Edward7
Łatwość z jaką jakieś tajemnicze siły wtrąciły cały świat w szaleństwo covid-19, jest dla mnie niewytłumaczalna na gruncie racjonalizmu.
To wszystko nie miało prawa się wydarzyć!
Jakim to sposobem garstka degeneratów rzuciła na kolana całą ludzkość? Jakim to sposobem garstka degeneratów wymusiła na rządach krajowych na całym świecie ślepe i bezwarunkowe posłuszeństwo?
Jadąc rowerem leśnym duktem…More
Łatwość z jaką jakieś tajemnicze siły wtrąciły cały świat w szaleństwo covid-19, jest dla mnie niewytłumaczalna na gruncie racjonalizmu.
To wszystko nie miało prawa się wydarzyć!
Jakim to sposobem garstka degeneratów rzuciła na kolana całą ludzkość? Jakim to sposobem garstka degeneratów wymusiła na rządach krajowych na całym świecie ślepe i bezwarunkowe posłuszeństwo?
Jadąc rowerem leśnym duktem mijam rowerzystę „okutanego” w maskę przesłoniętą dodatkowo przyłbicą. W promieniu wielu kilometrów nie ma ludzi a więc i potencjalnych źródeł „zakażenia” a ten bęcwał dusi sam siebie szmatą która utrudnia mu oddychanie!
Mijam rodzinę czteroosobową: dorośli i dwoje dzieci, wszyscy „okutani” w maski – w lesie! Na moją uwagę zwróconą ojcu, że szkodzi zdrowiu dzieci, ten odburknął: nie pana sprawa, jestem chirurgiem i wiem co robię! Nigdy bym nie uwierzył, że ten człowiek jest lekarzem, gdyby nie to, że znam go z widzenia i wiem kto zacz! On faktycznie jest lekarzem!
Miliardy ludzi na całym świecie zachowuje się identycznie jak obywatele których spotkałem w lesie! Jak to wytłumaczyć? Kto i dlaczego wyłączył im mózgi? I w jaki sposób? Cała ludzkość sprawia wrażenie jakby została zahipnotyzowana, zaś narzędziem hipnozy okazały się ekrany telewizyjne!
Kto jest sprawcą tego niewiarygodnego szaleństwa i zbiorowej hipnozy? Doświadczenie życiowe podpowiada mi, że wśród ludzi nie ma takich gigantów, którzy by mieli moc rzucenia na kolana całej ludzkość!
Jeśli ludzkość została rzucona na kolana nie przez ludzi, to przez kogo?

Oglądam regularnie (na telewizyjnym kanale „Focus”) filmy pod wspólnym tytułem „Starożytni Kosmici”). Autorzy filmu starają się przekonać widzów, że ludzie jako gatunek mają kosmiczne pochodzenie i, że kosmici bezustannie monitorują przebieg życia na ziemi. Stale pojawiające się relacje ludzi którzy widzieli UFO, mają być tego potwierdzeniem. W ostatnim filmie z tej serii autorzy przekonują widzów, że być może bazą kosmitów jest...księżyc. Wiele faktów wskazuje na to, że księżyc jest...pusty w środku, że jest to statek kosmiczny ustylizowany na ciało niebieskie.

Odrzućmy na moment sugestię, że zwariowałem i wierzę w bajeczki.
Załóżmy, że jakaś kosmiczna cywilizacja, monitoruje życie na ziemi. I ci kosmici dochodzą do wniosku, że sprawy na ziemi idą w złym kierunku: wszelkiego rodzaju ekspansja ludzi zagraża całej planecie. Kosmici postanawiają dokonać korekty, ale nie poprzez wojny jak to czynili wcześnie,( gdyż ta mogłaby zniszczyć całą planetę przez atomowe piekło) ale poprzez telewizyjną hipnozę.

Zahipnotyzowani ludzie mają wymordować się wzajemnie za pomocą trucizny którą będą sobie dobrowolnie wpuszczać do żył! Tym sposobem ilość ludzi zostanie zredukowana do ilości nie zagrażającej istnieniu planety Ziemia, a jednocześnie ryzyko zniszczenia Ziemi w wyniku wojny atomowej zostanie wyeliminowane!
Schizofreniczna wizja którą przedstawiłem powyżej jest moją rozpaczliwą próbą racjonalizacji zjawiska o nazwie covid-19, które nie daje się wyjaśnić w żaden rozsądny sposób!
Czytelników którzy zaproponują mi bym stuknął się dużym młotem w łeb i nie opowiadał bzdur, poproszę aby przed udzieleniem mi tej zbawiennej rady, spróbowali wyjaśnić fenomen zbiorowej hipnozy i zbiorowego wyłączenia mózgów miliardom ludzi na całym świecie, poprzez „wdrukowanie” im przekazu o śmiertelnej chorobie, której nie ma! (...opętanie...)

