predex
90 letni kaplan zmarł na wirusa cha cha cha jakim trzeba btc durniem aby7 wierzyc w te brednie.

Bral co najmniej 10 lekłów, mial co najmniej 10 śmiertelnych chorob ale grypka mu zaszkodziła cha c ha cha , ty Srelek elemelek moze w te brednie wierzyc i kilku innych durniow z tego głupiego portaliku dloa naiwnych katolików polskich, można im robic wodę z mózgu nie tylko radyjkiem i telewizyjka …More
90 letni kaplan zmarł na wirusa cha cha cha jakim trzeba btc durniem aby7 wierzyc w te brednie.

Bral co najmniej 10 lekłów, mial co najmniej 10 śmiertelnych chorob ale grypka mu zaszkodziła cha c ha cha , ty Srelek elemelek moze w te brednie wierzyc i kilku innych durniow z tego głupiego portaliku dloa naiwnych katolików polskich, można im robic wodę z mózgu nie tylko radyjkiem i telewizyjka ale rownież przez internet, wystarczy tylko kilku cwanych oszustów i mnozna dowolonie manipulować faktami.
predex
A coś o tych nacjonalistach , co to miordowali Polakow w Katyniu,. i po wojnie jako UB, macie coiś o tych nacjonalistach niepolskich , czy tylko o poolskich chga cha cha.
dewas
Niech Bóg uchowa nas wszystkich Polaków od przeklętego i szatańskiego nacjonalizmu, który jest z piekła rodem: pl.wikipedia.org/wiki/Rzeź_wołyńska. Niech żaden Polak i katolik nigdy więcej nie waży się nazwać nacjonalistą, jak Hitler: wirtualnapolonia.com/…/adolf-hitler-mo… i Bandera: pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Ukr… .