Clicks590
Edward7
1

Siedem uczelni potwierdza; Covid19 nie istnieje

(…) W 1500 próbkach nie znaleziono „nieuchwytnego” Sars-Cov-2 (Scanning Electron Microscope)
1. Mam doktorat z wirusologii i immunologii. Jestem naukowcem z laboratorium klinicznego i przetestowałem 1500 „przypuszczalnie” pozytywnych próbek Covid 19 zebranych w Południowej Kalifornii

2. Kiedy mój zespół laboratoryjny i ja testowaliśmy postulaty Kocha i obserwacje pod SEM (Scanning Electron Microscope), NIE znaleźliśmy Covid w żadnej z 1500 próbek.

3. Stwierdziliśmy, że wszystkie 1500 próbek dotyczyło głównie grypy (grypy) A, a niektóre grypy B, ale ani jednego przypadku wirusa Covid, i nie wykorzystaliśmy testu BS PCR.

4. Następnie wysłaliśmy resztę próbek do Stanford, Cornell i niektórych laboratoriów UC i oni znaleźli takie same wyniki jak my, BEZ COVID.

5. Znaleźli grypę A i B. Następnie wszyscy rozmawialiśmy z CDC i poprosiliśmy ich o wykonalne próbki COVID, których CDC powiedział, że nie może dostarczyć, ponieważ nie mieli żadnych próbek.

6. Teraz, poprzez wszystkie nasze badania i prace laboratoryjne, doszliśmy do stanowczego wniosku, że COVID 19 był wyimaginowany i fikcyjny.

7. Grypa została nazwana Covid i większość z 225 000 zmarłych zmarła z powodu współistniejących chorób, takich jak choroby serca, rak, cukrzyca, rozedma płuc itp. a potem zachorowali na grypę, która dodatkowo osłabiła ich układ odpornościowy i zmarli.

8. Nie znalazłem jeszcze ani jednej zdolnej do pracy próbki Covid 19. My, na 7 uniwersytetach, które przeprowadziły testy laboratoryjne tych 1500 próbek, pozywamy teraz CDC za oszustwo Covid 19 (Pamiętaj: Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom, określane również jako CDC przez akronim jego nazwa w języku angielskim, Centers for Disease Control and Prevention).

Covid-19, to czysta fikcja, czy ktoś kiedykolwiek w to wątpił?
9. CDC nie przesłało nam jeszcze ani jednej zdolnej do życia, wyizolowanej i oczyszczonej próbki Covid 19. Jeśli nie mogą lub nie chcą przesłać nam wykonalnej próbki, twierdzę, że nie ma Covid 19, jest to fikcja.

10. Cztery zespoły badawcze opisujące wyciągi genomowe wirusa Covid 19 , nigdy nie były w stanie wyizolować i oczyścić próbek. Cztery artykuły napisane w Covid 19 opisują tylko małe fragmenty RNA, które miały tylko 37 do 40 par zasad.

11. Potwierdza to, że NIE JEST WIRUSEM. Wirusowy genom ma zwykle od 30 000 do 40 000 par zasad. A skoro „niebezpieczny” Covid jest wszędzie, dlaczego nikt w żadnym laboratorium na świecie nie wyizolował i nie oczyścił tego wirusa w całości?

12. To dlatego, że tak naprawdę nigdy nie znaleźli wirusa. Jedyne, co znaleźli, to małe fragmenty RNA, które i tak nigdy nie zostały zidentyfikowane jako wirus.

13. Mamy więc do czynienia z kolejnym szczepem grypy, jak co roku. COVID 19 nie istnieje i jest fikcyjny.
Nazwali grypę Sars-Cov-2 ... i mają plandemię w mediach

14. Uważam, że Chiny i globaliści zaaranżowali tę mistyfikację COVID (grypa przebrana za nowy wirus), aby doprowadzić do globalnej tyranii i stanu totalitarnego globalnego nadzoru policyjnego, a spisek ten obejmował masowe oszustwa wyborcze ...

https://elcorreodeespana.com/secciones/1/70/autor/autores.html

Szczepionki od czasów "hiszpanki" powodowały epidemie, już zaplanowali kolejną epidemię spowodowaną szczepieniami ...
Większość epidemii jest fałszywa - świńska grypa, ptasia grypa, HIV, Zika, Ebola, SARS 1, SARS 2, MERS. Po szczepieniu łatwo jest spowodować kilka zgonów - szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby dała ofiary AIDS. Szczepionka przeciw grypie dała ludziom COVID-19, który można leczyć antykoagulantami, ale te leczenie zostało wstrzymane. Wiele starszych osób zostało zabitych morfiną. Media wiedzą, jak podtrzymywać strach... Szczepionka przeciw grypie i skażone testy COVID bez wątpienia będą powodować choroby i śmierć. Szczepionka COVID już zabija pielęgniarki. I paraliżuje ich. I czyni je bezpłodnymi .Wyobrażam sobie, że pracownicy szpitali zostaną zdziesiątkowani, ponieważ nie będą potrzebni po rozwiązaniu NHS i zamknięciu wszystkich tych pustych szpitali. W międzyczasie są to centra szczepień i testów, wykorzystujące personel szpitala jako świnki morskie. Dr Mengele użył więźniów obozów koncentracyjnych, aby sprawdzić, jakie dawki były śmiertelne, a jakie dawki pozwalały ofiarom żyć i umrzeć później, najwyraźniej z innych przyczyn. Pracownicy szpitali to pierwsza linia testów. Następni są uczniowie, najwyraźniej z innych przyczyn....
jac505 shares this
590
Zaczyna się potwierdzać, że covid to jakiś wirus grypy, który stał się przykrywką do wprowadzenia wysoce szkodliwej techniki 5g, która daje podobne objawy i ma posłużyć systemowi do całkowitej kontroli naszego życia. Szukajmy prawdy !