dorka2
Dobrý deň,
chcel by som sa Vám v mene celého CitizenGO poďakovať za Vašu pomoc v kampani proti filmu vysielaného na Netflixe.
Podarilo sa nám spoločne dosiahnuť viac ako 1 500 000 podpisov, čo je historicky najviac. Na čelných predstaviteľov Netflixu vytvárame stále veľký tlak.
Smutným faktom zostáva, že riaditeľ Netflixu Reed Hastings považuje za komédiu film, ktorý urazil milióny kresťanov po …More
Dobrý deň,
chcel by som sa Vám v mene celého CitizenGO poďakovať za Vašu pomoc v kampani proti filmu vysielaného na Netflixe.
Podarilo sa nám spoločne dosiahnuť viac ako 1 500 000 podpisov, čo je historicky najviac. Na čelných predstaviteľov Netflixu vytvárame stále veľký tlak.
Smutným faktom zostáva, že riaditeľ Netflixu Reed Hastings považuje za komédiu film, ktorý urazil milióny kresťanov po celom svete v čase Vianoc, kedy sa celý svet zastavuje, aby oslávil narodenie Ježiša Krista.
Keďže ste odpovedali na výzvu podpísať petíciu, podnikli sme krok, ktorým chceme jasne demonštrovať náš postoj riaditeľovi Netflixu, že nesúhlasíme s filmom „Vianočná komédia“ znázorňujúcim Ježiša Krista, jeho apoštolov a Pannu Máriu veľmi neúctivým a výsmešným spôsobom.
Váš podpis spolu so všetkými ostatnými sme práve zabalili a poslali priamo Reedovi Hastingsovi do centrály Netflixu.
Takto vyzerá 1 500 000 podpisov.

K podpisom sme priložili aj sprievodný list, v ktorom jasne deklarujeme, že nikam neodchádzame a v našom úsilí budeme pokračovať!
Máme jasný cieľ: vyhrať a dať jasne najavo filmovým štúdiám a producentom, že netolerujeme výsmech z toho, čo je pre kresťanov posvätné. Keby títo producenti natočili podobný film vysmievajúci sa z proroka Mohameda, je veľmi pravdepodobné, že oni sami by už teraz neboli nažive a ich filmové štúdio by bolo vypálené. Kresťania sú tolerantní a rešpektujú druhých ako aj ich kritiku, no všetko má svoje hranice
Naša petícia v Brazílii poriadne rozbúrila atmosféru. Sudca Benedicto Abicair dokonca prikázal Netflixu film stiahnuť. Smutné je, že Najvyšší súd tento jeho príkaz znegoval.
Okrem toho máme správy z viacerých zdrojov, ktoré indikujú, že naša petícia sa stala predmetom mnohých rozhovorov a diskusií.
Avšak nemôžeme sa uspokojiť s tým, že sme dosiahli 1,5 milióna podpisov a zostať stáť. Náš cieľ je jasný a k tomu potrebujeme aj Vašu pomoc.
Zostaňme, prosím, v kontakte. V najbližších týždňoch Vás budeme informovať aký je ďalší postup. Verím, spoločne to dokážeme dotiahnuť do úspešného konca.
Ďakujeme za všetko, čo robíte!
Matúš Hagara a celý tím CitizenGO
P.S. Ak ste dostali tento mail a ešte ste nepodpísali našu petíciu, podporte ju, prosím, teraz. Formulár je stále otvorený, stále prijímame nové podpisy a doručujeme ich elektronicky Netflixu. Ak ste petíciu už podpísali, zdieľajte ju, prosím, cez sociálne siete alebo o nej povedzte svojej rodine či známym. Vďaka za Vašu snahu. Prosím, podpíšte tu: https://www.citizengo.org/sk/rf/176035-zastavme-vysielanie-filmu-na-netflixe-ktory-znazornuje-jezisa-ako-homosexuala