VĚDCI, EXPERTI: VĚTŠINA LIDÍ, KTEŘÍ BYLI OČKOVÁNI MRNA COVID VAKCÍNAMI, ZEMŘE.

Většina lidí, kteří si vzali COVID „vakcínu“, bude do veľmi blizkej budúcností mrtvá. ( 1 - 3 rokov ) Důkazy jsou nyní k dispozici všem.

Díky lidem, kteří se účastnili tohoto vůbec prvního lidského experimentu s genovou terapií mRNA, oklamaných tím, že to měla být „vakcína“ pro falešnou „pandemii“, která byla údajně způsobena nikdy neizolovanou „COVID-19“, nyní již na základě faktografického postvakcinačního výzkumu víme následující:

1.) Není to vakcína. Vakcína mRNA COVID-19 neposkytuje imunitu vůči Covidu nebo jeho variantám, takže stále můžete chytit Covid a přenést jej na ostatní, přičemž budete bez příznaků. Pravděpodobně budete potřebovat posilovací dávku každých 6 měsíců, takže se připravte na vyhrnutí rukávu každých šest měsíců, jakmile se systém ve vás aktivuje.

[odkaz na www.bustle.com]

2.) 95% účinnost je RRR (Relative Reduction Risk – Riziko relativního snížení), kde skutečná míra redukce ARR (Absolute Reduction Risk – Absolutní snížení rizika) je méně než 2% podle této vědecké studie Lancet.

[odkaz na www.thelancet.com]

To znamená, že opravdu vůbec nejste chráněni, jak by si architekti této falešné pandemie přáli, abyste tomu „uvěřili“.

3.) Lipidové nanočástice ve vakcínách nezůstávají v intramuskulární oblasti deltového svalu. Pronikají ven do kardiovaskulárního systému a infikují celé tělo spike-proteinem. Něco, o čem výrobci tvrdili, že se nikdy nestane, přesto se to děje a proto jsou ty nepříznivé vedlejší účinky po těchto „vakcínách“ tak špatné.

[odkaz na www.sciencedirect.com]

4.) Samotný SPIKE-protein je toxický a část patologie onemocnění je příčinou zánětů, deregulace ACE2 a otevírá imunitní cesty. To znamená, že myokarditida (zánět srdce), encefalitida (zánět mozku) a hepatomegalie (zánět jater) jsou obrovským rizikem a jsou potvrzeny množství nežádoucích účinků hlášených společnostem VAERS a EuroVigilance.

[odkaz na www.ahajournals.org]

[odkaz na www.salk.edu]

[odkaz na www.news-medical.net]

[odkaz na www.pubmed.ncbi.nlm.nih.gov]

[odkaz na www.jimmunol.org]

To znamená, že samotný SPIKE protein postačuje k poškození kardiovaskulárního systému a orgánů, z nichž některé budou v budoucnu poškozeny – je to jako vstříknout někomu injekci Covidu-19, která poškozuje spíše vnitřek těla než plíce.

5.) Samotný syntetický SPIKE protein má chyby v kódování a snahu o umístění 5 GxxxG v kategorii prionů, což představuje dlouhodobé riziko vzniku nervových degenerativních onemocnění.

[odkaz na www.longdom.org]
[odkaz na ijvtpr.com]
[odkaz na www.newstarget.com]
[odkaz na www.nature.com]
[odkaz na www.preprints.org]
[odkaz na www.nature.com]
[odkaz na www.biorxiv.org]

6.) Lipidové nanočástice se po injekci hromadí u žen ve vaječnících, pak následuje kostní dřeň. Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA, vysvětluje tato zjištění laicky pro hloupé lidi, kteří nemohou snadno zpracovat vědecká data.

[odkaz na www.bitchute.com]

Redakční stanovisko Hala Turnera

Kdybychom nemluvili o lehkověrných naivních idiotech, kteří skočili na experimentální pokusy genové terapie, které přeskočili jakékoli skutečné a smysluplné studie představující výše uvedená zjištění, tak máme nyní tato data a důkazy od lidských laboratorních potkanů, kteří vesele a ignorantsky slaví svůj eugenický přešlap, zcela slepí vůči krátkodobým a dlouhodobým důsledkům, na které tato data poukazují:

Většina z nich zemře na důsledky jednoho nebo více faktorů popsaných ve výše uvedených bodech a k většině těchto úmrtí dojde do roku 2025.

Užijte si svého škodlivého SPIKE-proteinu, který již nikdy z těla nedostanete, a nervová degenerativní, dlouhodobá rizika, která nakonec budou vést k neléčitelným smrtelným neurologickým onemocněním, protože váš mozek pomalu hnije a zhoršuje se z prionu způsobujícího špatně poskládané proteiny, které v průběhu času pomalu poškozují vaše neurony.