Anthony Ivanowitz
29.10.2020r.

Proroczy film i opowiadanie Piotra Szulkina

Gdy w roku 1984 Piotr Szulkin opublikował opowiadanie „Wojna Światów- następne stulecie”, a następnie na podstawie tego opowiadania nakręcił film- i film i opowiadanie przeszły bez echa!
Wizja totalitarnego państwa przedstawiona w opowiadaniu i filmie, była tak przerażająca, że nawet obywatelom PRL-u (jak by nie było, państwa totalitarnego) wydawała się ona niewiarygodna.
Film zakwalifikowano do kategorii naukowej fantazji i jako taki otrzymał jakieś międzynarodowe nagrody!
Inspirując się książką Herberta Wellsa „Wojna światów” i dziejami słuchowiska radiowego z roku 1938 pod tym samym tytułem, stworzył Szulkin przerażający obraz totalitarnego państwa, przy którym ustrój PRL wydawał się oazą wolności obywatelskich!
Treścią filmu i opowiadania jest wylądowanie Marsjan na Ziemi, już wcześniej spacyfikowanej i sterroryzowanej przez władze. Inwazja Marsjan posłużyła władzom do nasilenia represji i terroru do poziomu trudnego do wyobrażenia, nawet przez obywateli PRL-u którzy przeszli przez piekło stalinizmu.
Państwo według filmu Szulkina opierało się na brutalnej fizycznej przemocy uprawianej przez policję, ogłupiającej propagandzie telewizyjnej, prowokacjach policyjnych, aresztach, torturach, mordowaniu ludzi i innych tego typu „atrakcjach”.
Telewizyjna propaganda zachęcała ludzi przez całą dobę do oddawania krwi, którą żywili się Marsjanie, stosując przy tym cały arsenał kłamstw, prowokacji i wyrafinowanej propagandy!
Wizja Szulkina realizuje się w całej swojej grozie obecnie!!!
Jeśli zastąpimy inwazję Marsjan- epidemią koronawirusa, zaś obowiązek oddawania krwi- obowiązkiem szczepień, kwarantanny, dystansu, noszenia masek, itp., TO JESTESMY W DOMU.
W totalitarnym, okrutnym państwie zmierzającym w kierunku hitlerowskiego obozu koncentracyjnego.


Film i książka Szulkina kończy się w sposób nie dający ludziom żadnej nadziei! Podjęta przez jakiegoś starca próba zamachu na gmach telewizji, okazała się prowokacją służb i dziennikarzy, którzy całą akcję sfilmowali (starzec ginie w eksplozji), by następnie pokazać ją w telewizji jako przykład bohaterstwa człowieka który zginał by ratować ludzkość przed Marsjanami!
Prorocza wizja Szulkina realizuje się na naszych oczach!
Garstka ludzi którzy nie dali się ogłupić gebelsowskiej propagandzie mediów, próbuje uświadomić reszcie grozę sytuacji, posiłkując się argumentami nauki, zdrowego rozsądku, popartej autorytetem niezliczonej rzeszy lekarzy i naukowców.
Wszystko na próżno (!!!), co zaprowadzi nas wszystkich do obozów koncentracyjnych i dołów śmierci, jak w filmowej wizji Szulkina.
Współcześni ludzie poddani telewizyjnemu praniu mózgów trwającemu dziesiątki lat, poddawani demoralizacji i ogłupianiu przez państwowe systemy edukacji, okazują się być niezdolni do samoobrony przed fizyczną likwidacją!
Łudzą się oni nadzieją, że zbrodniczy system ustąpi wskutek demonstracji, apeli i argumentów naukowych. Nawet do głowy nie przyjdzie im pomysł by walczyć o swoje przetrwania metodami jakie stosowali ich przodkowie, którzy walcząc zbrojnie przetrwali!
To się dla nas wszystkich nie może dobrze skończyć, Piotr Szulkin okaże się wielkim wizjonerem, o czym przekona się tylko garstka z nas!

Anthony Ivanowitz
18.10.2020r.

xn--niepodlegy-i0b.pl/…i-i-znecaniem-sie-nad-dziecmi/

Www.pospoliteruszenie.org
Quas Primas