Różańcami tam stanąć i się modlić, szatan by uciekł.''

Czyli co ? Jak baby z różańcem staną to szatan ucieknie na zasadzie, że ktoś kogoś bić przestanie ? Czyli jak np. św. Maksymilian Kolbe się modlił w celi i mimo to go zabili, to znaczy, że za słabo się modlił ?

Mówiąc kolokwialnie: jest Pani osobą nieźle odjechaną.
----------------------------------------
Nie powiem jakie zdanie ja mam o panu, bo by pan się obraził .

Nie wierzy pan w siłę Różańca, nie zna pan Cudów Różańcowych, nie wie pan, że Różaniec osłabia bardzo działanie szatana? Różaniec też dodaje siłę ludziom cierpiącym. Różaniec jest lekiem na każde zło! Odmawiając Różaniec przyzywa się Matkę Boża, której szatan najbardziej się boi. Więc Różaniec jest jedynym ratunkiem w takich trudnych sytuacjach.

Maksymilian Kolbe nie za słabo się modlił, ale dobrowolnie zgodził się na męczeństwo. Będąc jeszcze dzieckiem wybrał dwie korony , Białą symbolizującą czystość i Czerwoną Męczeństwo, które w wizji Matka Boża mu pokazała. Dobrowolnie oddał swoje życie za Franciszka Gajowniczka, więc wiedział , że musi umrzeć śmiercią głodową jako męczennik. Ale modlił się nie dlatego, aby być cudownie uratowanym, ale żeby mieć siłę do zniesienia tego cierpienia, a także do ratowania innych. Więc ten przytoczony przez pana przykład jest nie na miejscu.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
A co do złorzeczenia niektórym userom, to wygląda na to, że i nam źle życzy:
,,Więc nie będzie nietaktem z mojej strony, życzyć wam tego.''
Rozumiem, że ona chce byśmy coś ukradli i dostali za to baty pod słupem. Ewentualnie może jej chodziło o to, by nas sprano pod tym słupem za friko (bez kradzieży).
------------------------------
Gdzie jest powiedziane, że ci ludzie którzy …More
Robert Suchowski

A co do złorzeczenia niektórym userom, to wygląda na to, że i nam źle życzy:

,,Więc nie będzie nietaktem z mojej strony, życzyć wam tego.''

Rozumiem, że ona chce byśmy coś ukradli i dostali za to baty pod słupem. Ewentualnie może jej chodziło o to, by nas sprano pod tym słupem za friko (bez kradzieży).
------------------------------
Gdzie jest powiedziane, że ci ludzie którzy są tak traktowani, są złodziejami , albo popełnili jakieś przestępstwo? To jest tylko pana interpretacja i pana subiektywne zdanie.
Niedługo przyjęcie chipa i nie oddanie pokłonu bestii będzie przestępstwem i ukarane śmiercią. Kary będą za chodzenie do Kościoła i noszenie symboli religijnych. Teraz mówienie prawdy jest karane i to nawet ,, samobójstwem''. Karane było i jeszcze będzie, nie noszenie maski i nie podporządkowanie się przepisom sanitarnym. A także walka w obronie swobód obywatelskich i nie poddawanie się terrorowi.
Takie kary wymierzane są za walkę w obronie wolności i nie zgadzanie się na niewolnictwo.

A więc jednak mimo że nieświadomie, przyznał pan, że to co oni wyprawiają z ludźmi jest coś złego.
Więc jeszcze raz powtarzam, że na każde zło tylko Różaniec jest najlepszą bronią. Można się modlić nawet będąc w swoim domu, albo w Kościele.
Dziś byłam mile zaskoczona, ksiądz po odprawieniu Mszy Świętej odmówił z nami część Różańca Tajemnice Światła, o pokój w Polsce i w naszych rodzinach, a także za Kapłanów. Tym bardziej jestem pełna uznania, gdyż był to starszy kapłan i ledwo trzymał się na nogach.
Robert Suchowski
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
- Więc ten przytoczony przez pana przykład jest nie na miejscu.
Ok, zgadzam się; to nie był dobry przykład.
- Na pewno nie jest pan katolikiem, a jeśli już to bardzo letnim i pozbawionych ludzkich uczuć.
Ot i mnie osądziła nawiedzona jedna.
Jak następnym razem będzie się pani modliła leżąc krzyżem, to niech się pani o rozumek pomodli.
Jak mówiłem; tak robię, blokuję cię …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
- Więc ten przytoczony przez pana przykład jest nie na miejscu.

Ok, zgadzam się; to nie był dobry przykład.

- Na pewno nie jest pan katolikiem, a jeśli już to bardzo letnim i pozbawionych ludzkich uczuć.

Ot i mnie osądziła nawiedzona jedna.
Jak następnym razem będzie się pani modliła leżąc krzyżem, to niech się pani o rozumek pomodli.
Jak mówiłem; tak robię, blokuję cię kobieto. Paszła won !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Robert Suchowski
ROZUMEK MI DO NICZEGO NIE JEST POTRZEBNY. WYSTARCZY MI WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ I MĄDROŚĆ BOŻA! I O TO SIĘ MODLĘ CO DZIEŃ PEŁNĄ MOCY LITANIĄ DO DUCHA ŚW. I WIDOCZNIE PANA, TEŻ MUSZE DOŁĄCZYĆ DO SWOICH MODLITW.
Z Panem Bogiem!
More
Robert Suchowski

ROZUMEK MI DO NICZEGO NIE JEST POTRZEBNY. WYSTARCZY MI WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ I MĄDROŚĆ BOŻA! I O TO SIĘ MODLĘ CO DZIEŃ PEŁNĄ MOCY LITANIĄ DO DUCHA ŚW. I WIDOCZNIE PANA, TEŻ MUSZE DOŁĄCZYĆ DO SWOICH MODLITW.

Z Panem Bogiem!
Robert Suchowski
Mądrość Bożą pani rzekomo posiada? Pani epatuje pychą ! A to już poważniejsza sprawa niż głupota. Pokory więc życzę.
Z Panem Bogiem
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
@Robert Suchowski
Przepraszam za mój osąd. Komentarz usunęłam.
Z pewnością nie jestem wolna od pychy jak większość ludzi. Więc jedyne co mogę zrobić to przyjmować wszystkie upokorzenia i niesprawiedliwości. A także modlić się leżąc Krzyżem i przepraszać za swoją pychę i brak pokory.
Trepifajksl
Bestie.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Dlaczego nikt i ich nie broni i nie uwolni? Gdzie są ci gieroje? Zdjęcia i filmy tylko robią zamiast walczyć i bronić słabszych. Powinny nawet baby z Różańcami tam stanąć i się modlić, szatan by uciekł. Co za znieczulica.
Tom Hlusa
Dobrá otázka ! Možná jen divadlo ? Jako covid ?
Krzysztof Kolumb
I to bydło upadalskie chce żyć wśród ludzi cywilizowanych?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
" to bydło upadalskie " -kontynuuje Wołyń -BIS !
jac05
Obudziły się stare demony w ludziach. W Czyśćcu wszystko się odwróci 10000x. Nie daj Boże aby z niewybaczonych nienawiści i krzywd wzajemnych trafili do piekła i jedni i drudzy.
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Banderowski zew krwi , ten sam co rezydent Juda ( ich ziomal ) i chazaro -masonski Knesejm z bandy czworga )rzucili nam na Rzeczpospolitą z wszystkimi udogodnieniami ; WIKT ,I OPIERUNEK KOSZTEM PODATKÓW OBYWATELA POLSKIEGO !!!