01:33:37
Coburg
43.4K
Predstavili sme si tu Johna Pilgera, investigatívneho novinára, autora dokumentu Vojna o demokraciu. Môžete si ho pozrieť a opäť raz zhodnotiť, (už koľkýkrát), akú falošnú hru hrajú USA pri tzv. "…More
Predstavili sme si tu Johna Pilgera, investigatívneho novinára, autora dokumentu Vojna o demokraciu. Môžete si ho pozrieť a opäť raz zhodnotiť, (už koľkýkrát), akú falošnú hru hrajú USA pri tzv. "boji o demokraciu" alebo pri politickom vývoji v rôznych štátoch - tentoraz Južnej Ameriky.

Jedna z recenzií - citát: Úžasně INFORMATIVNÍ dokument! Zdráhám se říct, přímo dokumentární perla. Hlavně, absolutně nezáleží jestli si hrajete na ty pro tuzemské podmínky směšné pojmy jako "levičák" nebo "pravičák", pokud jste normálně a zdravě uvažující člověk, který vraždy dětí považuje za ohavné, tento dokument vás zasáhne i když budete třeba anarchista.
kytkatricet3
Kde se to da najit?
... ... PROKOP
Rusko čínského vojsko jednotně seřazené v boji proti Ušákům. Na moři je čínsko ruské loďstvo mobilizováno na okraj výsostných amerických vod, na krajině společně v jednom čiku proti americkému nacismu injektovanému na Ukrajině. Chtějí snad ušáci vygumovat Ameriku, nestačí jim tornáda?
. ARMATA .
Dnes by som sa viac obával Činy,ako Ruska.
. ARMATA .
Pre niekoho možno vtipné.. Aprdsasa... pozri sa ako sa chovajú Rusi voči ukrajinským zajatcom a ako sa správa Čína ku svojmu vlastnému obyvateľstvu? Dúfam,že smiech pominul.