Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks6.3K

Zeman proti POTRATŮM

Daniel_111
110
rcmonitor.cz/cr/7213-Prezident-… Sv. Matka Tereza o potratech Cítím, že potrat je dnes největším nebezpečím pro mír, protože to je válka vedená proti dítěti - přímá vražda nevinného vykonaná samotnou…More
rcmonitor.cz/cr/7213-Prezident-…

Sv. Matka Tereza o potratech
Cítím, že potrat je dnes největším nebezpečím pro mír, protože to je válka vedená proti dítěti - přímá vražda nevinného vykonaná samotnou matkou. A když dopustíme, že matka může zabít dokonce své vlastní dítě, jak můžeme po jiných lidech chtít, aby se nezabíjeli navzájem?
(...) Země, která potraty povoluje, neučí lidi milovat, ale používat násilí k dosažení svých cílů. A proto je potrat úhlavním nepřítelem lásky a míru. Spousta lidí se zabývá problémy dětí v Indii, v Africe, kde některé umírají hladem. Jiní jsou zase znepokojeni násilím po celých Spojených státech. Je dobře, že se tím zabývají, ale často se ti stejní lidé nestarají o milióny těch, kteří jsou zabiti na základě záměrného rozhodnutí jejich vlastních matek. Potrat je největším nebezpečím míru na světě, protože lidi zaslepuje.
Matka Tereza (Z projevu ve Washingtonu v r. 1994)
valent
Miloš Zeman k tématu GENDER:
www.facebook.com/flx/warn/
Zedad likes this.
Renda shares this.
.
noname and 4 more users like this.
noname likes this.
dusan.podstavsky likes this.
Anton Čulen likes this.
tŕnie likes this.
Tomislav likes this.