Vaše oběť pro bezpečnost ostatních, která pravděpodobně zabije většinu z vás, byla způsobena vaší nevědomostí, vaší neochotou zkoumat věci pro sebe a díky vaší ochotě jednoduše přijmout cokoliv, co vám řekli ostatní (neznalí) lidé a politici.

Přichází světová “populace 500 milionů”; přesně jak to bylo navrženo na Georgia Guide Stones a psychotičtí maniaci, kteří věří, že je třeba lidi z planety vyřadit, to vzali doslova.

A co tak obvinit skutečné viníky, kteří to spáchali?

Fauci
se svým ziskovým výzkumem vyplývajícím z jeho funkce, který byl v USA zakázán, tak ho přesunul do laboratoře ve Wu-chanu, kde k tomu došlo.

Bill Gates se svou agendou vylidňování a vazbami na pedofila Jefferyho Epsteina.

CDC / WHO / Rockefellerova nadace a John Hopkins, kteří řídili Event 201, Spars, Lockstep, to vše plánovali pro svůj nový globalistický nový světový řád.

Zdroje:

halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/m

rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=174684

Prichádzajúca smrteľná hrozba je na obzore ! SKUTOČNÁ PANDÉMIA JE OČKOVANIE !

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch

„Udělali jsme velkou chybu“ – Spike Protein COVID vakcíny putuje z mís…

ŠPIČKOVÍ LÉKAŘI – EXPERTI SE SHODUJÍ NA TOM, ŽE OČKOVÁNÍ JE BIOLOGICKÁ…

Dr. Peter McCullough – Rizika covid vakcín & Proč by se očkování mělo zastavit.

Spike protein v covid vakcínách je nebezpečný a cytotoxický – diskuze odborníků.

Drvivý dôkaz, že falošná pandémia je najťažší zločin v histórii !
Public domain
Bratia a sestry
inenoviny.sk/…cirkuluje-v-tele-hromadi-sa-v-pohlavnych-organoch/
Desivý výsledok nového výskumu vakcín proti COVID-19 neočakávane objavil proteín v krvnom obehu ! Tento proteín súvisí s krvnými zrazeninami, poškodením srdca a mozgu a potenciálnymi rizikami pre dojčené deti a plodnosť.
Nový výskum ukazuje, že spike proteín koronavírusu z očkovania COVID-19 sa dostáva do krvného obehu, čo …More
inenoviny.sk/…cirkuluje-v-tele-hromadi-sa-v-pohlavnych-organoch/

Desivý výsledok nového výskumu vakcín proti COVID-19 neočakávane objavil proteín v krvnom obehu ! Tento proteín súvisí s krvnými zrazeninami, poškodením srdca a mozgu a potenciálnymi rizikami pre dojčené deti a plodnosť.

Nový výskum ukazuje, že spike proteín koronavírusu z očkovania COVID-19 sa dostáva do krvného obehu, čo vedci vôbec nepredpokladali, a čo vyvetľuje tisíce hlásených vedľajších účinkov krvných zrazenín a srdcových chorôb až po poškodenie mozgu, reprodukčné problémy atd.

Vedci sa domnievali, že spike proteín je skvelým cieľovým antigénom, pritom samotný spike proteín je toxín a je to patogénny proteín. Takže očkovaním sú vlastne ľudia zaočkovaní toxínom – uviedol to Byram Bridle, vírusový imunológ a profesor na University of Guelph v Ontariu.

Japonský výskum zverejnil údaje, ktoré ukázali, že neslávne známy spike proteín koronavírusu sa dostáva do krvi, kde cirkuluje niekoľko dní po očkovaní a potom sa hromadí v orgánoch a tkanivách, ako je slezina, kostná dreň, pečeň, nadobličky, a čo je obzvlášť znepokojujúce, že sa hromadí v pomerne vysokých koncentráciách vo vaječníkoch.

Veľké množstvo štúdií preukázalo, že najvážnejšie účinky SARS-CoV-2, vírusu, ktorý spôsobuje COVID-19, ako je zrážanie krvi a krvácanie sú dôsledkom účinkov spike proteínu samotného vírusu.


Výskum potvrdil jasný dôkaz o tom, že vakcíny, ktoré vytvárajú bunky v našich deltových svaloch, produkujú tento proteín, a že samotná vakcína plus proteín sa dostanú do krvného obehu.

