Rumuński europoseł Cristian Terhes UJAWNIA: Pfizer testował szprycę 3 dni po pojawieniu się kowida w Chinach, a Moderna już w 2017 roku?!

Rok temu rumuński europoseł Cristian Terhes zwrócił się z prośbą do Europejskiej Agencji Leków, by ta udostępniła wyniki badań nad preparatami na wiadomo co, gdyż chciał głosować w sprawie paszportów kowidowych w oparciu o wiedzę naukową. Badania jakie przedstawił koncern Pfizer były datowane na 14 stycznia 2020 roku, a badania Moderny nawet na rok 2017.
Europoseł Cristian Terhes UJAWNIA: Treść KONTRAKTU NA SZCZEPIONKI między UE a koncernami została OCENZUROWANA DLA LUDZI, którzy będą nimi szczepieni! [WIDEO]
Kowidowe cuda! Kto powinien wylądować w więzieniu?!
Zatem jakim cudem, skoro dopiero w grudniu 2019 roku świat dowiedział się, że istnieje C19. Dlaczego przedstawicielka Pfizera nie odpowiedziała w tej sprawie na pytanie? Gdyby obowiązywało prawo, a rządy były uczciwe, to ludzie, którzy odpowiadają za takie rzeczy, już dawno siedzieliby w więzieniach.

Głosowanie nad paszportem sanitarnym!
– „Rok temu zwróciłem się z prośbą do EMA (Europejska Agencja Leków) o udostępnienie mi danych, gdyż chciałem podjąć świadomą decyzję, czy głosować za czy przeciw paszportom sanitarnym. Jedno z moich pytań dotyczyło tego, by EMA wysłała mi wszystkie wyniki badań, testów klinicznych, które te wszystkie koncerny lekowe przeprowadziły, czy to na zwierzętach, czy na ludziach, zanim zgłosiły się po autoryzację do wypuszczenia produktu na rynek” – mówi europoseł Cristian Terhes.
Wzięli od Europejczyków grube miliardy, ale nie powiedzą na jakich zasadach. W normalnym świecie tacy ludzie byliby za kratami!
Terhes pyta, a przedstawicielka Pfizera odmawia odpowiedzi

– „Zatem w przypadku Pfizera znalazłem coś bardzo ciekawego. Kiedy pokazali te informacje o testach klinicznych Pfizera… tu są wszystkie badania, złożone wraz z prośbą o autoryzację. Jest tu wymienione badanie kliniczne, które rozpoczęło się 14 stycznia 2020 roku. Pytałem o to przedstawicielkę Pfizera, ale odmówiła odpowiedzi!” – dodaje Terhes.
Źródło: Ruch Narodowy (Facebook)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
OBSERWUJ Wolność.TV na Twitterze
SUBSKRYBUJ Wolność.TV na YouTube
POLUB Wolność.TV na Facebooku