Tento dôkaz bol nedávno zverejnený v publikácií recenzovanej štúdie, ktorá odhalila spike proteín v krvnej plazme troch z 13 mladých zdravotníckych pracovníkov, ktorí dostali vakcínu COVID-19 od spoločnosti Moderna. U jedného z pracovníkov cirkuloval spike proteín 29 dní.

Akonáhle je spike proteín v obehu spôsobuje zhlukovanie krvných doštičiek a to môže viesť k poruchám zrážanlivosti krvi po podaní týchto vakcín. Môže to tiež viesť ku krvácaniu, problémom so srdcom a mnohým iným zdravotným komplikáciám.

Obsah vakcíny sa dostáva do sleziny a žliaz, vrátane vaječníkov a nadobličiek. Uvoľnený spike proteín sa dostane do krvi a spôsobuje systémové poškodenia. Receptory ACE2 sú bežné v srdci a mozgu, a práve preto spike proteín spôsobuje kardiovaskulárne a kognitívne problémy uviedol Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Vakcína od AstraZeneca bola pozastavená v mnohých krajinách a už sa neodporúča mladším ľuďom pre jej súvislosť so život ohrozujúcimi a smrteľnými krvnými zrazeninami. Ale aj mRNA vakcíny proti COVID boli spojené so stovkami hlásení o udalostiach zrážania krvi.

Pediatrický reumatológ J. Patrick Whelan varoval pred možným potencionálom spike proteínu vo vakcínach COVID na mikro – vaskulárne poškodenie spôsobujúce poškodenie pečene, srdca a mozgu.

Objav vyvolaný vakcínou spike proteínu v krvnom obehu bude mať dôsledky na programy darovania krvi z dôvodu, aby sa tieto patogénne spike proteíny nepreniesli na citlivých pacientov, ktorí budú transfúzovaní touto krvou.

Vedci zaoberajúci sa očkovaním tiež uviedli, že zistenia naznačujú ďalšie veľmi závažné problémy, že dojčené deti, ktorých matky boli zaočkované, majú riziko, že do materského mlieka sa dostanú COVID spike proteíny a našli sa dôkazy vo VAERS o poruchách krvácania u dojčiat v zažívacom trakte. Po podaní vakcíny kojacej matke sa na nasledujúci deň u dieťaťa vyskytla vyrážka a stalo sa neutíšiteľným, odmietlo dojčenie a dostalo horúčku. Správa uvádza, že dieťa bolo hospitalizované s diagnózou trombotická trombocytopenická purpura, zriedkavá porucha krvi, pri ktorej sa tvoria krvné zrazeniny v malých cievach po celom tele. Dieťa zomrelo. Tie isté účinky majú vakcíny aj pri očkovaní malých detí.

Otázky vyvoláva aj vysoká koncentrácia spike proteínu nájdená v semenníkoch a vaječníkoch v tajných údajoch Pfizeru zverejnených japonskou agentúrou. Inými slovami to znamená, že možno urobíme z mladých ľudí neplodných.

Boli zaznamenané tisíce hlásení o menštruačných poruchách u žien, ktoré podstúpili očkovanie proti COVID-19, a stovky hlásení o spontánnych potratoch u očkovaných tehotných žien, taktiež aj o poruchách reprodukčných orgánov u mužov.

V súčasnosti prebieha Zákerná a špinavá kampaň ohľadne očkovania, Zákerná a špinavá politika vydávania tzv Covid pasov, ktorá je zameraná hlavne na mladých ľudí a deti, ktoré túžia žiť spoločenským životom, cestovaním.

Všetka táto kampaň, Covid hystéria je v súlade s Agendami 2021, 2030 – Agenda smrti, Agenda 2050 , NEW Reset, Kalergiho plán, Barnettova doktrína, Transhumanizmus…

Spoločnosti Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson neodpovedajú na žiadne otázky týkajúce sa ich vakcín.

Spoločnosť Pfizer nereagovala na otázky o tom, ako dlho vedela o svojich výskumných údajoch, ktoré japonský orgán zverejnil a preukázal spike proteín v orgánoch a tkanivách zaočkovaných osôb.

A to nikto nemá ani predstavu čo nás podľa plánu mocných čaká od septembra 2021, kedy má začať vraj tretia vlna tejto Covid hystérie. Občianka Čaputová podpísala Zákon o hospodárskej mobilizácii v krízových situáciách mimo času vojny a vojnového stavu, ktorý vstúpi v platnosť 20.06.2021.

zdroj: facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/henrich.novac
Mira393
a proč nepomřou všichni co byli očkovaní???
apredsasatoci
Lebo je medzi nimi 20% placebo.